Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, a w szczególności john, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas!
Ze względu na włam prosimy o nie kupowanie żadnych usług na stronie sklepu. Przepraszamy za utrudnienia.

SVIP  

10 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy jesteś za tym aby SVIP był na serwerze po globalnym resecie?

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta zostanie zamknięta 2019.07.25 o 20:00

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

W sierpniu odbędzie się globalny reset.  Jako że niektórym nie podoba się SVIP i narzekają na niego, chciałbym poznać wasze zdanie na ten temat. Zamieszczam prostą ankietę "czy zostawić SVIPA czy usunąć". Ankieta może mieć wpływ na moją decyzję, ale nie musi. Może chcecie żeby coś zniknęło z svipa, to piszcie tutaj. Dodawanie nowych rzeczy do svipa raczej odpada.

Jeżeli svip zostanie to na pewno cena nie spadnie, gdyż daje on sporą przewagę więc cena musi być większa.

Proszę adminów o informowanie graczy na serwerze, że jest ankieta na serwerze i są proszeni o głosowanie. Ankieta potrwa do 25 lipca.

Głosy tych, którzy nie grają na serwerze, nie będą brane pod uwagę.

Edytowane przez man1ekk
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I do not know what to say about this topic Swipe has more functions. But I think Vip is enough for some players to have the will to play. 

Spoiler

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja bym chciał poznać opinie osób które są NIE bezpośrednio tutaj na forum

Dlaczego nie chcą, dlaczego wam się nie podoba Svip i jakie zastrzeżenia macie do tego

Możliwe że będzie można rozwiązać ten problem

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak  dla mnie SVIP by mógł zostać usunięty.

Dlaczego? 

Ponieważ SVIP daje dużą przewagę nad takim zwykłym graczem. I jeżeli taki zwykły gracz jest zombie to taki SVIP mu zazwyczaj ucieknie. I tak samo jak są np. jakieś kampy gdzie taki zwykły gracz ani VIP nie doskoczy to taki gracz który nie ma monet na knock bomb to nie wejdzie tam.

Mi się wydaje jakby był sam VIP to by było lepiej.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak dla mnie również svip powinien zostać usuniety.

Dawniej vip każdemu wystarczał nie było  rzeczy typu:  godmode,  niewidzialności itp 

był większy balans.              popieram @chicken123 w 100%

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, chicken123 napisał:

Jak  dla mnie SVIP by mógł zostać usunięty.

Dlaczego? 

Ponieważ SVIP daje dużą przewagę nad takim zwykłym graczem. I jeżeli taki zwykły gracz jest zombie to taki SVIP mu zazwyczaj ucieknie. I tak samo jak są np. jakieś kampy gdzie taki zwykły gracz ani VIP nie doskoczy to taki gracz który nie ma monet na knock bomb to nie wejdzie tam.

Mi się wydaje jakby był sam VIP to by było lepiej.

co tu dodać w 100 % popieram svip jest za op

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszyscy chcieliscie svipa, dlatego został dodany. Jest oporowy bo w koncu ludzie za coś płacą, po to to jest. Można parkour wyłączyć, ale argument @chicken123 z knockbackiem jest słaby. Jest to najtańsza bomba dla zombie, a patrząc bo graczach bez vipa co mają po kilkadziesiąt tysięcy monet uzbieranych to jest to żadny wydatek. dla nich. Musi być różnica między SVIPEM a VIPEM a co dopiero zwykłym graczem, no przeciez taka jest idea PREMIUM. Czekam na dalsze opinie, możemy zredukować niektóre funckje svipa ale jeszcze jest troche czasu do konca ankiety.

• Lubię to! 3
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To po co głosowaliście na svipa skoro teraz go nie chcecie logika jak dla mnie powinien zostać usunięty vip

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to dobra z tego co pamiętam to svipa najbardziej chciał nie jaki mrgold  były opiekun chyba 

Z tego co pamiętam to gracze nie wiedzieli że coś takiego zostanie dodane. 

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 godzin temu, B jak Hentai :D napisał:

No to dobra z tego co pamiętam to svipa najbardziej chciał nie jaki mrgold  były opiekun chyba 

Z tego co pamiętam to gracze nie wiedzieli że coś takiego zostanie dodane. 

No to jesteś w błędzie bo większość graczy chciała coś więcej niż tylko 2 skoki i spadochron i żeby było coś mocniejszego. Gracze nie wiedzieli co będzie dokładnie, chociaż spodziewali się svipa bo był zapowiadany, ale pewnie chcieli by żeby był jeszcze tańszy niż VIP

• Lubię to! 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi