Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
Gum!s S4rr0w

Skarga

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Twój nick:Gum!s S4rr0w

Nick gracza/admina, na którego zgłaszasz skargę: koalicja : easy skill, martyr, orsya

Data i godzina zdarzenia:  00:10 coś takiego 

Opis sytuacji: Zaczynając od tego że orsya 3 minuty rundy trzymala tt w terarium i kazala biegac ze stolu na stół ( myśle ze kreatywne to to nie było, zreszta ta osoba wgl w sobie nie posiada kreatywności) , easy skill, serwerowy napinator który wchodzi do ct wyladowywac swoje emocje i robi fk nonstop(stałem na fd na terarium, mialem nie bawic sie guzikami, wiec ich nie tykałem( widac na demku) to pajac ubzdurał sobie ze bawie sie guziakmi i mnie zabił, a zrobił to orzeł, w tym czasie na serwerze siedzial martyr który nic nie zrobił w tym kierunku, nawet po spamie na [email protected] i grał dalej. 

Dowody:http://d1.hltv.org.pl/srv55210/HLTV-1908122333-jail_istiklal.dem.zip

od 33:20 

Edytowane przez Gum!s S4rr0w
  • Lubię to! 3
  • Super 1
  • Haha 2
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No niestety nie zareagowałem, bo po wcześniejszej naszej konwersacji, pytałeś na ile dostaniesz bana, jeśli wszystkich zabije będąc fd. Będąc fd siedziałeś sobie na guziczkach od terrarium, razem z orlem, który też pytał się o czas trwania bana. Nie chciałem zgadywać kto to kliknął, dlatego postanowiłem nie ingerować i zostawić to do rozpatrzenia na forum, bo przecież pisałeś, że napiszesz.

Co do Oliwki i jej zabawa w przebieganie z jednego stołu na drugi, to prosze się nie czepiać tej zabawy, ona jest bardzo kreatywna, używana przez najlepszych prowadzących.

• Yay 1
  • Haha 2
  • Aha? 1
  • Nie lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Wiem, że skarga mnie nie dotyczy, ale weźcie się w końcu ogarnijcie, średnio co drugi dzień jest skarga bądź bany na tym JB. Niech ktoś w końcu tam porządek zrobi bo to zaczyna być śmieszne już. Potem zdziwienie, że ludzie nie grają, ale co się dziwić? Jak tworzycie taka atmosferę. ;)

• Lubię to! 6
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hahahaha no zabawa jest w chu* kreatywna, szczególnie w jej wykonaniu gdy nie potrafi odliczyć, ani włączyć ogórkowej, bo nie wie który przycisk od tego służy XD pozdro stuleja alert

• Lubię to! 1
  • Haha 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
57 minut temu, 91. napisał:

Wiem, że skarga mnie nie dotyczy, ale weźcie się w końcu ogarnijcie, średnio co drugi dzień jest skarga bądź bany na tym JB. Niech ktoś w końcu tam porządek zrobi bo to zaczyna być śmieszne już. Potem zdziwienie, że ludzie nie grają, ale co się dziwić? Jak tworzycie taka atmosferę. ;)

To weź sam pośpiesz trochę tego kamilowskiego, bo bez tych pluginow co ma je dodać to nigdy nie będzie porządku, bany gówno dają. Burdel jest to dostają często bany, co zrobić.

55 minut temu, XXXTentacion napisał:

Hahahaha no zabawa jest w chu* kreatywna, szczególnie w jej wykonaniu gdy nie potrafi odliczyć, ani włączyć ogórkowej, bo nie wie który przycisk od tego służy XD pozdro stuleja alert

Nie wiem misiu co ci świta w móżdżku, ale w mojej wypowiedzi chodziło o to, że sam ją często używam. :pppppppp

• Lubię to! 2
By [email protected],

Ty się nie dopierdalaj, bo mogę wypuścić bany już teraz, ale potem będzie "ej, bo mam bana kogoś innego", więc lepiej troszeczkę zwlekać, niż później wysłuchiwać ile to jest bugów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP
11 minut temu, Martyr napisał:

To weź sam pośpiesz trochę tego kamilowskiego, bo bez tych pluginow co ma je dodać to nigdy nie będzie porządku, bany gówno dają. Burdel jest to dostają często bany, co zrobić.

To już do @^^^MaLIk^^^ idź z tym bo on jest opiekunem i odpowiada za ten serwer. Skargi też często są na adminów, to widocznie nie tylko w zwykłych graczach jest problem, ale rownież w osobach, które adminują. ;)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Malik już od chyba miesiąca pisze do niego, a on nic nie robi, dlatego napisałem, żebyś ty może napisał.

@91. Ja tam nie widzę żadnego problemu, przynajmniej w moim adminowaniu.

• Lubię to! 3
  • Super 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP
40 minut temu, Martyr napisał:

Malik już od chyba miesiąca pisze do niego, a on nic nie robi, dlatego napisałem, żebyś ty może napisał.

@91. Ja tam nie widzę żadnego problemu, przynajmniej w moim adminowaniu.

Podobno @^^^MaLIk^^^ tyle robi bo każdy głosował na niego jako użytkownik miesiąca, ale po Twojej wypowiedzi idzie wywnioskować coś innego. :) Ja oczywiście nie mówię o Tobie bo nie mogę tego ocenić, ale widzę co się dzieje w dziale JB jak i ubt. Napisz do Kamila, albo zgarnij większą ilość ludzi co jest tego samego zdania co Ty i napiszcie do niego. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czyli jak ktoś się spyta na ile dostanie bana, zostanie na nim zrobiony fk to nie będziesz reagował ? Pogratulować postawy admina

• Lubię to! 2
  • Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W mojej opinii sam fakt pytania admina o długość bana jest niedorzeczna, nikt nie idzie na komisariat policji by się zapytać ile będzie siedział jak go złapią po napadzie na bank, za sam fakt zamierzenia dokonania przestępstwa zostałby aresztowany i też tu nie powinno dziwić że na głupie pytania nie dostaje się odpowiedzi.  To tak w kwestii samego bezsensownego spamowania na [email protected] 

W kwestii prowadzenia przyznaję nie był to szczyt marzeń ale raczej jestem tolerancyjny dla osób co dopiero się uczą tak jak później pomagałem w edukacji enziego czy jak mu tam było tego co mape wcześniej przeszkalał @Martyr  za co też szacunek dla niego za poświęcenie i cierpliwość inni zapewne woleliby nałożyć bana na ct za nieznajomość regulaminu itp. 

Co do samego Zachowania Admina, mimo że słyszałem różne opinie na jego temat że lubi faworyzować konkretne kobiety to w danej sytuacji nie było potrzeby na jego reakcje tym bardziej jeżeli nie wie kto dokonał zbrodniczego czynu czego może nie zaważyć bo admin też człowiek i nie ma oczy do koła głowy jako że czyn nie był wysokiej karalności bo jeśli nawet już to był pojedynczy prawdopodobnie przypadkowy fk a nie mass fk to lepiej że nie ukarał nikogo niż miałby zbanować złą osobę bo to dopiero byłoby niesprawiedliwe. 

Co dalej, co do samej formuły napisania skargi to używanie w skardze słów obraźliwych nawet dla oponenta typu pacan nie polepszają dramatyczności naszej wypowiedzi a wręcz przeciwnie pokazują że to my właśnie nie panujemy nad emocjami a nie osoba na którą piszemy skargi mimo że, w tym przypadku osoba oskarżona lubi sobie ponad używać słownictwa ale nie zwalcza się ognia ogniem. 

Co tam jeszcze było nie omówione, sam Fk easiego, który ma Bana na forum z nie wiadomych przyczyn ( przez co nie może się wypowiedzieć ) prosił bym o zainteresowanie się tym faktem chociaż by Ciebie Kamilu ( @[email protected] ) a mówiąc nie wiadomych mam na myśli wiadome przyczyny... To tak jak Martyr tego nie dostrzegł tak samo zwykły gracz ma takie samo prawo się pomylić.

Pragnę skomentować jeszcze jedną rzecz a mianowicie kwestie wypowiedziane przez naszego UB Teama, bardzo podoba mi się uwaga przez niego zwrócona bo co by nie mówić niestety ale duża ilość skarg na serwerze jest w dużej mierze zależna od administracji serwera bo nawet pomijając fakt że jb to serwer dziecięcy to jednak skala skarg w stosunku do innych serwerów jest druzgocąca nie wiem z czego to może wynikać gdyby większość była odrzuca rzekłbym że po prostu młode społeczeństwo szaleje i lata z byle pierdoła ale co gorsza większość jest przyjęta co może świadczyć o tym iż administracja jest często nie obecna bądź też głucha na wołania ludu tak więc nie ma dla mnie świętych wina leży w stosunku do skarg tak samo po stronie społeczności którą prezentują dość młodzi ludzie jak i adminów którzy co by nie było nie są nieskazitelni.

PS: Tak jak coś to byłem świadkiem zdarzenia.

@Gum!s S4rr0w Masz racje znam dużo więcej "historii" Sieci... 

• Lubię to! 3
  • Kocham to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Poniosła kogoś fantazja, co to wgl za porównanie, to nie było zadane pytanie na [email protected], a na zwykłym czacie, gdzie admin odpisał ze możemy się policytować. Owa osoba, za każdym razem gdy jest w Ct, nie wykazuje się kreatywnością, zazwyczaj jest to samo. Easy to jest pajac bo inaczej tej osoby nie da się nazwać, nie potrafi się pogodzić z tym ze każda laska do której podbija to go goni, a ludzie z niego cisną bekę i w Ct próbuje się odegrać, Ty nie wiesz dlaczego Easy ma bana bo nie znasz ‚histori’ z nim wiec nie wiem po co się wgl wypowiadasz na ten temat. 

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tym zdechlym jb jest kolko adoracji, adminow nie obchodzi co ich koledzy robia bo siedza z nimi na tsie i razem sie smieja, bo maja tylko kolegow w grze.

Bez pozdrowien.

• Lubię to! 4
  • Haha 1
  • Aha? 1
  • Smutne 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prosiłbym moderacje forum @Tomczoog @Lazanestic @Damianek o tymczasowe zamknięcie tematu, robi się tutaj zwykły syf, słowo przeciw słowu, gadanie o "kółku adoracji adminów" ,o bugach serwera, o tym jak bezużyteczni są admini itp. Decyzje o tym wszystkim należy pozostawić opiekunowi/właścicielowi, ponieważ to nie gracze wymierzają sprawiedliwość, tylko osoby wyższą rangą, mówie tu o adminach, opiekunie i właścicielu (o ile nie rzuci tylko okiem na post i idzie dalej, bez urazy). Temat zostałby ponownie otwarty, gdy ktoś chciałby napisać SENSOWNY post a nie zażalanie się na kogoś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...