Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
Freya ✨

Wywiad - Gregory House

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nx4r3us.gif

4c73ce5b2be72a141446d1cb0d2d47fb8e376e6b                                                                                                         9279-1.jpg.06dfc143dde06125bf7d772b757cb       

Pytający: @Freya                                                                                   Odpowiadający: @Gregory House

c37817f30a98cbe3456b4228f57c6c3d.jpg

F: Hej, Twoja twórczość w dziale redakcji zaskakuje. Co prawda napisałeś dopiero kilka tematów - ale jakie! Masz plany już na kolejne?

Dwie ostatnie prace:

Moja mała wojna o honor.

Odezwa do serwerowni.

G: Dobry wieczór!  Nigdy nie mam planu na żadną z prac, bo to czy je napisze nie zależy ode mnie, tylko od mojej weny, więc nowa praca może powstać w każdym momencie. 

F:  Chciałbyś poruszyć jeszcze jakieś tematy dotyczące forum? Porównania teraz-kiedyś?

G: Na pewno bym chciał bo w myśl zasady że "kiedyś było lepiej" można by wytykać liczne błędy odnośnie dzisiejszego funkcjonowania  forum, a jedyne co mnie powstrzymuje to świadomość, że raczej moja twórczość wiele nie zmieni.

F: Skąd ta pewność? Może wyżej postawiona administracja- właściciele, coś by zmienili w tym kierunku? Jak nie oni to może [email protected] którzy starannie ich zastępują.

G: Za długo się znam z właścicielami by w to wierzyć, a odnośnie [email protected] jestem skłony w to uwierzyć. Młody Lazanestic nawet może by się skusił na całość, Tomek co najwyżej przyszedłby mnie zwarnować za coś, a Damianek zostawiłby łapkę w dół na tyle wkładu z ich strony mogę liczyć.

F: Czyli uważasz, że administracja nie przykłada się do codziennych obowiązków i poprawie jakości forum?

G: Proszę mi nie wkładać słów w usta, to że administracja nie jest zainteresowana moim zdaniem nie znaczy, że nic nie robią, ja też nie jestem nie wiadomo kim jakimś Królem czy Carem żeby mnie słuchać, po prostu mają inne zdanie i podejście i ja to szanuje.

F: Wybacz, nie chciałam niczego wmówić. Uważasz, że administracja pracuje dość sumiennie więc czego Ci najbardziej brakuje na forum?

G:  Dość sumiennie to też mocne słowa, jednak dalej szukał bym kompromisu w ocenie ich pracy, a może raczej starań. Czego mi brakuje? A może kogo? Starych Administratorów, ale przede wszystkim dobrych przyjaciół i może ktoś powie, że tęsknie za czasami kiedy coś znaczyłem na sieci a ludzie zamiast ze mnie drwić, obawiali się mnie, ale to nie za tym właśnie tęsknie tylko za tymi ludźmi.

F: Dlaczego uważasz, że ludzie się Ciebie obawiali, jak mam rozumieć słowa "coś znaczyłem? Każdy, nawet najszarszy użytkownik znaczy dużo dla sieci.

G: Kiedy byłem u szczytu swojej sieciowej kariery, kiedy intensywnie współpracowałem z najważniejszymi osobami na sieci i wiedziałem, że coś zależy ode mnie, a inni liczą się z moim zdaniem, Gdy byłem Opiekunem Adminów na jak to mówią właściciele, na "starej odsłonie sieci" ale dla mnie to kpina, bo co jeżeli Polska była 123 lata pod zaborami i się odrodziła to już nie jest tą samą Polską, a my nie jesteśmy Polakami? Tak właśnie robili komuniści w Polsce tych, co walczyli za wolną Polskę nagrodzili odebraniem pagonów, zsyłkami o ile nie kulą w tył głowy, i tak porównałem podejście Administracji do komunizmu, przykro mi ale taka prawda.

"Znaczy coś dla sieci" heh... teraz nawet pojawił się  uśmiech na mojej twarzy trochę szkoda, że kpiący... Dla sieci znaczy coś tylko ten, który aktualnie jest im potrzebny gdy wykonasz swoje zadanie zapominają o tobie i odstawiają w kąt.

F: Czujesz się w jakikolwiek sposób wykorzystany przez administrację sieci?

G: Nie mogę powiedzieć, że zostałem wykorzystany, bo wszystko robiłem dobrowolnie i nikt mnie do tego nie zmuszał, ale robi się trochę przykro kiedy ciężko na coś pracujesz, a ktoś potem z tego kpi.

F: Teraz jesteś zwykłym niebieskim donatorem, nie chciałbyś z powrotem stać się potęgą? Walczyć o to co było wcześniej, czy wolisz chować się w cieniu i nie ujawniać swej osoby na sieci? Mało widziany, rzadko wypowiadający się - typowy szarak forumowy.

G: W jakimś tam stopniu zawsze walczę, ale jestem też realistą i wiem, że bez znajomości nigdzie się nie zabłyśnie. Nie mam aż takiego poparcia ze strony właścicieli bym mógł sobie pozwolić na coś więcej, a nie bardzo lubię się cieszyć resztkami, a nawet o te czasem ciężko.

F: Nie chciałbyś poprawić tych stosunków? Złożyć podania na znaczące stanowisko, pchać się ku górze i tworzyć jedno z największych potęg obecnych forum gier CS 1.6?

G: Pewnie słyszałaś o moim rychłym upadku z aż trzema podaniami na JB. Jak widać nie jestem lubiany, a nawet wręcz przeciwnie, co potwierdza fakt że mój czas się skończył.

F: Widziałam, obserwowałam podanie. Może to nie Twój czas się skończył, ale powinieneś bardziej współpracować z ludźmi? Może powinieneś dać się poznać, ponieważ nowi użytkownicy nie znają Cię - ja też Cię nie znałam, nawet nie widziałam, że istniałeś póki nie napisałeś prac w redakcji. Ja w tym widzę problem braku poparcia. To nowi użytkownicy tworzą forum - my jesteśmy dla nich.

G: Widzisz tu się różnimy trochę podejściem, ja podchodzę do tego jak do pracy, że mam jakieś swoje CV i osiągnięcia które zdobyłem na tej sieci i nimi się przedstawiam, a ktoś mi mówi naglę, że są nic nie warte no można się zdenerwować.

F: Może warto by było jednak mieć podejście "wyjebane"? To w pewnym rodzaju zabawa, nie można odbierać tego jako pracę.

G:  Wiem tak powinienem zrobić Kamil mi to często powtarza, no ale ja po prostu taki jestem ambitny,pracowity i wszędzie mnie pełno.
    Nawet mógłbym się posądzić o swego rodzaju pracoholizm, bo wewnętrznie czuje że muszę coś robić.

F: Ja również siebie uważam za osobę pracowitą dość ambitną jednak życie to życie, a internet to tylko zabawa i odskocznia. Może spróbuj , a zobaczysz na pewno znajdzie się tutaj dużo osób z którymi będziesz mógł rozmawiać i pracować swobodnie.

Czy pozwolisz, abym przedstawiła teraz Twoją osobę,a Ty odpowiedział na pytania dotyczące teraz Twojej osoby, abyśmy mogli Cię w końcu poznać Panie Tajemniczy:)

G: Jeśli jesteś taka odważna to pytaj.

F: Poszperałam trochę, ale za dużo o Tobie nie ma, wiem jedynie ze masz na imię Bartosz chociaż w profilu widnieje "Hipokryta" i masz 21 lat. Czym zajmujesz się na codzień, co najbardziej Cię interesuje?

G: Coś od samego początku czułem że jakiś inny ten wywiad nie było pytań o prace, wykształcenie i miejsce zamieszkania ale już śpieszę z odpowiedzią. Tak jak już wiesz jestem Bartosz i skończyłem w zeszłym miesiącu 21 lat i jednocześnie 2.5 roku stażu na Forum ale wyjdźmy z internetu, po za nim jestem studentem Politechniki Krakowskiej na kierunku Automatyka i Robotyka, pracy póki co się jeszcze imam bo moja sytuacja finansowa pozwala mi się ten ostatni rok lenić ale od przyszłego lata zaczynają mi się praktyki a potem będzie już tylko gorzej, w wolnych chwilach słucham muzyki bądź sam ją odgrywam bo jestem a chociaż staram się być hobbistycznym perkusistą, ze sportów jeszcze tenis ziemny i rower a w wolnych chwilach filmy i wszystko co związane z historią świata etc. To wszystko oczywiście Kiedy pozwoli mi na to moja dama serca Małgorzata.

F: Jesteś muzykiem, kobiety lubią muzyków haha. Długo grasz? Dlaczego akurat perkusja, a nie inny instrument?

G: Od małego lubiłem muzykę niestety w przeciwieństwie do moich rodziców, więc nie mogłem się doprosić o posłanie do szkoły muzycznej zamiast tego dostałem korki z angielskiego, matmy i fizyki (jej...) więc zacząć uczyć musiałem się sam lecz jak wiadomo nie jest to prosta sztuka tak np po kilku próbach porzuciłem gitarę no i może po dłuższej chwili klawisze w końcu przyszła ona upragniona dostępna dla nielicznych bo jeżeli ktoś myśli o perkusji to odradzam osobą co krucho u nich z  oszczędnościami bo po kilku latach moglibyście sobie kupić całkiem sympatyczny samochód na start. Przy grze na perkusji dużą role odgrywa poczucie rytmu, a to okazało się że mam na odpowiednim poziomie no i mimo ciężkich początków jakoś to poszło, a powiem że mimo że nie zagram samodzielnie utworów bo nie ma takowych by grała w nich tylko perkusja bo jak wiadomo perkusja gra rytm a nie melodie jak inne instrumenty to spełnia bardzo dobrze role jako odstresowacz.

F:  Skoro uwielbiasz muzykę, a dużą frajdę sprawia Ci walenie w bębny nie myślałeś o przyłączeniu się do kapel lub stworzenie swojej?

G: Miałem nadzieję, że padnie takie pytanie, bo nie przypadkowo napisałem że grywam hobbistycznie. Mój problem jest taki, że pochodzę z okolic Skarżyska, wychowywałem się w mieście, które dla Ciebie było by wsią i tam grywając na perkusji było mnie słychać na całej ulicy, a mieszkając w Krakowie w bloku pomijając nawet sąsiadów to perkusja nie jest zbyt poręcznym instrumentem więc ciężko ją upchnąć w pół kawalerce.

F: Kraków to duże miasto i na pewno znalazł byś jakieś miejsce do gry - świetlice, domy kultury. Teraz jest duże pole do popisu, jedynie to trzeba znaleźć i mieć chęć do uczęszczania na różne spotkania. Skoro dobrze sobie radzisz z gra na perkusji, może zarażał byś młodsze pokolenia do tej pasji?

G: Nie wątpię, że jak chcieć to móc no, ale trzeba mieć jeszcze czas, a chwilowo studiując do tego myśleć o pracy to szukanie dodatkowego czasu na hobby nie jest mi w smak gdybym może był wolnym strzelcem (kawalerem) to mógłbym się o to pokusić

F: Zawsze hobby można połączyć z pracą - wybrał byś taki pomysł? Jeśli szukanie pracy, to jaka sprawiałaby Ci satysfakcję?

G: Żeby mieć jakiś pewny przychód musielibyśmy się wybić, nie mówię nawet grać z jakimś znanym zespołem, ale nawet grać po weselach. W dzisiejszych czasach nie jest tak łatwo, a jeżeli skończę studia to z moim wykształceniem mam większe szanse by znaleźć prace za godziwe pieniądze.

F: Porzućmy temat pracy skupmy się teraz na zespołach które najczęściej słuchasz i odtwarzasz, jakie to zespoły i dlaczego czym najbardzij się charakteryzują?

G: Jako muzyk muszę się orientować w każdym stylu to od klasyki, bo nie wiem czy wiesz ale grałem 5 lat w orkiestrze dętej, aż po jakieś hard rocki czy heavy metale, które nie bardzo mi leżą jako muzyka do słuchania. Co do grania to powiem, że różnie to zależy czy chce sobie pograć dla poćwiczenia pamięci mięśniowej i ruchów to jakiś rock, czyli zespoły pokroju Bon Jovi, lubię np. Polski utwór "Mój kawałek podłogi", a gdy chce się zmęczyć to zdarza się nawet że tak powiem góralskie disco.
Można się zdziwić, ale takie utwory są grane na raz więc np. nogi muszą mi chodzić non stop przez co wykorzystuje perkusje jako urządzenie do ćwiczeń - taka mini siłownia.
Z tej drugiej kategorii lubię np. utwór "Kawałek do tańca", bo szybkie tempo.

F: Przy perkusji to nogi robisz, a gdzie reszta? Na siłowni:D? Fajnie, że nie zatrzymujesz się tylko na jednym gatunku, bo każdy ma inny rytm, w który musisz się wsłuchać. Dowiedziałam się dość sporo o Twojej osobie. Widzę, że jesteś osobą bardzo poważną oraz inteligentną, mam nadzieje, że po tej rozmowie będziesz miał swoich fanów, a administracja będzie brała sobie Twoje uwagi do serca. Kończąc tę długą rozmowę o tak późnej porze (oczy mi lecą) pragnę zadać Ci ostatnie pytanie mianowicie - Dobra rada dla administracji i forumowiczów, pozdróweczki dla kogoś?

G: Administracji mogę powiedzieć tylko tyle, by doceniali osoby, które są wobec nich lojalne, bo już nie raz w historii się na kimś przejechali i jeszcze pewnie nie raz przejadą jak tak będą podchodzić do swoich zaufanych osób, a co do pozostałych użytkowników, żeby byli bardziej wyrozumiali dla tej administracji bo oni też ciężko pracują nie tylko na forum, ale i w prawdziwym życiu.

Na koniec chciałbym podziękować za możliwość wzięcia udziału w tak miłym wywiadzie, a z tego miejsca chciałbym pozdrowić Kamilka, podziękować mu za lata współpracy i mojego przyjaciela Przemysława na którego mogę zawsze liczyć. Wszystkich dawnych administratorów z którymi miałem przyjemność, o ile to czytają.

F: Ja dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas i życzę powodzenia w życiu prywatnym jak i tym wirtualnym, abyś bardziej był chętny do rozmów z użytkownikami. Jeszcze raz dziękuję i życzę dobrej nocy! Dobranoc!

G: Dobranoc.

c37817f30a98cbe3456b4228f57c6c3d.jpg

Edytowane przez Freya ✨
  • Lubię to! 9
  • Kocham to! 1
  • Dziękuję 1
  • Super 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skąd ja wiedziałem że @Gregory House się aż tak rozpisze :D Elegancki wywiad, wszystko ładnie sprecyzowane. Brawo! :kotek:

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny wywiadzik, leci plusik ;D

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba najlepszy wywiad na forum jak do tej pory :)

• Lubię to! 2
  • Haha 1
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Dobry wywiad, fajnie się czytało i sama "oprawa" oczywiście na plusik.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jest to pierwszy wywiad który widziałem na oczy, jest długi i ma dużo faktów

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wywiad spoko tylko szkoda, że połowa jest na temat forum.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przeczytałem cały oczywiście, no i w sumie masz rację. :D

Dobra robota Freya! :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zarąbiscie napisane , ładne długie i wyraziste pytania tak jak i odpowiedzi 

@Freya  oby tak dalej szacun za prace wszystkie jakie napisałaś , wszystko na wysokim poziomie.

@Gregory House dużo ciekawych rzeczy z tego wywiadu można się o tobie dowiedzieć :D szacuneczek za wyraziste i zajebiste odpowiedzi 

leci wielki plusik 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo fajny wywiad :)  [+]

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No bardzo ciekawy az zabiera dech w piersi jak czytam o tych kotkach i psach ktore uratowal z pozaru, prawdziwy bohater. Rob dalej takie wywiady a przyjma Cie do TVN czy innej telewizyjnej kablowki, masz talent.

• Aha? 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście nie przepadam za Bartkiem, niemniej jest dość ciekawą i elokwentną osobą.

Plusik za dobór rozmówcy ;) 

• Dziękuję 1
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Podoba mi się :) Bardzo ładnie zrobiony wywiadzik

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Leci plusik za wywiadzik :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź