Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje dodać do regulaminu zakaz skanowania ponieważ na niektórych ZM są takie kampy w których można zostać skanowanym przez dach lub ścianę. A szczególnie jak na przyklad ktos sobie kupi unlimited ammo i no recoli. To taki gracz który został skanowany nie będzie miał żadnych korzyści z tego i tylko straci monety.  A jak są kampy w ktorych da sie skanować to zazwyczaj taki zombi zamiast celi robić to cały czas próbuje skanować.

Jak dla mnie jest to dobry pomysł ponieważ zombie będzie robiło cele i human będzie mógł nabić sobie jakieś monety.

Każdy może tutaj napisać swoją opinie co o tym sądzi.  

• Lubię to! 2
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zombie musi sobie jakoś radzić, ja jestem na Nie!

• Zdziwiony 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak  nie raz zombi właśnie skanuje i to ostro wkurza jak się pisze zm cele to nie robią tylko skanują  ogólnie to jestem tego samego zdania co  chicken123 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

popieram po to maja bonusy w postaci grom/blind greanade stealth madnes by skontrować unlimited ammo

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Popieram. Skanowanie psuje trochę  fun, bo tak naprawdę zombie zamiast atakować, próbować, to siedzą na jakimś dachu/przy ścianie i nie da się nic zrobić zazwyczaj.  Zgadzam się też z tym, że jeśli dokupi się jakiś bonus, to wtedy "przepada". A humany nijak nie uciekną przed tym bo kampy są małe i nie da się uniknąć tego zombie który skanuje. Jak najbardziej zakaz by się przydał. :)

edit: wiem, że skanowanie działa w obie strony i można wtedy też strzelać do zombie, ale nadal myślę, że psuje to zabawę, bo dostęp jest wtedy za łatwy dla jednej i drugiej strony.

Edytowane przez Asia
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skanowanie jako ZOMBIE od teraz jest zabronione. Natomiast szparowanie jest dozwolone

• Super 3
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...