Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, a w szczególności john, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas!
Ze względu na włam prosimy o nie kupowanie żadnych usług na stronie sklepu. Przepraszamy za utrudnienia.
DSK

załatwione Podanie Na Opiekuna COD MOD 201

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel

Witam, jak wiecie w środę zostanie już otwarty nowy serwer.

Oficjalnie został otwarty nabór na Opiekuna serwera  COD MOD

Wzór: 

1. Imię:
2. Wiek:

3. Miałeś już jakieś doświadczenie?:
4. Dlaczego Ty:
5. Jak widzisz swoją pracę?:
6. Ile przegrałeś czasu na owych serwerach?
7. Kontakt:

Wymagania:

- Duża aktywność na forum [MINIMUM 40 POSTÓW] 

- Dobra opinia wśród graczy oraz adminów 

- Umiejętność współpracy w grupie

- Uczciwość?

- Duże ambicje, nie poszukujemy opiekuna na miesiąc, dwa miesiące bądź opiekuna co ma zamiar siedzieć i się delektować większymi uprawnieniami zaniedbując tym samym swoją pracę.

• Lubię to! 5
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1. Imię: kamil
2. Wiek:18

3. Miałeś już jakieś doświadczenie?: tak
4. Dlaczego Ty: gram długo w cs 1.6 i inne gry znam sie na tym :P
5. Jak widzisz swoją pracę?: dobrze
6. Ile przegrałeś czasu na serwerze?nw
7. Kontakt: nr tel,GaduGadu.

Edytowane przez Freezy
  • Haha 1
By [email protected],

Odrzucam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, DSK napisał:

1. Imię: Kamil
2. Wiek: 17

3. Miałeś już jakieś doświadczenie?: Adminem na serwerach COD byłem bardzo dużo razy i uważam ze znam się na rzeczy. Samym opiekunem jeszcze nie udało mi się być, dlatego chciałbym spróbować swoich sił i myślę, że podołam wyzwaniu.
4. Dlaczego Ty: Swoim doświadczeniem w tej grze oraz chęcią współpracy jestem w stanie pełnić funkcję opiekuna. Wysoko oceniam swoje umięjętności "adminowania" i myślę, że jestem gotowy na objęcie tej posady. Gdy dowiedziałem się, że na tym forum będzie serwer z moim ulubionym modem to od razu miałem motywacje na wbijanie topki, teraz gdy widzę rekrutacje na opiekuna mam kolejną motywacje, chcę zostać opiekunem.
5. Jak widzisz swoją pracę?: Na pewno gdyby mi się udało to bym zaczął od rozmowy z właścicielem, wysłuchałbym czego ode mnie oczekuje, ja bym przedstawił swoje spostrzeżenia i na pewno byśmy się dogadali.
6. Ile przegrałeś czasu na owych serwerach?: Mam 4500 godzin w 1.6, a na samych cod'ach zjadłem zęby.
7. Kontakt: STEAM, Priv, Facebook, Ts3.

• Lubię to! 3
By [email protected],

Odrzucam, lecz zapraszam niedługo do składania podania w szybkiej rekrutacji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Imię: Oskar
2. Wiek: 17

3. Miałeś już jakieś doświadczenie?: Tak, nie raz. Posiadałem swoje serwery, zarówno nie raz miałem opiekuna. 
4. Dlaczego Ty: Brak opiekunów i adminów. Mam wiele potencji oraz wiele propozycji. 
5. Jak widzisz swoją pracę?: Pozytywnie jak z resztą cały świat. :)
6. Ile przegrałeś czasu na owych serwerach?; Tylko w celach testowych.
7. Kontakt: GG, steam, mess. 

• Haha 4
By [email protected],

Edited

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Imię: Mateusz 
2. Wiek: 19

3. Miałeś już jakieś doświadczenie?: Tak posiadałem własny serwer JailBreak.
4. Dlaczego Ty: Dlatego że mogę się przydać i pomóc.
5. Jak widzisz swoją pracę?:Bardzo dobrze ale Właściciel musi ocenić.
6. Ile przegrałeś czasu na owych serwerach?: a Cod mod to 2 mój ulubiony serwer.
7. Kontakt: Steam,Facebook,GG.

• Lubię to! 1
By [email protected],

Odrzucam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wzór: 

1. Imię: Damian
2. Wiek: 20

3. Miałeś już jakieś doświadczenie?: Oczywiście że tak, jeśli chodzi o własne serwery to posiadałem zombie plague, de dust oraz cod moda 4001lvl, co do doświadczenia to mam spore ponieważ ogarniam ftp i potrafię zrobić co nie co tylko nie potrafię robić sam pluginów jak i ich zmieniać.
4. Dlaczego Ty: Jestem na tym forum już troszkę czasu a ja lubię opiekować się serwerem jak i cos porobić, mam dużo wolnego czasu więc na spokojnie.
5. Jak widzisz swoją pracę?: Pilnowanie adminów,dbanie o graczy,jak największa pomoc dla serwera.
6. Ile przegrałeś czasu na owych serwerach? Jeszcze nie wystartował.
7. Kontakt: Steam Dzwiek, gg 51613519, forum.

• Lubię to! 2
  • Haha 3
  • Aha? 1
By [email protected],

Odrzucam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wzór: 

1. Imię: Mateusz
2. Wiek: Nie długo 20

3. Miałeś już jakieś doświadczenie?: Posiadam nie małe, prowadziłem własne serwery oraz forum przez kilka lat. Serwer który w szczególności prowadziłem do był COD 45k oraz 7k 
4. Dlaczego Ty: Ponieważ potrafię porozumiewać się z graczami, wyjaśniaj spory oraz zachować zimną krew (Nie patrz na sb)
5. Jak widzisz swoją pracę?: Pomaganie początkującym graczom, pilnowanie porządku na serwerze, pilnowanie adminów czy dobrze wykonują swoją robotę. Uwzględnianie z właścicielem serwera owych zmian lub dodatków dla serwera. Pomoc w jego rozwoju
6. Ile przegrałeś czasu na owych serwerach? Aktualnie nic z powodu  12-nastu godzin pracy
7. Kontakt: GG,Steam, ewentualnie FB

• Lubię to! 2
  • Haha 1
By [email protected],

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Imię: Karol
2. Wiek: 21 lat

3. Miałeś już jakieś doświadczenie?: Tak mam spore doświadczenie, prowadziłem kiedyś swoje własne serwery
4. Dlaczego Ty: Szukacie dobrego, ogarniętego opiekuna no nie chcę się przechwalać ale ja ogarniam bardzo dobrze serwery więc chętnie pomogę serwerowi się rozwijać
5. Jak widzisz swoją pracę?: Dbanie o serwer, pomaganie graczom, pilnowanie adminów no i inne...
6. Ile przegrałeś czasu na owych serwerach?: Serwera jeszcze nie ma więc no....
7. Kontakt: Forum | GG | Facebook

• Lubię to! 2
  • Haha 1
By [email protected],

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

1. Imię: Kamil
2. Wiek: 19

3. Miałeś już jakieś doświadczenie?: Miałem opiekuna nawet tutaj na sieci.
4. Dlaczego Ty: Może jak dobrze się uda to się nauczę więcej jeśli chodzi o cod mody. Chętnie poszerzę swoją  na temat codów poza wgrywaniem map/rs'ów na serwer oraz resetowaniem topki co miesiąc i od czasu do czasu ciekawe konkursy. Chętnie wracam do cs'a po 3 msc przerwy na cod moda gdy jest dobrze zrobiony i nie ma p2w dla klas premium/vip'ów.
Staram swoje obowiązki na ts wykonywać sumiennie. (Jeśli chcecie się czepiać o coś to proszę - nie usuwam kanałów na ts po 7 dniach daty, bo ten Ts3 już by świecił pustkami, ale jak ktoś przegina to już delete niestety)
5. Jak widzisz swoją pracę?: Mam wiele pomysłów na serwer by coś dodać/zmienić.
6. Ile przegrałeś czasu na owych serwerach?: Testowanie serwera do póki nie wystartuje na dobre, miałem kiedyś opiekuna na cod modzie, ale to był bardzo krótki epizot, za dziecka się grało tylko na cod modach z niskim bądź wysokim lvl.
7. Kontakt: Steam / Gadu-Gadu / Ts3 / Fb* / Forum.
*Tylko dla administracji - nie będę zakładać fake konta jak 3/4 osób tutaj  by być na jakiś grupach śmiesznych.

Edytowane przez Nevcioo ♡
  • Lubię to! 6
  • Super 2
  • Yay 1
By [email protected],

Witam w ekipie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Wzór: 

1. Imię: Patrycja
2. Wiek: 18

3. Miałeś już jakieś doświadczenie?: Yes
4. Dlaczego Ty: Posiadam doświadczenie w tej branży - umiem wgrywać pluginy, w małym stopniu je edytować. Byłam opiekunem PB i EB na tej sieci i nie szło mi najgorzej. 

Jak miałam opiekuna PB to dobrze dogadywałam się z Adminami, nie mieli żadnych zastrzeżeń co do mnie. Myślę, że podołam zadaniu.
5. Jak widzisz swoją pracę?: Konkursy, mini konkursy, trochę tych pomysłów się uzbiera ;) 
6. Ile przegrałeś czasu na owych serwerach?: Jeśli chodzi o tego typu to grałam kiedyś i znam się na rzeczy. 
7. Kontakt: STEAM/ Forum

Wymagania:

- Duża aktywność na forum [MINIMUM 40 POSTÓW] +

- Dobra opinia wśród graczy oraz adminów +

- Umiejętność współpracy w grupie +

- Uczciwość? +

- Duże ambicje, nie poszukujemy opiekuna na miesiąc, dwa miesiące bądź opiekuna co ma zamiar siedzieć i się delektować większymi uprawnieniami zaniedbując tym samym swoją pracę. +

Edytowane przez Pati
  • Haha 3
By [email protected],

Przyjmuję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

narzedzie_qwqnnqq.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...