Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, a w szczególności john, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas!
Ze względu na włam prosimy o nie kupowanie żadnych usług na stronie sklepu. Przepraszamy za utrudnienia.
Damianek

zamknięty Pod ostrzałem elo here

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator

l66AgUZ.png

Na dzisiejsze pod ostrzałem został nominowany @elo here.

Na jego temat wypowiedziało się 19 osób.

Osoba 1:

Oskuś pet jakich mało ❤️. Na dniach koniec z nami, ale ciii, nie mówię tego na głos, mówi że ma małego z klocków lego.

Osoba 2:

A więc, elo here to spoko morda, którą lubię, pisaliśmy dużo na SB i śmieszek taki.

P.s mówi na mnie chudy xD

Osoba 3:

Moim zdaniem jest to admin, który dopełnia swoją robotę w 100%. Pozdrawiam go i dodaj, że jest moją stuleją oraz botem.

Osoba 4:

Świetny admin, grałem z nim parę razy na mapie, wie co robi i robi to dobrze. Nie widziałem, żeby się do kogoś czepiał. Złe zdanie? Nie mam złego zdania o nim. Elo here, pozdrawiam Cię. Kupne se kompa i dołączę z Adminem do ciebie! 😊

Osoba 5:

Niestety nie znam tego gracza, ale wydaję się spoko.

Osoba 6:

Gość jest w sumie spoko, najgorszy admin jak tak twierdzi i za dużo o nim nie powiem.

Osoba 7:

Nie znam go. Ale czasem pisze na SB i wydaję się osobą ogarniętą.

Osoba 8:

@elo here - Jest bardzo chamski i nieprzyjazny, do piekła z nim! A tak naprawdę, to taki cymbałek mały, który jest gorszym botem ode mnie. XD

Osoba 9:

Fajna osóbka, ale jeszcze mi nie oddał 200 zł.

Osoba 10:

Wspaniały człowiek, nieźle gra w gierkę. Nie znam za dobrze, ale wydaje się być spoko raczej.

Osoba 11:

Dres, udaje gangusa.

Osoba 12:

Oskarek dobra dupa.

Osoba 13:

Dobry admin na dd2, osoba spokojna i bezproblemowa. 

Osoba 14:

Największy lamus w historii.

Osoba 15:

@elo here - jest bardzo fajną osóbką, taki wzór na przyjaciela, żartowniś oraz mega pozytywna mordeczka.

Osoba 16:

Niestety nie znam go za dobrze, ale wydaje się dosyć w porządku osobą.

Osoba 17:

Oskara nie znam zbyt długo, ale jest to bardzo pozytywna osoba i cieszę się, że go poznałem. Trochę szkoda jego BMW, ale nie dziwię się, że zamienił ją na audi, bo jego przyszła żona je lubi  :D 

Osoba 18:

@elo here - Mały chłoptaś, który stracił jaja przez co nie ma mutacji. Pecik Wrednej XD W sumie dobra mordeczka, idzie z nim porozmawiać o wszystkim i o niczym. Często się napina jak go bije na dd2 i płacze ciągle. Stara się być zabawny, ale mu to nie wychodzi XD Taki bezbek. Oskuś to chyba jedna z najporządniejszych osób na dd2 i idzie się z nim wyzywać bez na pinek, ma chłop do siebie dystans i się to ceni.

Osoba 19:

Oski :* .  Potrafi wkurzyć i to bardzo. Ale mimo jego zepsutego charakterku Go uwielbiam, jako przyjaciel potrafi pomóc. Ma Ciężki i dość specyficzny charakter, ale osoba jak dla mnie warta uwagi.  Ale beznadziejny kandydat na męża! Jest uroczy, kochany i wkurwiający XD Bardzo dużo rzeczy mu przeszkadza. Ale, jeśli pozna się Go bliżej można zauważyć, że jednak ma dobre serduszko. Ma fajną brodę xD Buziaczkii :ssij: 

@elo here nominuj kolejną osobę.

• Lubię to! 3
  • Kocham to! 1
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

Nie chwaliłeś się, że masz brodę! :c

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałeś BMW ?🤣

• Lubię to! 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To niezła broda :D 

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dziękuje wszystkim bardzo za miłe słowa, próbowałem rozszyfrować co kto mógł napisać, ale tak średnio mi to poszło XDDD

btw. nie sądziłem, że macie o mnie aż tak dobre zdanie :D

Nominuję @Wredna.

----------------------------------------------

13 godzin temu, Damianek napisał:

Elo here, pozdrawiam Cię. Kupne se kompa i dołączę z Adminem do ciebie! 😊

Nie mam pojęcia kto to napisał, ale pozdrawiam również i zapraszam jak najbardziej :D

13 godzin temu, Damianek napisał:

Fajna osóbka, ale jeszcze mi nie oddał 200 zł.

Zgłoś się po odbiór XDDDDDD

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Osoba która napisała że jesteś największym lamusem w historii miała 100000% racji. <3

Dziękuję za nominacje ;* 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

narzedzie_qwqnnqx.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...