Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, a w szczególności john, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas!
Ze względu na włam prosimy o nie kupowanie żadnych usług na stronie sklepu. Przepraszamy za utrudnienia.
nevermind.

odrzucone [Admin Ts3] nevermind.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię:

Arkadiusz

17 lat

Kontakt:

PW, STEAM, FB - dla znajomych :P

Twój nick na TS3:

nevermind.

Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko admina?:

Ponieważ bardzo mi się ta sieć spodobała, gdy gram to ciągle przebywam na TeamSpeak3. Serwer jest w miarę ogarnięty tylko aktywność adminów na nim to porażka :/

Jestem bardzo poukładanym człowiekiem więc myślę, że na pewno się dogadamy :D

Ile czasu spędzasz na TS3:

Są wakacje więc nawet po 8 godzin.

Czy posiadasz admina na innym TS3?:

Nie, nie posiadam.

Znajomość TeamSpeak`a (w skali 1-10):

Mocne 7-8

Jakie posiadasz doświadczenie z TS3:

Posiadałem swoje serwery, nie jednokrotnie miałem admina na tych mniejszych jak i większych serwerach, nie tylko takich, które znajdują się na forach.

Posiadasz sprawny mikrofon(Tak/Nie):

Owszem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, nevermind. napisał:

Czy posiadasz admina na innym TS3?:

Nie, nie posiadam.

Nie lubię jak ktoś kłamię :/

Ostatnio jak z Tobą rozmawiałam mówiłeś o swoim tsie "NS", z którym chcesz tu dołączyć na sieć bo ten ts jest pusty, a Ty chcesz go rozkręcić.

Powiedziałam Ci, że póki @Czarny. żyję inne tsy nie mają tu szans.

Więc jak nie masz admina na innym TSie, kiedy masz podobno swojego tsa?

Druga sprawa to czas na tsie.

Total Connections:12
Client Created:26.06.2019 00:28:42
Last Connection:28.06.2019 17:36:31

Rozumiem, że siedzenie 2 dni to bardzo dużo.

Adminów jest 3, przy "tak wielkiej" ilości osób, która siedzi na tsie i ilości slotów nie jest potrzebna ich większa ilość.

Więc jestem na NIE.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Małe Nie

+ Podanie

+ Wiek

- Coś ja Cię nie widzę na TS'sie :(

- Mało udzielasz się na forum

Edytowane przez Rybson

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Po  1, kłamać nie ładnie jeśli chodzi kto jest właścicielem serwera ts, którym się chwaliłeś @Sandra
Po 2 rekrutacja  off.
Po  3  jesteś  2 dni na forum oraz ts.
Po 4,  jeśli dla Ciebie  jest problem w nocy gdzie każdy admin śpi i spinasz się, że nie ma admina to pozdrawiam serdecznie.
Nawet  @Czarny.  niech mnie zjebie za to odrzucenie, ale jest na urlopie a wszystko mu wyjaśnię z @Sandra jak wróci z jednostki.
narzedzie_qwqnnqn.png

Edytowane przez Nevcioo ♡
  • Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Porażką to jesteś ty ;) a nie moja administracja ts3. Każdy mają swoje życie i sprawy i nikt nie będzie siedział 24h/dobę na ts bo się nie da ;) ale ty jako pewnie pan właściciel/admin wielkich ts nigdy nie nie śpisz i pilnujesz 24h na dobę na pewno tak super jak prowadziłeś swoje "wielkie ts3" które nigdy nie istniały ;) i jak człowieku nie umiesz kłamać to nawet nie zaczynaj bo się tylko bardziej kompromitujesz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...