Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Rekomendowane odpowiedzi

Junior Admin

l66AgUZ.png

Tym razem na celowniku naszej zabawy była @Wredna..

To właśnie o niej wypowiedziało się 9 osób!

Osoba 1:

Wredzia, to super babka, sympatyczna, miła i twarda kobieta! Ja ciągle czekam, ona wie na co. :D 

Osoba 2:

Wredna - jak miała admina na dd2, to bąki zbierała tam xd, a tak ogólnie, to spoczko jest. :P 

Osoba 3:

Miła i kulturalna osóbka. Bardzo pozytywna ;) no ale, bocik w csie.  ;) 

Osoba 4:

Wredna sympatyczna, kochana, mały botek, który kampi na gali i musimy się dzielić tym samym facetem. 😁

Osoba 5:

Renia jest przesympatyczną osobą. Można z nią porozmawiać o wszystkim. Trochę bociara w csie, ale i tak jak lubię. :D 

Osoba 6:

@Wredna. - Renia, Renatka, Renia Rączkowska, zwał jak zwał XD. Jesteśmy wspólnie chyba na 3 sieci? Jakoś tak xd Na tą przylazła za mną stalkereczka mała ;3 Jak widać po czatboxie lubi być w centrum uwagi i spamować z ludźmi w każdej wolnej chwili. Ogólnie spoczko dziewczyna, milutka itp Ale też szybko się denerwuje pinda mała  Nie lubi jak się w pewien sposób na nią mówi, ale tego nie ujawnię. Renatka bardzo lubię ja wkurzać, a ona mnie, więc coś musi być na rzeczy  XD

Osoba 7:

Mój mały lamusek, który zawsze zamyka tabelę (/rs pamiętaj ). Mimo tego, że czasem strasznie działa mi na nerwy, to jest naprawdę miłą i kochaną osóbką (ale wredna też być potrafi ), pomoże, doradzi, ratuje mi dupkę zawsze gdy o to poproszę. W skrócie - kobita do tańca i do różańca, idealna kandydatka na żonę. Cieszę się, że poznałem :3

pssst, pewnie będziesz wiedzieć kto to pisał, więc oszczędź mnie, a przynajmniej nie z patelni   

Osoba 8:

Za bardzo jej nie znam ale wydaje się miła.

Osoba 9:

Wredna, to bardzo dobra kobita, nie można powiedzieć na nią złego słowa. Jest sympatyczna, pomocna i oczywiście lubi śmieszkować. Domyślam się, że lubi tańczyć i słuchać szalonej muzyki. Ostatnio mam wrażenie, że mnie unika i nie chce utrzymywać ze mną kontaktu. :/ 

P.S. Twój Kochanek <3 

@Wredna. Nominuj kolejną osobę

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sądziłam, że tyle miłych słów padnie w moją stronę. Nawet nie wiecie jaki mam uśmiech na buzi czytając te opinie! Dziękuję każdemu za to, że chciał poświęcić kilka minut Damiankowi i powiedzieć coś na temat tej Wredoty jaką jestem. Dziękuję <3

Do kolejnego pod ostrzałem nominuję najlepszego sąsiada! @91. (Nie gryz za to!) :*

• Lubię to! 2
  • WOW 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jednak jest miła kobieta na sieci...

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
2 godziny temu, Wredna. napisał:

Do kolejnego pod ostrzałem nominuję najlepszego sąsiada! @91. (Nie gryz za to!) :*

Tylko że najlepszym sąsiadem jest @elo here :/

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Smutne 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, john napisał:

Tylko że najlepszym sąsiadem jest @elo here :/

Twoim tak, moim nie :( mam za daleko do Was :(

• Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

narzedzie_qwqnnqx.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...