Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
Virtu-Z-

załatwione Propozycję

Rekomendowane odpowiedzi

pisałem na PW, ale żeby nie było że nic się nie dzieje dla statystyk napiszę temat:

 

- usunięcie dropu m249 ze skrzynek - jest beznadziejne i nawet jakby był 1hit to kill bym nie chciał tego używać.

- FAMAS jest OP, dałbym kevlar i hełm lvl3 wraz z legendarną m4, ak, augiem, sgs552 (cokolwiek) za zwykłego białego famasa z przelicznikiem obrażeń 0.4 zastąpić go np:. galilem, a drop famasa ustawić na skrzynki.

 

- z racji, że nie ważne czy masz kevlar i hełm lvl3, wciąz możesz paść na hita w banie, dlatego proponuję zmienić pancerz na rodzaj "dodatkowego" życia, maksymalnie można by było znaleźć leżący na ziemi pancerz o wartości 50 (nie można stakować!), ew legendarny by dropił ze skrzyń (niebieskich, niech tych świecących, który dodawałby 75 pancerza), mały sok (slurp?) dodawałby 25 pancerza, a duży dodawałby 50 (można by było je stakować rzecz jasna oraz usunąć z nich funkcje leczące)

 

- apteczka - skoro pozbylibyśmy się slurpa jako leczenia, przydałoby się dodać coś do leczenia - małe apteczki które leczyłyby połowę wartości dużej apteczki (a leczenie dużej apteczki ustawić na 60)

 

- zamiast trzymać E na skrzynie, otwierałoby się je za pomocą bicia z noża, oczywiście startowe skrzynie złote wymagałyby mniej walnięć niż te duże niebieskie.

 

no i w sumie tyle, nie działaą też komunikacja "listen to nobody". "listen to everybody", "listen to squad only" i słyszysz tak czy siak wszystko i wszystkich ;v

 

  • Smutne 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadzone zmiany ( hełmy ) zapisywane są w Changelogu.

Reszta propozycji, aktualnie zostaję odrzucona.

Zostały wprowadzone inne zmiany.

  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narzedzie_qwqnnqq.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...