Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, a w szczególności john, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas!
K@MILOVVSKY

Nowy serwer COD MOD na naszej Sieci

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

Siema, cześć, eluwa.

Dostałem paczke codmod'a, troszke klasyczna jest i nie wiem czy ją wypuszczać czy coś jeszcze przy niej działać dodawać (tzn. na pewno będe, ale zależy od Was jak bardzo).

Z doświadczenia wiem, że jest dużo pomysłów, każdy się nie może doczekać, ja się śpieszę, żeby było jak najszybciej, a finalnie z 50 zainteresowanych osób jest 3 :D No, ale cóż, taki żywot. 

Aktualnie na serwerze jest sporo klas zwykłych, tylko 3 premium. Mam zamiar nie robić podziału na Premium | Super Premium, tylko samo Premium (VIP).

Tutaj pierwsze pytanie: chcecie by klasy były bardzo zboostowane? Czy raczej, aby sobie spokojnie je boostować i rozbudowywać w miarę przyrostu lvl?

Drugie pytanie: czy cod ma być bardziej klasyczny, spokojny, przyjemny, żeby nie było latajacych z prędkością 48192471298471 unitów na sekundę graczy?

Trzecie pytanie: jakieś specjalne pomysły? Życzenia? 

Przywileje VIP'a

Spoiler

- powitanie przy wchodzeniu na serwer
 -  prefix [VIP] na czacie
 - napis VIP w tabeli ze statystykami (TAB)
 - o 80% wiekszy XP za wszystko
 - wszystkie granaty
 - dodatkowy skok
 - 2x drop monet
 - dostep do perkow VIP

Akutalnie na serwerze znajduje się m.in:

• klany,
  • misje (od lvl)
  • klasy z awansami,
  • system monet, dzięki którym możemy kupować skiny do broni bądź jakieś dodatki w specjalnym sklepie,
  • rynek,
  • dodatkowy exp za asyste, zemste, hs,
  • sprawdzenie gracza: coś jak w BF2, pozwala sprawdzić staty gracza,
  • ulepszanie perków.

Jeszcze coś tam by się pewnie znalazło, ale nie chce mi się wymieniać wszystkiego. 

Aha i jeszcze jedno: jak ktoś chce zostać opiekunem lub ma propozycje kto nim może być to zapraszam na PW.

Nie szukam osoby, która chce tylko wisieć na randze, która po 2 tygodniach będzie miała już dość, która przy pierwszym poważniejszym problemie zrezygnuje. Chce stabilnie emocjonalnych ludzi w swoim teamie. 

Zapraszam do składania propozycji. 

• Lubię to! 4
  • Kocham to! 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bajecznie czekałem na codaa :D

• Lubię to! 1
By [email protected],

Możesz dodać jakieś sugestie :)

Edited

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja liczę na takiego coda w starym stylu, bez klas które zapier&^%* w sekunde przez całą mape. Liczę na klasy, które nie będą dobre od 1 lvl'a, tylko trzeba trochę wbić leveli żeby jakaś klasa była fajna. Podsumowując osobiście chciałbym coda w starym stylu, jeśli serwer będzie przypominać te stare to na pewno będę dłuuugo siedział na serwerze :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dodaj jakiś limiter ulepszania perków, żeby nie było zbyt mocnego abuse'owania tego. Przykładowo 1 próba na rundę.

Nie wgrywaj bezsensownych dźwięków na multikillach etc, bo moim zdaniem to bardziej rozprasza i denerwuje niż jest jakkolwiek fajne.

A i dobrze by było jakby były jakieś fajne klasy z aktywnymi umiejętnościami, typu błyskawica czy inny duszek.

4 godziny temu, [email protected] napisał:

klasy z awansami

te awanse będą coś ciekawego dawać, czy po prosty będę mógł się dowartościować że mam trzeci stopień komandosa ?

EDIT: @cheater. Kamuflaż 60, czy 65 nie jest lekki, a na pewno nie na snajperze z awką 1/1.

Z doświadczenia wiem, że kamuflaż o wartości 60 i niżej jest dość ciężko zauważyć nawet w biegu,

a co dopiero jak się dobrze przykampi. Dla mnie opcja niemal niewidzialnego snajpera odpada.

Edytowane przez xeO
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP
10 minut temu, xeO napisał:

Dodaj jakiś limiter ulepszania perków, żeby nie było zbyt mocnego abuse'owania tego.

Jest limit bo dzisiaj to testowalem :D 

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Byłbym za klasycznym codem, bez większego kombinowania. Imo 80% expa więcej dla vipa to i tak za dużo :s. Zredukowałbym do 50%. 

No i imo ten system boostowania klas typu Komandos -> Szkolony Komandos to syf. Wolałbym po prostu klasyczne klasy ciągnąć do maxlvla. Tyle w sumie ode mnie, domyślam się, że każdemu nie dogodzicie :D

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Tak na szybko, klasa co będzie miała 1/1  z awp to troche meh, lepiej dodać 1/2 (wiem, że to jest klasa do kupienia, ale bez przesady moim zdaniem)
Dodanie pluginu, który wywala po zabiciu/blokuje zabicie hosta (chodzi o to, że tt może zabić hosty)
Na rozgrzewce jest 10/0  ammo i tak w każdej broni - chyba, że tak ma być.

Edytowane przez Nevcioo ♡
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nazwa klasy: Kapitan(Premium)

Staty:

INT: 10

HP:30

Wytrzyma:łość : 40

Kondycja : 25

Bronie:Awp,Deagl, He

Opis: Posiada AWP 1/1 , HE 1/2 oraz lekki kamuflaż do 60 albo 65   

bede edytował jak coś :P

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niech wsparcie ogniowe ma MP5. Jak widzę na codach, że moja ulubiona klasa ma gaila czy inne gówno to odechciewa się

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również jestem za tym aby na serwerze nie było zbyt dużego kombinowania typu komandos-szkolony komandos itd. Po prostu jest klasa i ciągniesz ją do max lvl .

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze by było, żeby klasa co ma 1/1 z awp lub scouta nie mogła mieć dostępu do 100 procentowego kamuflażu lub coś tego typu, to by było zbyt op, ale ogólnie cod zapowiada się bardzo dobrze i licze że będzie typu medium/hard, czyli tak 500-1000 lvl max. Chętnie pograłbym w takiego coda :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

proponowałbym CODA z hard expem dluzej by si e grało :D 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, Fd GoT napisał:

proponowałbym CODA z hard expem dluzej by si e grało :D 

To ma swoje plusy i minusy. Nowi gracze gdy wejdą na serwer i muszą zaczynać od początku to ciężko im się przeciwstawić wysokim levelom i to może ich zniechęcać do zostania na dlużej.

Edytowane przez Bouncier
Serwer jutro, a nie ma informacji dokładnej godziny :( Ktoś coś wie?
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@[email protected] proponuję pogrzebać coś w klasach premium i je nieco zbuffować, lub dać awanse tak jak przy zwykłych.

Dzisiaj dokładnie przeczytałem opisy każdej klasy i wiele z nich mi przypadło do gustu, także jak najbardziej zawitam do topki zarówno w GT jak i na serwerze,

ale z tego co zauważyłem, to zdecydowana większość non premek jest znacznie mocniejsza po drugim/trzecim awansie niż klasy premium.

Dla przykładu taki Snajper chcąc, nie chcąc i tak będzie miał 1/1 przy czym jego widoczność jest super mocno zmniejszona na późniejszych levelach,

co za tym idzie jest znacznie lepszy od premki, która poza 1/1 z AWP i dodatkowym M4 nic ciekawego nie ma sobą do zaoferowania.

Oczywiście wszystkie premki będą mocniejsze od zwykłych klas na początkowych poziomach, ale na dłuższą metę kupowanie klasy premium kompletnie mija się z celem, gdyż po tygodniu gracz premium będzie grał słabszą klasą niż gracz bez premki, co raczej nie powinno mieć miejsca. Wiadomo też, że gra nie powinna być p2w, bo wtedy kompletnie nikomu nie będzie chciało się grać na serwerze, więc proponuję zmiany, ale radzę nie przesadzać.

Odezwij się, jeśli chciałbyś to troche zbalansować, mogę zrobić Ci listę klas, które moim skromnym zdaniem są zbyt przesadzone lub zbyt słabe ;) 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje małe spostrzeżenia co bym poprawił:

- Zmniejszyć czas trwania rundy do dwóch minut

- Zmniejszyć freezetime przed startem rundy do trzech sekund

- Dodać plugin ze spadochronem

- Dodać zapasowe ammo do broni na rozgrzewce

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi