Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, a w szczególności john, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas!

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Imie: Rafał i Korneliusz

Wiek właściciela/-ów serwera: 17 i 29

Mod:  JailBreak

Link do gametrackera: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.121:27200/

Hosting: 1shot1kill.pl

Coś o sobie: Mam na imię Rafał mam 17 lat. Mieszkam w woj. Podkarpackim. Interesuję się grafiką i motoryzacją. 

Doświadczenie: Moje doświadczenie nie jest duże potrafię wgrywać i edytować pluginy i myślę że tyle wystarczy do prowadzania serwera

Dlaczego my:  DeagleShot.eu jest to jedna z najlepszych sieci na których grałem prawdę mówiąc na DS spędziłem prawię połowę swojego życia i nie chciałbym iść na jakąś inną sieć 

Zapoznałeś się z wymaganiami (tak/nie):  Tak
@Danonek Odpowiem ci na to pytanie z takiego powodu że ja niezbyt lubię serwery classic dawniej dużo grałem na jb i coś tam ogarniam a chcieliśmy spróbować coś nowego tak czy siak skoro gracze z waszego jb nie przyjdą do nas to co z tego na serwerze jest reklama i tak nic nie tracicie tylko my że wydajemy kase na serwer czy na reklamę 
co do tego że gt jb stoi najwyżej od wszystkich serwerów na sieci, jb stoi długo a że jest codziennie reklama z kwotą 45,10 zł to to robi swoją robotę 

Edytowane przez remb
  • Kocham to! 4
  • Super 1
  • Nie lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Jestem na Tak

+grałem tam

+ fajnie zrobiony serwer bez żadnych bugów 

+ nowy JB to ludzie zawsze mają wybór na jakim chcą grać

+ doświadczenie właścicieli 

Jeżeli administracja się zgodzi i serwer u nas będzie to często tam będę. Nowy będzie prowadził i każdy będzie mógł się buntować hahha 

Zapraszam pierwsze przed wypowiedzenia swojego zdania o wejście na serwer i sprawdzenie co tam jest :)

@Danonek kolego tu nie chodzi o to żeby z tego klasyka zabierać ludzi. Hmmm... twoje pytanie czemu tam nie wchodzę, prosta sprawa wcześniej grałem trochę ale jakoś ta paczka nie przypadła mi do gustu i dlatego nie gram. Do tego jakieś dziwne zasady są. 

@Danonek a ten serwer co teraz chłopacy zrobili to na bazie starego JB co kiedyś miał DSK. On pamięta stary JB i który się podobał. Kiedyś byłem adminem JB przez bardzo długi czas. Te czasy były super i zajebista zabawa. Proszę nie od razu krytykować bo co wam szkodzi się zgodzić. Nikt na tym nie straci jedynie Remb z Says. Moim zdaniem chcą niech próbują a może komuś się będzie podobało. Wiadomo że taki mod jest bardzo ciężko rozkręcić ale kto nie ryzykuje ten nie ma hah. 

Każdy ma prawo do swojej opinii ale od razu nie trzeba ich brać na straty. Jeżeli się nie uda no to cóż mówi się trudno. 

Dajcie chociaż szanse na jakiś okres próbny. Dać szanse to nic nie kosztuje a zawsze może się udać.

@`KenShi. 🔥👑 ale spokojnie. To nie będzie śmiech na sali. Jak się nie uda to trudno. Czy stracisz coś na tym jak byś się zgodził? chociaż na miesiąc czasu ? Czy danie szansy to śmiech? Owszem wy jako gracze na klasyku macie już swoje przyzwyczajenia a ja jako stary gracz uwielbiam stare mody i przynajmniej taki serwer sprawi mi przyjemność. Każdy z nas ma wybór na czym gramy. 

Edytowane przez Kochanek DS <3
  • Kocham to! 1
  • Dziękuję 1
  • Super 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak :3

+ Testowałam, serwer był poprawiany i jest dopracowany

+ Bardzo dobre kary, można siedzieć za gwałt @johna

+ serwer jest nowy - fajnie, że może się rozwijać tutaj na sieci

+ fajne mapki

+ doświadczenie właścicieli

<3

• Kocham to! 1
  • Dziękuję 1
  • Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

+wiek właścicieli

+serwer dopracowany

+skoro są 3 dd2 to dlaczego by nie mieć 2 jb na forum? ;)

+/- sloty ale to wiadomo że jak będzie więcej graczy to i sloty będą powiększone ;) 

• Dziękuję 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Serwer na 1s1k

Właściciel ogarnięty

Serwer wygląda na dopracowany

Jestem na tak.  

• Dziękuję 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

HALLO PO CO KOLEJNY SERWER KTÓRY BEDZIE STAŁ PUSTY NIE 

SERWER MIAL CHYBA Z 20 LUDZI  Xdddd

Edytowane przez ZYWOOO
  • Lubię to! 2
  • WOW 1
  • Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Hm nie wiem co mam w tym momencie zrobić gdyż już mamy 1 JB i nie wiem co na to @DSK @[email protected] żeby był 2

Decyzje zostawiam dla tych 2 panów.

• Lubię to! 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie rozumiem po co drugi serwer JB, który nawet nie świeci "unikalnym jb". Nikt z naszego jb na pewno do Waszego nie przejdzie, ponieważ od razu po wejściu na ten serwer mnie jak i innych weteranów jb odstraszy. Nowe osoby? Próbujcie, na razie nasze JB stoi najwyżej w GT z serwerów z całej sieci, ponieważ nigdzie takiej paczki nie znajdziecie. I chciałbym zapytać Nowy, Remb, Says czemu Was nigdy u nas na jb nie widziałem?

@remb Wcześniej nie był classic przez dłuższy czas, aż do zebrania sieci, po której serwer się rozwinął dziwny przypadek? Były skoki, różne badziewie i też nie było Was, więc tak jakby Was ten mod w ogóle nie interesował, no dziwne... No, ale okej to już od Was zależy, imo i tak będzie ciężko Wam to rozkręcić nawet z reklamą, no ale jeżeli satysfakcjonuje Was 10 osób max na serwerze w tym 9 mietków cssetii, to nie mam nic przeciwko :D Powodzonka.

@remb No i widać, że nie wchodzisz na nasz serwer. Nasze JB nie potrzebuje reklamy, ponieważ z tej reklamy wchodzi "garstka" osób, bo w większości ludzi gra na steam, praktycznie jak jest 32/32 to są max 3-4 osoby na Ns'ie, ale którzy już są stałymi graczami, nie z reklamy.

Edytowane przez Danonek
  • Lubię to! 5
  • Kocham to! 1
  • Dziękuję 1
  • Yay 1
  • Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po co kolejny jailbreak na sieci ? 2 tygodnie i będzie stał pusty.

Ludzie pograli dzisiaj, bo zaproszeni łeł + nowosc, bo każdy chciał sprawdzić to coś ^^

Paczka jakaś superowa nie jest. 

Classic lepszy, ale jak kto lubi sobie poskakać na 3 skokach i grawitacji 😂

Tak jak napisał @Danonek, jest tam wiele rzeczy, które odstraszy osoby z większym stażem na tym modzie. 

Podsumowujac, będzie tam grało więcej dzieci niz ogarniętych osób :P

Na nie. Przyjęcie tego serwera to śmiech na sali.

• Lubię to! 3
  • Kocham to! 1
  • Dziękuję 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

jestem na tak

dobry hosting

fajnie zrobiony

no i wlasciciele ogarnieci

a no i ten jak jest reklama to spoko, jesli nie ma to trzeba kupic obowiązkowo

co do dwoch postow u gory to jedno wielkie XD

Edytowane przez Haze
  • Dziękuję 1
  • Super 1
  • Haha 3
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Szczerze to jestem na nie. Z całym szacunkiem panowie, nic do was nie mam, ale chodzi tylko o to, że jest już jeden JB i nie wiem czy to się przyjmie. JB, który jest obecnie jest najlepszym serwerem obok DD2 #1 na tej sieci, nie wiem czy jest sens stawiać drugi. Najwyżej można spróbować go dodać w stylu "miesiąca testowego" czy coś, jeśli wypali to brawa dla was, a jeśli nie, to najwyżej się go wyrzuci. Taka moja propozycja, ja to tam się nie znam xdd.

@edit

@Eteer

Ja też nie wiem po co, zamiast dodawać nowe serwery na sieć, które stoją puste, wolałbym z 5-6 dobrych serwerów, które mają te stałe 15 osób. No, ale to czerwoni rządzą i mają swoją wizję tej sieci ; d.

Edytowane przez Fatum
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Dziękuję 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Na tak

+ Ogarnięci właścicielowie 

+ Hosting

+ Reklama

P.S To po co 3 serwery Only DD2, po co 2 GO  MODY ?

#EDIT Matix po c**j SGS/GS? Żeby się buntować??? JailBreak to mod stworzony dla zabawy/śmiechu, a nie buntów...

• Super 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Choć wypowiadać może się każdy, to nie zgadzam się z opinią większości osób, które się tu wypowiedziały, co za chwilę wyjaśnię. 

Jestem na nie, gdyż Wasze jb, pewnie będzie naebane skokami i wszystkimi pierdołami, których znaleźć możemy wszędzie. Nie oszukujmy się, nasze jb za czasów, gdy posiadało 3 dodatkowe skoki dawno temu nie świeciło super, owszem mieliśmy stałych graczy, a na serwerze nie było jakoś pusto, ale wszystko do czasu. W pewnym momencie było już tyle serwerów, które praktycznie niczym się nie różniły i dalej się nie różnią, gdzie byś nie wszedł to wszędzie to samo. Życie serwera nie zależało i w głównej mierze nie zależy teraz od tego, który z tych wszystkich serwerów oferuje nam coś swojego, unikalnego, tylko od tego co dzieje się na serwerze i kto się nim zajmuje, oczywiście nie w stu procentach, aczkolwiek w dużej mierze. Nasz jailbreak jest unikalny, przez to, że nie jest najebany tymi syfami i wszystkimi gównami, mamy doświadczoną administrację, która nie banuje za byle uj, co jest dużym atutem, bo gdzie byś tylko nie wszedł, nie ważne, czy to "wielkie 1sdwaka", którego zaraz przytoczę, czy inny serwer, to za byle co, otrzymasz bana powtarzając się ZA BYLE UJ. Fajną sprawą, do której mogę się odnieść, to jak wspomniałem jest serwer z innej sieci, na której chwilę pograłem po upadku digla i teraz jestem na bieżąco z informacjami z jego życia, jak i w sumie innych jb, przez co trochę wiem na temat owego modu, ale wypowiem się na temat tylko oneshoota, gdyż reszta serwerów wieje ujem i nie jest warta wypowiedzi. Na 1s mamy 3 dodatkowe skoki i wszystkie ścieki, które psują rozgrywkę. Mamy rok 2019, w którym gracze pragną czegoś nowego, co zostało im po części dane, po upadku tf'a. Wspomnianym serwerem 1s nie zajmuje się byle kto, bo sam donaciak, który jest mega kozakiem, jeżeli chodzi o serwery CS'a, natomiast nie grał xczasu na jb, tylko wzorował się na serwerach, na których zagrał chwilę, przez co jego paczka nie jest tym, czego wszyscy oczekują. Pieniądze na reklamę tam idą kosmosowe, co również nie daje im mega korzyści, bo doświadczeni gracze wbiją i wyjdą szybciej, niż tam wbili, gdyż ten serwer niczym nie różni się od pozostałych. Średnia wieku na tym serwerze, to jakieś 10 lat, większość to ns'y. Nasz JB teraz jest bezapelacyjnie najlepszy, nie potrzeba nam reklam, by serwer maksował. 

Dodając drugi serwer JB musicie żyć że świadomością, że i tak nikt tu nie zagra, bo to nie jest mod, jak jakieś DD2, którego właścicielem może być jakiś Maciek CSSETTI, który podpitoli paczkę z internetu i kupi dobrą reklamę, po czym wbije do niego xilość osób. Do JB trzeba mieć łeb i doświadczenie. Ty remb mimo, iż grałeś na jb kiedyś, to czasy się zmieniają i mówię Ci to teraz, że Wasz serwer nie wypali. Nie życzę Ci źle, ale taka jest prawda. 

Jak się tam powtarzałem, czy coś, to sora, ale spontan. XD

• Lubię to! 3
  • Kocham to! 1
  • Super 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak! :)

+ Hosting

+ Ogarnięci właścicielowie ;)

+ MOD

• Lubię to! 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE.

-Brak możliwości SGS/GS

-autobh dla vipa

-6 skoków dla najwyższej rangi

+wiek włascicieli

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Z własnego doświadczenia wiem, że jest to kiepski pomysł. Już wytłumaczę dlaczego. Na dzień dzisiejszy prawie wszystkie serwery JailBreak wyglądają tak samo. Gotowe paczki z internetu lekko przerobione lub kupione od innych sieci. No i stoją takie serwery bez przyszłości, ponieważ odechciewa się tam grać po 5 minutach. Tutaj jest serwer, który na tle innych wyróżnia się i bije na głowę konkurencję. Uwierz mi, że dodając na sieć drugi serwer o tym samym modzie okaże się kompletną porażką. Skąd już od razu takie słowa? Po prostu pamiętam z Własnej autopsji jak się kończyło z dwoma JB na sieci. Często dochodziło do tego, że z powodu konfliktu nawet ten lepiej rozkręcony serwer powoli zanikał. Nie chciałby, aby tutaj doszło do takiej sytuacji. Kwestia reklamy nic tutaj nie da, ponieważ ten mod jest bardzo wymagający i potrzeba wiele czasu i przemyślanych rozwiązań, aby taki mod rozkręcić. To nie jest Only DD2, gdzie wystarczy dobra reklama i się zapełni. To już nie są te czasy niestety i reklama nie daje już takiej wydajności jak kiedyś, szczególnie na tego typu modzie, gdzie filarem jest prowadzący. Jeżeli prowadzenie będzie nudne i będą ciągle bunty z powodu jakichś udziwnień typu 3 skoki dla VIP, AWP z ruletki itp. to wątpię, że na takim serwerze będzie sporo graczy. Sam przykład wielu serwerów JailBreak, które obecnie mają po 10-15 graczy w godzinach szczytu MIMO wysokiej stawki na CSSetti. Nie kwestionuje tego, że macie kasę, ale wydawanie jej w błoto jest trochę irracjonalne i radziłbym lepiej spożytkować kasę. Moim zdaniem, jeżeli macie chęci to powinniście zainteresować się obecnym serwerem JailBreak, który jest ciągle udoskonalany, dodawane są nowe pluginy i przeprowadzane nowe konkursy, po prostu coś się dzieje i o to chodzi na tym modzie i zobaczyć jak jest tak naprawdę, ponieważ w przeciągu kilku miesięcy ANI RAZU nie widziałem Was na serwerze, a już wyciągacie takie wnioski, żeby założyć swój serwer. Reasumując lepiej rozkręcić porządnie jeden Jail i cieszyć się dobrą zabawą i sporą ilością graczy niż tworzyć kolejny, który nie przyniesie oczekiwanych rezultatów na pewno. Piszę to szczerze, nie robię na złość, dlatego odradzam tego projektu. Jestem na NIE.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

Akurat GameTrackerem bym się nie sugerował, bo to dno, które już od jakiegoś czasu jest bezużyteczne, wystarczy spojrzeć: https://www.gametracker.com/search/cs/PL/? >>> jeden serwer, który faktycznie jest z Polski. 

12 godzin temu, remb napisał:

co do tego że gt jb stoi najwyżej od wszystkich serwerów na sieci, jb stoi długo a że jest codziennie reklama z kwotą 45,10 zł to to robi swoją robotę 

Aktualnie stawka na jb to 10zł, w przyszłości reklamy nie będzie w ogóle. 99% graczy to Steamy, a jedyną reklamą, którą można dać na ten mod dla Steamów to serwer klasyk. Panowie, którzy się wypowiadali mają ogromne doświadczenie i rację. Są to osoby, które spędziły kupe czasu na JBkach i tylko klasyk może Wam coś dać. Po co Wam chmara dzieci z cssetti, które wejdą na serwer, zrobią burdel i wyjdą? 

Nie porównujcie w powodach DD2 czy nawet GOMODów do JB. To zupełnie inna bajka. 

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 2
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

narzedzie_qwqnnqn.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...