Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
Wahnsinn

Temat Zbiorczy.

Rekomendowane odpowiedzi

Prosiłbym o pisanie "Realnych" propozycji, które można dodać/zmienić na serwer/ze, by się wygodniej grało, nie piszcie o błędzie skrzynek, bo znamy to i jest pracowane. Również prosiłbym o ile to możliwe o wyargumentowanie ich dlaczego(Przy złożonych/większych propozycjach) Po urlopie, będę starać się wprowadzać je w życie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Operacje do zmiany.

Zacznijmy od tego, że każda operacja powinna mieć inne wynagrodzenie z poziomem trudności.Aktualnie każdy klika "Byle jaką" ponieważ są te same nagrody. Mam parę propozycji co do operacji.

Zabij 50 osób (7$)

Zabij 30 osób z HS (10$)

Zabij kosą 10 osób (15$)

Zabij 50 osób używając tylko pistoletów (10$)

Zabij 30 osób z broni snajperskiej (8$)

Podłóż/Rozbrój 10 pak (10$)

Uwolnij 4zakładników (5$)

Kolejną propozycją są skiny. Po co komuś skiny do Teca/ Five sevena . mp5 itp? Wywalić je, ponieważ tylko obciążają serwer.

Co do innych skinów proponuję dać po max 10-12 skinów do każdej broni, a nie tak jak jest aktualnie np w AK mamy do zdobycia aż 17 skinów.

Klany

Zwiększyć ilość ($) na ulepszenie klanu. Aktualnie ($) mało znaczą na serwerze więc proponuję podwajać każdą kwote ulepszenia klanu podwójnie, czyli na 2 poziom (250$) na 3 (500$) i tak dalej.

Hosty

Z tego co wiem jest tylko 1 mapa z hostami "Assault" może by tak dodać Itali albo Militia? kosztem wywalenia mapy która jest mało grana aby nie obciążać serwera, aby szybciej zrobić operację którą podałem, a nie czekać na jedną i tą sama mape.

Zablokowanie drugiego Bsa

Jest to dość irytujące z rana kiedy jest 5-6osób na serwie a gracze plantują pake na (B). Może by tak dać blokadę drugiego bsa, tak żeby odblokowywał się od 5 ct oraz 5

tt?

Linia raszu

Wywalamy to z regulaminu albo dodajemy plugin, aby gracze nie mogli "raszować". Aktualnie jest właśnie za to najwięcej banów czyli jest z tym problem. Nie spotkałem się jeszcze z zakazem raszu na serwerach typu "Go Mod". Z tego co kojarzę to najczęściej używa się lini raszu na serwerach "Only Awp"

Rs'y

Zmieniać co miesiąc, oczywiście przydałby się różne gatunki muzyki. Jeden lubi polski rap, inni disco polo a kolejni Zagraniczne.Zrobić w dziale go moda temat, aby każdy mógł wrzucać swoje propozycje co by chciał "Słyszeć" na serwerze a potem wrzucić to na serwer.

Skrzynki, klucze, skiny

Wszystko znika :haha: 

Jeżeli zobacze jeszcze coś do zmiany to edytuję.

Edytowane przez InFlex
  • Lubię to! 3
By Wahnsinn,

Co do MAP/RS mam wszystko przygotowane, będę pomału myślał, działał, by to wszystko wgrać za jednym zamachem, Klan właśnie jest tak zrobiony jak opisujesz.

By cheater.,

Plugin do lini raszu często bugował dlatego nie ma chyba ,że znajdziesz coś ciekawego i bezproblemowego

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Misje, rzucę tutaj parę propozycji co do misji.

Zabij x osób- 5$

Zabij x osób z HS- 8$

Zabij x osób z kosy- 10$

Zabij x osób podczas 1 rundy- 12$

Zabij x osób podczas meczu- 15$

Podłóż/Rozbrój x bomb- 10$

Zabij 10 osób granatem- 10$

Co do misji to można je wymyślać a wymyślać

2. Rush na serwerze.

Jeżeli znalazł by się dobry plugin do anty raszu, wgrało by się go.  Plugin ten nie może bugować serwa. Jeżeli ktoś coś znajdzie, prosimy o podesłanie. Sam będę też szukał.

3. RS'y

Stworzyłem temat na podawanie własnych propozycji na RS'y. Zapraszam do przesyłania swoich pomysłów.

4.Klany

Co do klanów, jak na razie nie widzę problemów.

5. Gdy nie ma 5 CT-ków, można byłoby zablokować drugi bs, sam trafiam na takie sytuacje gdy jest mało osób a większość plantuje na B bi jest łatwiej. Można byłoby wgrać plugin na zablokowanie drugiego bs-a gdy nie ma 5 CT-ków.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Z racji tego, że szykuję się do wgrania nowych operacji, prosiłbym o podawanie przykładów, te z góry w 90% są już wgrane na serwerze. (Operacje typu zabić z noża nie ma sensu wgrywać)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@Wahnsinn moje propozycje to:

1. Wgranie nowych map - nie koniecznie z csgo np. westwood, eldorado, overpass gdzie jest overpass? ;)

2. zastąpienie css_dust2 jakimś klonem, modyfikacją dusta2 też css ( żeby odświeżyć)

3. Przy tak małej ilości map ustawic rot mapy stały a nie vote bo grane jest co 5 map inferno lub, mirek, kesz, 

Edytowane przez pride
  • Lubię to! 2
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@pride

1. Gram na go modach od 2 lat, wybacz ale eldorado i westwood na go modzie to kiepski pomysł. Tak wi em, sporo osób lubi te mapy ale potem jest płacz, że ktoś ma double jumpa  i lata z awp. Overpass na +

2. Gadałem z  @Wahnsinn i mapy jak i skiny będą zmienione.

3. To jest do zmiany koniecznie. Ustawić limit czasowy na graną mapę, bo grać Mirka co 30minut to można oszaleć.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

westa mi minusują wy to jesteście bez skrupułów ;) ale overpass zamiast tego inferno crs mgm lgbt czy jakoś tak można dodać 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • Dziękuję 1
By Wahnsinn,

Dziękuje za propozycje skinów, wezmę na pewno kilka pod uwagę podczas resetu :) W ten deseń raczej będziemy celować skiny ciekawe, modelowe 1.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+2 mapki do puli czyli css_overpass oraz css_cbble

-> https://gamebanana.com/wips/45082 oraz https://gamebanana.com/wips/45315

Bardzo chętnie widziałbym mape tuscan, ale nie znalazłem jej w wersji css_ więc nici z tego :/

• Lubię to! 1
By Wahnsinn,

cbble niestety crashuje, overpass przejdzie raczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na serwerze zawitały 2 nowe mapy

Westwood - która przyjęła się meeeeeeeeeeeeeeega jako mała mapa

Overpass - który już w pełni działa

Jaylah - mapa kolejna wgrana.

Zmieniony cycle, mam nadzieje, że teraz mirek nie będzie co 3 mapa ;d

Usunąłem bugujący się skin do mp5 - urban hazard.

Będę aktualizował nowości.

Edytowane przez Wahnsinn
  • Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moje propozycyje z tematu:

♥ Reset rankingu robić co miesiąc, najlepiej pierwszego dnia miesiąca

♥ Reset wszystkiego robić również cyklicznie co 3 lub 4 miesiące. W sumie okres resetu można zmienić, nie gram tam na tyle długo, aby stwierdzić ile czasu musi minąć, aby gracze osiągnęli w skrócie wszystko (mieli wszystkie skiny, ulepszyli klany blahblahblah)

♥ Wiadomość, która pojawiałaby się co jakiś czas na serwerze z zaplanowaną datą resetu wszystkiego.

Przykład: Przyjmijmy, że dziś odbyłby się reset wszystkiego i jesteśmy świeżo po resecie. Na serwerze co jakiś czas pokazywałby się komunikat, że następny reset wszystkiego zaplanowany jest dnia 21 grudnia 2019 (4 miesiące po dzisiejszym resecie). Uniknęlibyśmy wtedy na serwerze zbędnego spamu, że "ooo, reset dzisiaj, ja już nie będę tu grać, ha tfu!" XD.

♥ Chciałbym, aby nie trzeba było wpisywać komendy /roundsound co nową mapę. Chodzi o to, że nie jestem fanem roundsoundów na serwerach i wolałbym, aby wyłączyć je raz i tak już zostało. Nie wiem czy jest w ogóle taka możliwość, ale jeśli by była, to prosiłbym o rozpatrzenie jej. Wiem, że to błachostka wpisać jedną komendę na początku mapy, ale czasami się zapomni i jest heavy shock gdy po skończonej rundzie ogromna liczba decybeli trafia w uszy XD.

♥ Dodanie nagród za topkę :'). 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi