Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
L3G3ND4

załatwione Kurza Twarz!

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Dobry Wieczór!

Pisałem sobie właśnie plebiscyt i przypadkowo zaznaczyłem osobę którą nie chciałem oznaczyć za pomocą @, potem gdy chciałem to cofnąć ujawiło mi się takie coś

e6gfNrc.png

Problem nie pojawiał się raz lub dwa, pojawiał się kilka razy, potem zmieniłem się z komputera na telefon bo chciałem sprawdzić czy na moim telefonie również pojawia się ten błąd. Możliwe że mam jednak uszkodzony internet lub komputer, jednak NIE! tutaj wina tkwi na waszej sieci, bo przetestowałem to na innych sieciach na które mam konta, i na żadnym forum taki błąd się nie pojawia, zresztą możecie sobie sprawdzić bo nie wiem czy ten błąd pojawia się u mnie czy również na waszych komputerach/telefonach. 

Jeżeli wy też macie ten problem to proszę Administrację o sprawdzenie tego błędu.

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgadzam się, mi wyskoczyło to wczoraj i dziś, jednak nie było napisu "Kurza twarz", tylko jakiś inny, niestety nie pamiętam jaki

W tej samej sytuacji, gdy chciałem coś cofnąć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

Ten błąd niekoniecznie może być spowodowany od naszej strony. Może masz coś w pamięci podręcznej? Ciasteczka sprawdzałeś? 

Czytałem też kiedyś (bo sam miałem taki problem), że jest to spowodowane zbyt małą ilością pamięci na twoim komputerze/telefonie.

Jeśli masz zbyt dużo aplikacji włączonych na komputerze, lub inne karty na telefonie i ich nie wyłączyłeś to też może być powód wyskakiwania tego błędu.

Daj znać, czy sprawdziłeś to co Ci napisałem. :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
2 godziny temu, Matełko napisał:

Ten błąd niekoniecznie może być spowodowany od naszej strony. Może masz coś w pamięci podręcznej? Ciasteczka sprawdzałeś? 

Czytałem też kiedyś (bo sam miałem taki problem), że jest to spowodowane zbyt małą ilością pamięci na twoim komputerze/telefonie.

Jeśli masz zbyt dużo aplikacji włączonych na komputerze, lub inne karty na telefonie i ich nie wyłączyłeś to też może być powód wyskakiwania tego błędu.

Daj znać, czy sprawdziłeś to co Ci napisałem. :P 

Sprawdzałem ciasteczka, odinstalowywałem niepotrzebne programy na moim komputerze, zamykałem niepotrzebne aplikacje na komputerze, nawet na telefonie mam zamknięte wszystkie karty oraz dużo pamięci, a i tak czy siak błąd wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również mam taki błąd na telefonie...

@john

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Raz mi taki błąd wyskoczył , wyczyściłem kompa i po problemie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Zaznaczajcie to i wtedy usuwajcie. Jak 2x klikniecie backspace to tak sie dzieje czasem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeciazenie forum lub jakis anty spam :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Ten edytor jest zjebany :D dlatego dodałem do niego opcję "cofnij" (przedostatnia ikona), pisałem na różnych forach o porady odnośnie niego, ale niestety jedyne jakie dostałem, to te odnośnie dodania powyższego przycisku. Będę dalej szukał rozwiązania, by go naprawić, jednakże może to potrwać. 

Bardzo możliwe, że karetka (mrugająca pionowa kreska) znikła, nie byliście w edytorze i potraktowało klawisz backspace jako cofnij. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

narzedzie_qwqnnqq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...