Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
Gregory House

odrzucone Podanie Gregory House Do trzech razy sztuka

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Gregory House
Imię: Bartosz
Znajomość AMX (1-10): Amx z gry plus podstawy FTP (chętnie się dokształcam) , Dałbym sobie 7. 
Sprawny i działający mikrofon: TAK ( mikrofon od słuchawek hyperx cloud) 
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Gregory House/145.239.16.119:27015/
Co chciałbyś wprowadzić sobą na nasz serwer ?: 
Mniej faworyzacji więcej sprawiedliwości bo każdy zasługuje na równe traktowanie. 
Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj link do profilu: Tak, https://steamcommunity.com/id/takczynie/
Staż w Counter-Strike 1.6: Początek około roku 2007 (ok. 12 lat) 
Czy posiadałeś już admina na serwerze JB?: Tak, naszej Sieci posiadałem już Admina  Jb, GO MOD, Pb (tu nawet później opiekuna) Umowa taka jak wcześniej 
5 reklam sieci(pakiet reklamowy sieci): Układ ten sam co wcześniej. Umowa taka jak wcześniej 

Notka Od Autora: 

Podanie po kolejnym tygodniu stażu, już z normalnym wymaganym GT, starałem się pojawiać częściej i pokazywać się CT, widać mnie nawet jak prowadzę na demku z ostatniej Skargi to tak, żeby nie było że jakoś Unikam CT. Co mogę powiedzieć nie zrażam się jeżeli podanie będzie  odrzucone tak jak ostatnio @VooFy pisał będę próbował dalej oczywiście jeżeli poznam nowe powody jakie utrudniają mi dostanie się na to stanowisko. Jest to pierwsze Podanie z Normalnym GT więc będę mógł w końcu posłuchać jakiejś konstruktywnej krytyki, wiem że ostatnio zrezygnowało dwóch adminów więc zapotrzebowanie lekko wzrosło a też często godziny w których grywam są inne niżeli pozostałych co idealnie by sprawiało że nie nakładalibyśmy się a na serwer byłby bliżej by w o każdej porze dnia był chociaż jeden admin online. Mam nadzieję że już osoby, które ostatnio twierdziły że mnie nie widzą na serwerze dostrzegły mnie przez ten ostatni tydzień bo ja miałem przyjemność z każdym z nich i mam nadzieję, że się tego nie wyprą. Zapraszam do komentowania, oceniania i krytykowania .

Ps: Jedyne co  pragnę dodać odnośnie ostatniego podania, to proszę nie zarzucać mi nabijania postów, bo ktokolwiek odwiedził mój profil wie jakie prace zamieszczam na forum i wie że każdy Post jest sensowny co widać po stosunku reputacji do zamieszczonej zawartości a proszę zwrócić uwagę że nie biorę udziału w żadnych akcjach typu : głosuj na serwer itp.  Więc różne poważne oszczerstwa w moim kierunku proszę poprzeć sensownymi argumentami. 

• Super 3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem gościu co ty odwalasz. Graj najpierw i zasluż na admina a nie na odwrót. Popatrz na swoje GT. Godziny może i wymagane zrobiłeś, ale grasz sobie 2 dni przed napisaniem podania, które składasz co tydzień. Na serwerze zagrałeś 8 dni w ciągu 3 tygodni i tak przynollajfiles specjalnie w niektóre z nich żeby mieć te godziny co trzeba.

Dla mnie twoje podania to parodia. Był kiedyś na różnych sieciach typ o nicku 'Destroyer i robił podobną szopkę co ty.

Na nie.

• Lubię to! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@tomkul777 + niektóre z tych godzin nabite 2 nocy 1vs1 z HLTV, bo zetknąłem się z tym będąc w pracy o 3 rano.

Zdanie ludzi na Twój temat nie zmieni się w najbliższym czasie z prostego powodu. Niepoprawnym byłoby napisać, że wchodzisz butami na czyjeś podwórko bo jest to dla wszystkich, lecz jak wszystko na tym świecie; serwer JB rządzi się swoimi prawami. Community jest tutaj bardziej rozbudowane niż na innych serwerach gdyż forum jest to tak jakby druga część JB. 

Dalej robisz co to robiłeś tydzień temu, dwa tygodnie temu... Piszesz podanie za podaniem w którym prosisz o opinie ludzi na Twój temat w danej sytuacji. Niby próbujesz coś zmienić odnosząc się do tego co ludzie piszą w Twoich podaniach, lecz dalej nie widzisz tej najważniejszej rzeczy. Pisząc podanie tydzień za tygodniem nic nie zmienisz nie poprawiając swojej aktywności, rozpoznawalności krótko mówiąc łatki na serwerze.  

Grasz totalnie w kratkę 3 dni Cię nie ma, 2 dni grasz, znów Cię nie ma, znów grasz itd. Grasz po nocach gdzie jak już napisałem w notce dla tomkula widziałem że część godzin nabijana była na pustym serwerze. Nie będę tutaj wklejał screenów czy innych tego typu bajerów, bo nie pamiętam dokładnie kiedy to było i nie chce pamiętać. Jednak jeśli jesteś tak jak mówisz fair etc to nie będziesz o to prosił.

Nic do Ciebie nie mam jako do osoby, ale takim spamowaniem podaniami nikogo nie przekonasz nie zmieniając tego co napisałem Ci wyżej. Przyjmowanie podań tylko ze względu na to że ostatnio się posypało kilku adminów ( gdzie pewnie będziesz grał tak samo jak teraz - w nocy o północy 2 dni gry, 3 dni przerwy tylko żeby normę wyrobić)  to też robienie łaski. Nawet w szybkiej rekrutacji nie rozdają adminów każdemu kto napisze podanie. 

Kończąc tę długo nic nie wartą wypowiedź; zajmij się tym co należy, przestań zajmować się czymś co nie ma żadnego znaczenia. To że w wymaganiach jest napisane tyle godzin i tyle nie znaczy że jak zrobisz tyle i tyle godzin to już jest wszystko OK.  Ludzie się bardziej od Ciebie starają grając, udzielając się a taka szansa ich omija szerokim łukiem.

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem dalej na NIE wiesz z jakiego względu?

- Piszesz cały czas podanie,  mimo że twój gametracker na to nie pozwala.

- Nie widzę Ciebie wgl na serwerze, w CT Cb też nigdy nie widziałem.

+ wiek

• Haha 1
  • Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak. 
Sądzę, że przyda się każda para rąk do pomocy przy serwerze bo jest mało adminów. 

Nie rozumiem po co czepiacie się tak jego GT jeśli zawsze można swoją aktywność poprawić. 

A, że pisze co kilka tygodni podanie to widać, że stara się i mu zależy na tej posadzie. 

A @Gregory House zna się na rzeczy i spełnia wszystkie wymagania. 

Jestem na tak. 
+Wiek

+Zna się na rzeczy

+Staż 

• Haha 4
  • Aha? 1
By Tomczoog,

Jeśli grasz aktywnie na serwerze wyślij mi swoje gt to cofne warna, a tak to warn za wypowiadanie się w dziale bez znajomosci/gry na serwerze

Edited

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem na tak

+doświadczenie

+wiek

+staż

//edit

byłem kilka razy na serwerze, i wiem co jest jak nie ma administracji, do przeczytania podania, i sprawdzenia gt nie potrzebuje tego aby byc dzien w dzien na serwerze, dzieki.

• Haha 1
  • Aha? 2
By Tomczoog,

Jeśli grasz aktywnie na serwerze wyślij mi swoje gt to cofne warna, a tak to warn za wypowiadanie się w dziale bez znajomosci/gry na serwerze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na chuj sie wypowiadacie skoro nie gracje na jb?? @Cropek @nowa (heh)

Wiek to jest WYMAGANIE

JESTEM NA NIE:

Wariacie skladasz co tydzien podanie a nic sie nie poprawilo jestes aktywny tylko w weekendy. Wypełnij caly miesiąc a nie 2 dni w tygodniu

• Lubię to! 3
  • Kocham to! 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Na nie:

- GT, 3 dni intensywnie pograsz i tyle z tego co widze

to jest jeden z najważniejszych wymogów, które ma spełnić, wystarczy że przynajmniej 5 dni rozegrasz po 2 godziny i to wystarczy w zupełności.

Bądźże bardziej aktywny i masz spore szanse, że podanie zostanie przyjęte.

- Reklamy nie są takie ciężkie, nie ma wymogu, że to musi być na innych stronach i nie mają się powtarzać. ważne żeby reklama nie została usunięta

Bartek zrób co jest wymagane i tyle.

@Cropek @nowa (heh) dlaczego wypowiadacie się w podaniu skoro nie gracie na serwerze? @Lazanestic @DSK @john @Tomczoog albo inni proszę o warna dla nich.

Bez tytułu.png

Edytowane przez Jahmeton
By Tomczoog,

Next time oznaczaj mnie / Lazanie / Damianka John już niestety nie pracuje a DSK nie jest od takich spraw :P Dzięki za zgłoszenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wy lepiej na wasze gt popatrzcie bo też nie świecicie przykładem, wymagacie od kogoś kto składa podanie żeby siedział ciągle na serwerze to od siebie wymagajcie tego samego.
Jestem na tak, jest mało adminów więc każda para rąk się przyda zwłaszcza od porządnych ludzi którym gregory jest. Może nie jest codziennie ale spotkałem go wiele razy na serwerze bo w porównaniu do was image.png.3077d1ed5a7811e3fb017e032fbf8bd8.png  xyz. Nie wiem co to za zasada że ktoś kto składa podanie musi być ciągle na serwerze, spora część adminów wchodzi sobie kiedy ma czas więc czemu wymagacie od ludzi żeby ciągle spędzali czas grając na jb. Według mnie nawet jeżeli nie będzie codziennie a  2-3 dni w tygodniu tak jak teraz to się przysłuży serwerowi w dużej części, później najwyżej da się mu degrada jeżeli będzie olewał sprawę. Jestem na tak

• Kocham to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

- w CT słabo

- x podanie z rzędu nic nie wnosząc

- może nie nabijaj 500 min w weekend tylko pograj przez cały tydzień po np 60-80 min

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

narzedzie_qwqnnqn.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...