Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, a w szczególności john, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas!
GrzesinOo

odrzucone Podanie na administratora by Grzejson

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:  Grzegorz

Nick: Grzejson

Link do gt (gametracker): 

https://www.gametracker.com/player/Grzejson/188.165.21.245:27580/

Doświadczenie:  Moje doświadczenie jest duże. Niegdyś bywałem adminem, a zdarzało się, że nawet właścicielem, opiekunem jakiegoś serwera, ale nie ukrywam było to bardzo dawno.

Znajomość amxx [1/10]: Na obecną chwilę 8/10, musiałbym przypomnieć sobie kilka rzeczy.

Coś o sobie: Mam na imię Grzegorz i mam 18 lat. Mieszkam na Śląsku i uczęszczam do szkoły średniej. Nie mam dziewczyny, sporo wolnego czasu poświęcam na graniu w gry. Nie mam żadnych zwierząt, lubię spędzać czas z rodziną. Interesuję się muzyką i sportem.

Mikrofon [Tak/Nie]: Posiadam sprawny mikrofon.

Akceptujesz regulamin? [Tak/Nie]:  Tak

Składka?[Tak/Nie]: Nie, mam inne wydatki.

Kontakt[Steam/GG]: https://steamcommunity.com/id/gs12222/

Wymagania:

Mikrofon oraz mutacja  - Przeszedłem mutację i posiadam sprawny mikrofon,

Minimum 15 lat - Mam 18,

Minimum 10godzin na serwerze - Gram od kilku dni.

Znajomość regulaminu i przestrzeganie regulaminu na serwerze oraz na forum - Potrafię się zachować, znam regulamin. Pomagam innym na serwerze czy to w grze czy w sprawach organizacyjnych.

Mile widziany steam z grą cs 1.6 - Kiedyś miałem, ale została na moje konto nałożona blokada VAC za wgrywanie modeli broni do plików gry.

Składka Opiekuńcza - Raczej nie, jedyne czym mogę płacić to wzorowym zachowaniem na serwerze. Mogę obiecać, że nie zawiedziecie się na mnie.

Pilnowanie porządku na serwerze - Zawsze staram zachowywać się kulturalnie i namawiam do takiego zachowania innych graczy.

Bezstronność - Siup..

Obecność na forum - Będę starał się często wpadać.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Misiu pysiu na Nie popraw aktywność pierw  i swoją kulturę  bo z tego co pamiętam raz Cię widziałem na serwerze ktos Cię zarazil i piękne słowa  przez mikrofon mu przekazaleś

Edytowane przez MaRioV5
  • Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Słyszałem o tej akcji, ale ja nikogo nie wyzywałem. Ludzie się pode mnie podszywają bo hasła nie mam założonego. Mam przeważnie najwięcej AP zawsze na serwerze i po kilku dniach mam prawie Top15, więc no, Tak jak teraz. Od kilku godzin nie mogę wejść na serwer.

Edytowane przez GrzesinOo
  • Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, GrzesinOo napisał:

Słyszałem o tej akcji, ale ja nikogo nie wyzywałem. Ludzie się pode mnie podszywają bo hasła nie mam założonego. Mam przeważnie najwięcej AP zawsze na serwerze i po kilku dniach mam prawie Top15, więc no, Tak jak teraz. Od kilku godzin nie mogę wejść na serwer.

To mam jak będziesz na serwie to mów to rozpoznam twój głos Ale wątpię że to była podszywka xd

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Grałam na tym serwerze więc pozwolicie że się wypowiem. 

na NIE

+ wiek

-/+ podanie

-/+ staż na serwie

- WYPOWIADANIE SIĘ WE WŁASNYM PODANIU

- Forum

- Składka

Nie było mnie przy tej akcji co @MaRioV5 mówi więc nie mogę się wypowiedzieć, nie moje sprawy więc, nie tykam :). 

• Lubię to! 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na nie,

+ wiek

- podanie

-/+ staż na serwie

- WYPOWIADANIE SIĘ WE WŁASNYM PODANIU

- Forum

- Składka

• Lubię to! 2
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety kolego niby tyle przegrane a cię jeszcze nie widziałem xD 

na nie i bym zamknął rekrutację bo moim zdaniem jest wystarczająco chyba adminów xd 

• Lubię to! 2
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

3/4 serwera AFK na respie w powietrzu wisi, na 30 zombie tylko 1 wbija do kampy, ale adminow faktycznie wystarczająca. Ja gram każdy dzień to, że ty nie wchodzisz i mnie nie widzisz to już nie mój problem. I tak olałem już to podanie bo widzę, że nic z tego nie będzie, dlatego postanowiłem wypowiedzieć się po raz drugi. Tyle ode mnie.

Edytowane przez GrzesinOo
  • Lubię to! 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, GrzesinOo napisał:

3/4 serwera AFK na respie w powietrzu wisi, na 30 zombie tylko 1 wbija do kampy, ale adminow faktycznie wystarczająca. Ja gram każdy dzień to, że ty nie wchodzisz i mnie nie widzisz to już nie mój problem. I tak olałem już to podanie bo widzę, że nic z tego nie będzie, dlatego postanowiłem wypowiedzieć się po raz drugi. Tyle ode mnie.

Pora ukończyć szkołę podstawowa z matematyki na serwie są wpuszczane 3 boty max które wiszą w powietrzu Ale co tam ty taki aktywny jesteś to więcej wiesz 

• Lubię to! 2
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli chodzi o boty na serwerze to jest ich 5.  (Ta Martynka na spect  jest fajna)

Jestem na NIE.

- Podanie mnie nie  przekonuje.

- zaniedbanie forum,

- raczej już nie grasz, 

• Haha 1
By LypSeN,

Ale powiedz mi na chuj wpierdalasz się w tematy Zombie skoro chuja jesteś w jego temacie? A zapomniałem biedny Rufi musi posta nabić bezsensu żeby poprawić swoja samoocenę w internecie Bo ta z reala jest na poziomie 0 :)

By Rufi,

mrrr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

narzedzie_qwqnnqn.png

• Super 1
  • WOW 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...