Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
Sledzik

przyjęta Skarga na Mistrz

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Twój nick: Sledz w oleju

Nick gracza/admina, na którego zgłaszasz skargę: Mistrz czy jakoś tak

Data i godzina zdarzenia: 13:50 + -

Opis sytuacji: Wchodzę na serwer, dopiero rozpoczęła się runda, a więc proszę o ożywienie, wszyscy w celach, cele pozamykane, polecenia dopiero były wydawane, no więc odrazu po otworzeniu cel, był bunt, więc i ja się zbuntowałem, i gościu mi daje bana na GODZINĘ, za bunt po ożywieniu, no ku....

Dowody: [AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] You have been banned from this Server by Admin ꂵꂑꌚꋖꌅꁴ. 
[AMXBans] There are 49 minutes and 22 seconds left of your ban. 
[AMXBans] Banned Nickname : Sledz w oleju 
[AMXBans] Reason : ' Bunt po ozywieniu ' 
[AMXBans] You can complain about your ban @ DeagleShot.eu 
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 97016907 ' 
[AMXBans] Your IP : ' 89.228.18.183 ' 
[AMXBans] =============================================== 

Edytowane przez Sledzik
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W sumie zbuntować się możesz dopiero po wykonaniu pierwszego polecenia od ożywienia, jeśli się zbuntowałeś jak tylko zostały cele otworzone to tak trochę bunt po ożywieniu. Chociaż z drugiej strony, kto o zdrowych zmysłach by za to banował w takiej sytuacji xDD

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Więc tak, napisałeś do mnie żebym cię ożywił bo się zbugowałeś w drzwiach to cię ożywiłem nie wydał jeszcze do konca polecen, po czym odrazu rzuciłeś granata i zabiłeś CT-ka, ban jak najbardziej słuszny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak się mogłem zbugować w drzwiach gościu, jak ja na serwer wszedłem dopiero i porosiłem żebyś mnie ożywił, bo nic się nie działo jeszcze i wszyscy w celach byli, więc co tutaj ścieme walisz ludziom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co to za różnica czy wszedłeś dopiero na serwer czy sie zbugowałeś w drzwiach tak jak napisałeś, "polecenia były dopiero wydawane" "inni sie zbuntowali to ja też" to że inni sie zbuntowali, nie zwalnie cię z tego, abyś odrazu po ożywieniu (przed poleceniami lub w trakcie wydawania poleceń) rzucił przykładowo granata tak jak w tym przypadku, i zabił CT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ty masz gościu problemy ze sobą. Kto banuje za takie coś. Rozumiem jakby to była sytuacja już w połowie rundy, gdzie zostaje 5 osób i wtedy np mnie ożywiasz i się buntuję, to OK. No ale jak wszyscy są w celach nic się nie dzieje, gdzie po otworzeniu się cel i tak  się wszyscy buntują, bo taka była akurat sytuacja, a ty banujesz i to na godzinę, to masz coś z głową.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skoro rzucił granata po otwarciu cel to świadczy to o tym że wykonał pierwsze polecenie i mógł się zbuntować, chyba że tak jak było zmienił się prowadzący i cele już były otwarte. Szanujmy się ludzie i banujmy z głową albo przynajmniej z wcześniejszym przemyśleniem ! :P 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zAfFExo.png

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...