Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Rekomendowane odpowiedzi

*Nick: † รzא๒кค ®คςzкค( ͡° ͜ʖ ͡°)

*Imię: Damian

*STEAM ID:  STEAM_0:1:442063517 

*Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Spokojnie kilka dobrych godzin ;). Często przesiaduje na forumi patrze co się na nim dzieje. To że nie spamuje na SB nie znaczy że jestem nieobecny. 

*Opisz siebie: No więc z grubsza coś o mnie. Jak już wspominałem jestem Damian i mam 23 wiosny. Z zawodu żołnierz Wojska Polskiego. Studiuje Administracje i Bezpieczeństwo Wewnętrzne. Moją pasją jest sport a ostatnio najmocniej kalistenika ( po kontuzji kolana mocna sie w nia wkreciłem ). Z pasji również zajmuje się rozpisywaniem diet, planów treningowych głównie dla znajomych i przeważnie bezpłatnie po prostu to lubię. Lubie postrzelać sobie w CS na dd2 wydaje mi się że jestem dość dobrze znany i poza kilkoma przypadkami lubiany, ale wiadomo jak to jest gdy robisz coś dobrze wróg znajdzie się zawsze. Jestem adminem dd2, ale te funkcje ze sobą kolidować nie będą na pewno a raczej wręcz przeciwnie. 

*Dlaczego akurat Ty?: Uważam, że nadaje się na to stanowisko. Jestem uczciwy,  ogarnięty, kulturalny i przede wszystkim cierpliwy. Szanuje zdanie innych. Staram się każdy problem rozwiązywać poprzez rozmowę, ale jak wiadomo nie z każdym się da. Nie popełniam raczej błędów ortograficznych aczkolwiek polonistą też nie jestem. Na sieci jestem już od jakiegoś dłuższego czasu z małymi przerwami ( duże problemy prywatne ). Częso gęsto widzę że sprawy związane z UBT wiszą po kilkanaście godzin i o ilę nie chciałbym nikomu niczego wypominać o tyle chciał bym pomoc aby rozwiązywać te sprawy zdecydowanie szybciej. 

*Czy grałeś kiedyś na cheatach?: Jak zaczynałem przygodę z cs'em "kilkanaście" lat temu  dla zabawy próbowałem. Oczywiście dużo testowałem i znam specyfikę ich działania  

*Doświadczenie: Oceniać SS'u potrafię na poziomie dobrym. Co do demek lubię je analizować i rozpisywać zdarzało się kilka razy tutaj na forum rozpisać mi kilku delikwentów i moja ocena zawsze była poprawna. 

*Kontakt: [email protected], Steam 

Wymagania:

• *Aktywność na forum, jak i w grze,*Min. 16 lat,
  • *Brak ostrzeżeń,
  • *Dojrzałość,
  • *Mile widziane jakiekolwiek doświadczenie na owej posadzie,
  • *Konto na forum min. 2 tygodnie,
  • *STEAM z CS 1.6 bez VAC'a
  • *Znajomość i akceptacja regulaminu forum, UBT oraz serwerów.   
  • Wszystkie wymagania spełnione :)

Podanie wstawiam raz jeszcze po dzisiejszym zebraniu na UBT gdzie @`Joker.^^ przedstawiał że potrzebuje jeszcze osób do UBT. Podanie skopiowane z ostatniego ponieważ w moim życiu nic się nie zmieniło. 

• Lubię to! 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

na nie 

- nie umiesz rozpoznać czystego gracza od czitera wiele razy się o tym przekonałem na serwerze 

9 minut temu, † รzא๒кค ®คςzкค( ͡° ͜ʖ ͡°) napisał:

estem uczciwy,  ogarnięty, kulturalny i przede wszystkim cierpliwy

nie ładnie kłamać xd  tylko wejde na serwer to już  lecą prowokaccje '' Uważajcie bo sevi zaraz skarge napisze'' itp. 

+wiek 

• Lubię to! 1
By `Joker.^^,

Ocenianie demek będzie weryfikowane prze zemnie i jak się wypowie kilkunastu użytkowników podam go próbie w rozpisywaniu demek. Dodam posta czy demka lub demko będzie prawidłowo rozpisane czy też nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

nie

-prowokuje

-brak kultury

-brak cierpliwości co pokazują ostatnie wydarzenia 

+ wiek

+/- doświadczenie

W ostatnim podaniu wypowiedziałam się na NIE i podtrzymuje.

Wiadomość dostałam po zagłosowaniu nie ostatnim razem. Kolega najwidoczniej traktuje wszystkich wrogo jak go nie poprą. 

6CrM7Uy.jpg

@xeO Mordko u mnie podpadł tym że po ostatnim głosowaniu w jego podaniu na nie otrzymałam od niego wiadomość, albo przyjmujemy opinie innych na klatę albo w pewnym znaczeniu się tłumaczymy żeby osoby były za. Dodatkowo od tamtego momentu zrobił się chamski bez zerowej kultury jak napisał wyżej. Moim zdaniem rangą UBT jest zaraz po moderatorze- to nie typer czy redaktor który tak naprawdę nie ma żadnego wpływu na rozwój sieci. Już sobie wyobrażam źle rozpisane demko i kłótnie w tematach bo on ma rację. Ubt to wysoka ranga która reprezentuje nasze servery i na to stanowisko potrzeba osoby zaangażowanej z dobra opinia wśród użytkowników jak i kulturalna. 

Edytowane przez Freya ✨
  • Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Nie lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Ogólnie to TAK

- Dla mnie kluczowe jest to, jak ktoś podchodzi do danej sprawy, widać tutaj, że chłop się nie poddaje, leci do celu za co szanuje ogromnie, sprawdzać umiejętności w ocenianiu/sprawdzania demek będzie jak to wspomniał @`Joker.^^ wiec o to bym się tutaj nie martwił. 

- Wymagania spełnia

-Każdy od czegoś zaczynał, ważne jest jak ktoś skończy.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP
Napisano (edytowane)

Nie. Lubisz prowokować i to widać. 

Kulturalny? Nie wydaje mi się.

Ogarnięty? Polemizowałbym.

Dojrzały? Nie widziałem żebyś w jakiś sposób okazał swoją dojrzałość. 

Co do Twoich umiejętności musi ocenić @`Joker.^^ jeżeli się sprawdzisz to już jego decyzja...

@xeO skoro ma się z kimś współpracować, to raczej chce się z osobą, która jest tego godna. Jakbyś nie zauważył w wymaganiach jest "dojrzałość" więc nikt nic nie pierdoli bez sensu. ;) Wyraziłem zdanie bo mam do tego prawo, więc sam mogłeś je wyrazić i nie piać do naszych wypowiedzi. 

Edytowane przez 91.
  • Kocham to! 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Rozumiem, że potrzebni są ludzie, ale żeby od razu brać kogoś nieodpowiedniego? Podanie skopiowane - szkoda, że także zachowanie skopiowane, a nie poprawione. Szukasz zaczepki na każdym kroku, jesteś mistrzem w prowokowaniu i irytowaniu. Jesteś ostatnia osoba, która zasługuje na bycie ubteam.

Na nie

- juz jako admin słabo się sprawdzasz,

- brak totalnie kultury i taktu,

- prowokacja 100%,

- brak szacunku do wszystkich, którzy Ci podpadna.

- aktywność beznadziejna, jak na kogoś komu zależy na ubteam.

@xeO wyrażam swoją opinię, bo mam do tego prawo, a nie "pierdole". Uwazam, że osoba ubt powinna być kulturalna, a jego zachowanie jest dalekie od tego. Do tego widziałam skargi na niego, nieumiejetne banowanie i ogólne zachowanie. To wszystko sprawiło, że jestem na nie. Uprzedzenie nie ma nic do tego, uważam tak i tyle.

Edytowane przez Kasia.
  • Kocham to! 1
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie rozumiem pierdolenia osób wyżej. Wypowiadacie się negatywnie, bo wam raz czy dwa podpadł, zero jakiegokolwiek obiektywizmu. Dajecie jakieś bezsensowne argumenty, że jest nieuprzejmy, niekulturalny i jakieś inne pierdoły, które nijak się mają do rangi UBT, on nie składa podania na moderatora, czy choćby admina serwera, tylko jeszcze raz powtórzę - UBT, którego zadaniem jest przejrzeć ssy i czasem jakieś demko rozpisać, gdzie do tych czynności kultura raczej średnio jest wymagana.

Ode mnie neutral z delikatną przewagą na tak.

+ jakieś doświadczenie jest

+ Joker twierdzi, że potrzebuje kogoś do UBT, więc czemu by nie dać mu szansy

- średnia aktywność na forum

@Kasia. jak już jesteśmy przy prawach, to ja również mam prawo do wyrażania opinii, więc ją wyraziłem, co więcej - ja zwróciłem się do ogółu sugerując, że wymienione przez nich argumenty nijak się mają do rangi UBT, być może źle ubrałem to w słowa, ale przynajmniej postarałem się to zrobić obiektywnie, a Ty wszczynasz bezsensowną dyskusję, która na dobrą sprawę nie dotyczy ani mnie, ani Ciebie, bo to nie my ostatecznie akceptujemy podanie i żadne z nas go nie składało, zrozumiałbym jeszcze, gdybyś to Ty złożyła podanie, ja wypowiedziałbym się negatywnie i napisałabyś coś w swojej obronie, a tymczasem niepotrzebnie szukasz zaczepki, gdzie ja tylko napisałem co myślę nikogo przy tym nie obrażając, a przynajmniej nie mając tego na celu :) 

Edytowane przez xeO
  • Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co by tu dużo nie godoć, moje zdanie jest pół na pół, ale z większą pewnością na TAK :D

+Przydatna ręka dla  @`Joker.^^ -a, można spróbować.

+Podanko jest w miarę dobrze napisane, jak napisałeś można ocenić, że się możesz nadać, wszystko wyjdzie i tak w pracy :D

+Wiek

- minusikiem jest prowokacja do innych,

Pamiętoj, musisz rozróżnić skilla od czita. Czasami można się pomylić :D

Powodzonka :D

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Masz moje TAK:

+ Podanko

+ Każda pomoc się przyda :D

+ Wiek

Powodzenia

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie rozumiem waszego pierdolenia na temat jego zachowania. On pisze podanie na Moda gdzie ma dbać o porzadek na forum czy na UBT gdzie ma ogarniać skargi,demka i ssy?

+ Wiek

+ Steam

+ Doświadczenie

Zrobić tak jak napisał @`Joker.^^, dać mu na PW 2-3demka do rozpisania, jeżeli sobie poradzi to przyjąć go na okres próbny i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

no nie znamy się aż tak dobrze ale masz moje 90% na tak 

+ wiem ( chociaż do ubt nie wiem po co jest potrzebny ale ok )

+ steam 

+ doświadczenie to się okaże  czy masz jakieś ale jak nie masz to ogarniesz szybko 

jak dla mnie  to zawsze się przyda jakaś ręka do pomocy a ci co pierdzielą jakieś głupoty na temat kultury to weźcie się lepiej zastanówcie co ma piernik do wiatraka  na UBT ....

właśnie przez takie wasze pierdolenie robi się totalna masakra na forum bo wpierdalacie się  w byle gówno po to żeby tylko zrobić jakiś szum a potem jest pierdolenie  na profilach za co " ja wyrwałem/wyrwałem bana " na prawdę nie macie nic ciekawszego do roboty tylko wpierdalanie się  nie potrzebne sprawy tyle ode mnie 

a tobie ziom bo ciężko twój nick oznaczyć trzymam kciuki żeby ci się udało powodzonka z fartem 

Edytowane przez naznaczony
  • Lubię to! 1
  • Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
Napisano (edytowane)

@† รzא๒кค ®คςzкค( ͡° ͜ʖ ͡°) zgłoś się do mnie na steam w weryfikacji demek. 

@@@@@@@@@@@@@@@@

Edit:

@† รzא๒кค ®คςzкค( ͡° ͜ʖ ͡°) demko rozpisane tak na 50/50%, chciałem Ci dać drugie demko ale uciekłeś mi. Szczegóły, szczegółami.  Widać, że użytkownicy pamiętają twoją wpadkę z "banami" na serwerze oraz niektóre skargi. Gdybyś został jeszcze na drugim demku i mi je sprawdził to bym Ci dał szansę. 

No ale wybacz "szczegóły, szczegółami".

Edytowane przez `Joker.^^
Edit
  • Lubię to! 3
  • Aha? 1
By `Joker.^^,

PS: Podoba mi się twój upór na rangę. Popraw forum oraz relacje na forum i jeżeli będziesz miał chęci zapraszam ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

narzedzie_qwqnnqn.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...