Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

[PROPOZYCJE] Typer

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Temat stworzony do składania waszych propozycji odnośnie działu Typerka, zachęcamy i zapraszamy do składania propozycji. :)

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

Witam, chciałbym zaproponować/ przypomnieć że, za niedługo zaczynają się World'sy w League of Legends i fajnie by było jakby ktoś zrobił typerke.

Pozdrawiam 

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Mam do zaproponowania jedną rzecz. Jak podajecie wyniki punktów to chciałbym abyście podawali też dokładne dane jaka drużyna wygrała i z jakim wynikiem. Każdy będzie mógł sobie szybko przeanalizować jakie błędy popełnił i sprawdzić czy Wy takowych nie popełniliście. To wszystko, dzięki.

By Krystianek,

https://www.hltv.org/results Do CS:GO zawsze tutaj. ;)

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 3.11.2019 o 18:18, .:KropKa:. napisał:

Mam do zaproponowania jedną rzecz. Jak podajecie wyniki punktów to chciałbym abyście podawali też dokładne dane jaka drużyna wygrała i z jakim wynikiem. Każdy będzie mógł sobie szybko przeanalizować jakie błędy popełnił i sprawdzić czy Wy takowych nie popełniliście. To wszystko, dzięki.

By `KenShi., Wczoraj o 19:04

https://www.hltv.org/results Do CS:GO zawsze tutaj. ;)

Myślę, że Kropka zaproponował coś trafnego. To jest chwila roboty dodanie takiego wyniku i nie potrzeba przechodzić na stronę hltv by coś takiego podejrzeć. Na pewno nie jest to "czasochłonne" więc jak najbardziej do wdrożenia na DS, będzie ten typer wyglądał na pewno nieco bardziej profesjonalnie smirking-face_1f60f.png

Odnośnik do odpowiedzi
  • 3 months later...

Proponuje, aby wygrane z rosyjskiej ruletki https://deagleshot.eu/topic/15695-rosyjska-ruletka-typer/ typu SVIP/VIP/Zdjęcie warnów itp. (oprócz -pkt / +pkt / +rep itp.), (czyli te które można odebrać później) były wpisywane w punktacji https://deagleshot.eu/topic/4225-punktacja-typer/  , gdzieś poniżej. A po odebraniu oczywiście usuwane.

By Eteer,

Napiszę do Pati i zobaczymy

By Pati,

propke przyjmuje

• Lubię to! 2
Odnośnik do odpowiedzi
  • 1 month later...

Jok mi czerwony da rangę, to chciałbym zaproponować takie rozluźnienie w dziale typera. Wiecie brak meczy mocno uderzył w dział sportu - NIE E-SPORTU - ale mam fajną zabawę, w której każdy będzie mógł zdobywać punkty. Chcę wykorzystać swój wolny czas podczas kwarantanny - miałem wrócić na forum po wprowadzeniu się do akademika (wrzesień), ale wirus wygrał.

A więc tak:

Nazwa: "Koło fortuny"
Zabawa taka sama jak "Kalambury" co kiedyś Kocur z Moniką zrobili w dziale redaktorskiej.

Do udziału w zabawie może przystąpić każdy użytkownik na forum. GRA JEST DARMOWA - liczy się dobra zabawa

Zasady gry:
Kategoria >>>> Zależy jaka np. Piłka Nożna > Świat/Polska > Piłkarz/Trener/Klub
Hasło które musicie odgadnąć >>>> _ A _ A _ _ _ A
Zakręcić kółkiem, podając cyfrę od 1 do 10 << Maszyna sama wylosuję nagrodę (w każdej cyfrze będzie jakaś ilość PKT do wygrania)
Za trafioną literę dostaje się nagrodę, która wypadła z koła fortuny - NIE TRAFISZ, NIE ZDOBYWASZ NIC
Natomiast za podanie prawidłowego hasła (jak zostanie się o to poproszonym zieloną notką) dostaje się [+30 PKT]

Meh zasady się doszlifuje jak w KENO.

Przedstawię na przykładzie:

TYPER:

Kategoria:
Piłka Nożna > Polska > Trener

_D__ __W____

| WAŻNE | Możecie podać tylko jedną literę na jedną turę. Nie możecie edytować komentarza - zmienić litery! Komentarz możecie zedytować dopiero w momencie, gdy dostaniecie pozwolenie na odgadnięcie hasła - ZIELONA NOTKA!

Użytkownik, który zastosowuje się do wzoru:

Litera: A
Koło fortuny [1-10]: 6

*Wyskakuje zielona notka"
"Trafiłeś 3 razy podaną literę, dostajesz możliwość odgadnięcia hasła"

blebleble coś takiego ale to na razie tylko szkic

By Pati,

No ja nie wiem czy da Ci od tak rangę xd A co do twojego pomysłu to wg mnie trochę takie dla małych dzieciaczków xd Rozumiem, że się nudzi przez kwarantanne i wpadają różne 'pomysły', ale bądźmy realistami

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

@[BC] Yuno Uważam, że to zawsze jakieś urozmaicenie, co prawda nie wszyscy są na "kwarantannie",  czy siedzą w mieszkaniach 24/dobę ale na pewno chętnie wezmę udział w takiej zabawie po pracy. Pomysł godny rozważenia @Pati, tym bardziej wiedząc, że Typerka teraz stoi w miejscu.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Siemandero, mam nową propke co do typowań, a raczej bardziej chodzi o bukmacherkę.

Zrobilibyśmy nowy dział, w którym codziennie dodawany byłby nowy temat.

W temacie byłby zawarty wzór, z którego KAŻDY (nie tylko typer) mógłby skorzystać.

Wzór wygląda następująco: 

GODZINA:
DYSCYPLINA:
MECZ:
TYP:
KURS:
BUKMACHER:
ANALIZA:

Regulamin:

- Minimalny kurs: 1,50 (bez zaokrąglania), Maksymalny: brak

- Uczestnik może podać dziennie do dwóch typów (na dwa różne wydarzenia)

- Konieczne jest podanie co najmniej 15 typów miesięcznie by liczyć się w walce o nagrody. Maksymalnie 45 typów na uczestnika.

- Typy bukmacherskie podajemy maksymalnie do 30 minut przed rozpoczęciem wydarzenia

- Podajemy typy z uzasadnieniem (opisem, argumentami)

- Kursy podajemy od legalnych bukmacherów: Fortuna, Totolotek, ForBET, LVBET, Etoto, STS, Superbet, Totalbet, PZBUK, Betclic, eWinner, Betfan.

- Nie uwzględniamy kursów z “superoferty”.

- 1. Punkty w rankingu (poniżej znajdziesz “zasady punktacji”), a w razie tej samej ilości: 2. Skuteczność

- Organizator ma prawo wykluczyć uczestnika konkursu z powodu podejrzeń o nadużywanie, nieczyste zagrywki, niestosowanie się do zasad.

Nie wiem czy coś takiego się w ogóle przyjmie, ze względu na to, że już samym typowaniem różnych dyscyplin interesuje się bardzo mało osób, a jeśli już ktoś coś próbuje to często jest to na chybił trafił.

Tutaj tym bardziej zainteresowaniem moim zdaniem powinno być bardzo słabe, ponieważ myśle, że niewiele osób interesuje się bukmacherką, a nawet jeśli, to wątpie, żeby się chciało takim osobom pisać codziennie posta i wysilać się w argumentowaniu dlaczego tak a nie inaczej.

Oczywiście dla najlepszych trzech miejsc każdego miesiąca byłaby nagroda :)

Przedstawcie swoją opinie na ten temat, piszcie w notatkach albo pod tym postem.

Pomysł, wzór i regulamin zaczerpnięty, a raczej ukradłem go ze strony zawodtyper.pl

https://zawodtyper.pl/

By Hisoka z GS,

No no powiem, że kiedyś też nad tym myślałem, ale nie miałem pomysłu jak to opisać. A tutaj ładnie to wyjaśniłeś i podałeś wzór. Jak opiekun to zaakceptuje to będzie git. Może poprowadziłbyś to przez ten okres kończącej się kwarantanny? Bo meczy siatkówki jeszcze nie widać.

By Pati,

Przyjmuję propke

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 2
  • Super 1
  • WOW 1
Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie quizów to proponuję robić je samemu, a nie kopiować ze strony "samequizy", która jest naprawdę denna i robiona dla dzieci. Zauważcie, że ta strona nie jest prowadzona przez jedną osobę, która tworzy wysokiej jakości quizy, ale dosłownie każdy może sobie taki quiz tam zamieścić, nawet taki z błędami, który później ląduje w typerce na naszym forum. To chyba nie problem ułożyć quiz z CS:GO, racja? Kopiowanie dosłownie całych pytań nawet ich nie czytając jest kiepskie jak na osoby piastujące jakąś funkcję na forum. No offence oczywiście, ale po prostu pytanie w quizie, a dokładniej "ile granatów mamy w CS:GO" jest niedokładnie sformułowane, przez co poprawna odpowiedź w nim zawarta była błędna do tego pytania. TYPÓW granatów jest 5 (wabik, wybuchający, palak, oślepiający, dymny), natomiast samych GRANATÓW jest 6 (wabik 50$, flash 200$, smoke 300$, he 300$, molotov 400$, zapalający 600$) ja osobiście chciałem zaznaczyć odpowiedź "6" w quizie, ale gdy znalazłem go na necie to zaznaczona była odpowiedź "5 granatów". Ogólnie same pytania są tak jak wspomniałem dziecinne, pytanie typu "Czy istnieje skin o takiej nazwie" i tutaj randomowa nazwa skina do randomowej broni.. wysilcie się trochę, z CS:GO naprawdę można ułożyć mega trudne pytania przy niewielkim wysiłku.. ale trzeba najpierw chcieć.

Pozdrawiam.

By Pati,

Rozważę tą propozycję

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi