Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Twój nick:babcia krysia

Nick gracza/admina, na którego zgłaszasz skargę:CarmeL

Data i godzina zdarzenia:2019 08 07 okolo godziny 12

Opis sytuacji:Około godziny 12 włączyłem na serwerze muzykę (na vipvoice) po czym dał mi kicka zamiast mute. Trochę się zdenerwowałem z tego powodu więc wbiłem na serwer i napisałem do niego jedno słowo uwaga cytuję "Idioto". Po chwili zostałem zbanowany na 12 godziny co chyba jest lekką przesadą. Dostalem także info ze nazwal mnie Debilem :)

Dowody:http://d1.hltv.org.pl/srv55210/HLTV-1908071202-jb_station5.dem.zip-Mapa na ktorej dostalem bana (1 runda)

http://d1.hltv.org.pl/srv55210/HLTV-1908071407-jb_flyhigh_v3.dem.zip-Mapa na ktorej mnie wyzwal Debilem (25 minuta)

Edytowane przez babcia^^
zapomnialem tytulu dac
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 2
  • Dziękuję 1
  • Smutne 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Puściłem muzykę i dostałem mute a mi chodzi o kolejną mapę na której dałeś mi kicka zamiast mute. Chyba mute jest stworzony po to, żeby mutówać graczy. Byłem zdenerwowany i napisałem na serwerze cytuję "muta mogłeś" po chwili "dac a nie kurwa", "idioto". Ban "obrażasz" czyli za jedno słowo ban na 11h? A na demku kolejnym, które wstawiłem widać, że inni piszą "idioto, kurwo" i nie dostali zbanowani tylko Smoq. Jesteś Adminem powinieneś dawać przykład na serwerze a ty obrażasz nas od DEBILI.

Edytowane przez babcia^^
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również dostałem bana ale na 11 Godzin i 6 minut za nazwanie Admina Carmela "Idiotą" po tym jak dowiedziałem się co zrobił krysi. Następnie Admin Carmel nazwał mnie i krysie debilami co sprawiło ,że poniosły mnie nerwy i nazwałem go "kurwą" po czym dostałem bana. Według mnie owy Admin działa na szkodę serwera wykorzystując swoją pozycje na serwerze. Jeśli można to proszę o skrócenie mojej kary oraz o ukaranie niedojrzałego admina.

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 3
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem to przesada 12-11h za wyzwanie ? śmiech na sali, bys dal np ostrzeżenie albo cokolwiek wyrzucił z serwera za takie coś, jak inni gracze się ze sobą wyzywają to też im może dasz 12h bana? bo sie przecież wyzywają, sobie też daj bana bo wyzwałeś babcie od debili przecież.

Żenada.

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Moim skromnym zdaniem powinniście mieć perma za ciągłe robienie z siebie debili. To, że w danym momencie jest na przykład admin i mógłby cię zmutować za puszczanie muzyki to jedno. W innym momencie nie ma admina, nie ma komendy /mute i ciągle napierdalasz z głośników mimo ciągłego mutowania zawsze kiedy jest admin. Wydaje mi się, że człowiek jest osobą myślącą i podczas wyciągania konsekwencji patrzy także na wcześniejsze sytuacje, a nie tylko na tą 1. Karając maćka1234 i osobę, która notorycznie łamie regulamin, raczej nie będzie takiego samego taryfikatora

Dziękuję

@SMOQ no widzisz, mnie się wtedy skończyła już cierpliwość na wasz debilizm. I wierzę, że w końcu administracja zacznie karać takie upośledzenia jakie prezentujecie na serwerze. Bo jak typ co dzień odpierdala to samo i dostanie raz na 2 tygodnie bana na 1h to jest dla mnie śmieszne. A jak nie administracja, to może w końcu ta Wyższa Administracja zrobi to co pisała, że ma zamiar zrobić.

A sytuację znam bardzo dobrze, bo to nic nowego. Faworka za faworką. Jedni dostają bany za aktywne, a taki @SplashID, @Kimono i inne fajniutkie osoby latają sobie jak chcą na aktywnych podczas ich śmiesznych banów na 1 dzień za mass fk. Zrobiliście sobie sieć w sieci. Niby DeagleShot, a jednak JB od TopF***sa ewidentnie. Jedyny żal jaki mam to ten, że odbanowali Was po tym jak Czarny na samym początku was pobanował za działanie na niekorzyść wszystkiego co tutaj jest. Dobrze, że chociaż macie internetowych przyjaciół co wam polajkują posty, żeby wam ego za nisko nie spadło.

Nie pozdrawiam.

@Tak jak niżej napisano, ban mieści się w przedziale, więc dla mnie skarga do kosza :) Nawet poszkodowane osoby polajkowały.

9 minut temu, miszu napisał:

6. Obraza Gracza, Admina: Ban 30 minut - 1 dzień

Edytowane przez tomkul777
  • Lubię to! 2
  • Nie lubię 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

6. Obraza Gracza, Admina: Ban 30 minut - 1 dzień

12. Puszczanie muzyki przez micro/HLSS: Ban 1 godzine

• Lubię to! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, tomkul777 napisał:

Moim skromnym zdaniem powinniście mieć perma za ciągłe robienie z siebie debili. To, że w danym momencie jest na przykład admin i mógłby cię zmutować za puszczanie muzyki to jedno. W innym momencie nie ma admina, nie ma komendy /mute i ciągle napierdalasz z głośników mimo ciągłego mutowania zawsze kiedy jest admin. Wydaje mi się, że człowiek jest osobą myślącą i podczas wyciągania konsekwencji patrzy także na wcześniejsze sytuacje, a nie tylko na tą 1. Karając maćka1234 i osobę, która notorycznie łamie regulamin, raczej nie będzie takiego samego taryfikatora

Dziękuję

Tomkul nie żeby coś ale po tym jak pokazałeś jak umiejętnie robisz piłkę nożną na serwerze i odszedłeś oraz  nie grasz już na serwerze to nie powinieneś się udzielać nie znając sytuacji.

• Lubię to! 5
  • Aha? 1
  • Nie lubię 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Kiedyś gdy światem rządziły dinozaury a ludzie bezsilnie próbowali okładać je kamieniami, kiedy człowiek miał tyle wspólnego z człowieczeństwem co nic zasada była prosta. - "Kiedy ktoś się poparzył ogniem to już nie wkładał rąk w ognisko."  ~ Mosiężny Parapet .65 000 000 p.n.e

@SMOQ @babcia^^ dzięki za łapki ale to się tyczy Was dla sprostowania.

Edytowane przez Mosiężny Parapet
  • Lubię to! 2
  • Kocham to! 1
  • Haha 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moim zdaniem kurwa 12-11h bardzo duża przesada. Admin powinien dać kicka lub ostrzeżenie. Carmel jak nazwałeś babcie i smqq  debilami to sobie tez daj bana tez na 12 h .

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Carmel'a toleruje, ale bany na 12 to stan umyslu i sytuacja poniżej krytyki.

Do pieca

• Lubię to! 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obraza admina to obraza admina, jeden ma dystans do niektórych wyzwisk, drugi nie. Myślę że gdyby nie wasze puszczanie muzyki to do niczego by nie doszło. Carmel za obraze w druga strone zostanie ukarany kiedy wrócę z urlopu, a wasz ban za obrazę zostaję. Kiedy wrócę wezmę sie za taryfikator banow i wtedy każdy admin bedzie musial się do tego stosować. Pamiętajcie ze to tylko gra, która ma sprawiać frajdę i dawać rozrywkę.

• Lubię to! 2
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

m0pL2DK.png 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...