Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:spalony króliczek =D

Nick admina banującego:pride

Opis sytuacji:....

Wyciąg z konsoli:

[AMXBans] You are banned from this Server!
[AMXBans] You are permanently banned.
[AMXBans] Banned Nickname : spalony króliczek =D
[AMXBans] Reason : ' VAC , dema , Admin voice , no smoke , no flesh '
[AMXBans] You can complain about your ban @ DeagleShot.eu
[AMXBans] Your SteamID : ' STEAM_0 : 1 : 243914409 '
[AMXBans] Your IP : ' 31.0.46.252 '

Link do bana:http://bany-deagleshot.xaa.pl/ban_list.php?bid=46553

Data i Godzina: 17.08.2019 - 11:42:16

Serwer:Go:Mod xDDD

@pride  :*

• Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@Wahnsinn zacznij ja późnej dodam od siebie bo na telefonie ciężko 

Edytowane przez pride
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
Napisano (edytowane)

Ogólnie co do UBT, prosiłbym by zostawić sprawę do wyjaśnienia. Dodam jedynie, ss które dostałem od @pride by tu wstawić, demka rozpisane dojdą, jak tylko będę miał czas/pride będzie na komputerze. Dziwi mnie fakt, że mamy reprezentanta serwera, który ma VAC'a oraz bana na kilku sieciach, demka dojdą tak jak wspomniałem w czasie regularnym do regulaminu(24h)

1110760.8450000002_image.png

Edytowane przez Wahnsinn
  • Lubię to! 3
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Międzyczasie można trochę mi i innym rozjaśnić sytuację bana na VAC tak żeby nie tracić czasu i szybko wyjaśnić sprawę ?

Edytowane przez pride

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

VAC'a posiada na grę CS:GO, o ile się nie mylę w naszym regulaminie nie ma podpunktu w którym jest zawarta informacja, że gracz z VAC na koncie nie może posiadać żadnej rangi u nas na sieci, no chyba, że się mylę to mnie oświećcie. Na tego VAC'a nie ma co patrzeć bo nie ma  nic wspólnego z cs 1.6. Czekamy na wasze rozpiski. 

• Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Sorry, że tak się to wydłużyło ale - obowiązki wezwały :) 

link do demek : https://www86.zippyshare.com/v/KeVfxBxN/file.html

Poniżej akcje z 2 map które pokazują czym kolega króilczek dysponuje  - moim zdaniem to "no smoke +no flesh"

Train

11:30-11:45 - takie trochę nie wiem w kogo pierwsze strzelić. Tego co jest za balustrada czy tego z pochy… oh wait to ten sam (+b)

13:20-13:40  -tam był smoke na demo. Pierwszego jeszcze widać ale drugiego nie (+b)  

15:20-15:40  - pierwszy widoczny(-b), drugi nie słyszalny ale kill(+/-b), trzeci to samo ale kill (+/-b)

20:20 – 20:40 – 3 x flesz 3 pod nogi – fake wyjście po drabinie a ty piekny timing :D (+b)

Assault

5:31 – 5:34 – prepare :D ?

5:41 – 5:46 – gdzie ten flesz? (+b)

7:37 – 7:52 – pełny smok = 2 x frag + ucieczka przed granatem którego w smoku nie widac jak leci (+b)

ewidentnie on/off no smoke no flesh masz :) 

co do banowania OP przez admina nie była to decyzja pochopna tylko ustalona z innymi osobami ;) nie gniewaj się tylko opowiadaj co to się wydarzyło na tych demach.

Dodatkowo możesz jeszcze raz napisać o co chodzi z tymi 2 banami z innych serwerowni gdzie dostałeś ssy i nawet ich nie wstawiłeś. Pewnie się zgadali na ciebie niedobre dranie :D

Chyba, że zapodasz te ssy tutaj to z chęcią zobaczę i jeżeli sa czyste to sam się pokwapię na tamte fora i poprosze o UB dla ciebie. Poprostu nie mogę patzrec na to jak Op serwera ma takie brzydkie wybryki w historii googla :) 

Edytowane przez pride
  • Lubię to! 6
By `Joker.^^,

Brafooo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@pride co mają baby na innych sieciach w tej sprawie? Jesteśmy z nimi połączeni czy jak? Bo nie rozumiem ;) Pomysl wpierw co napiszesz.  Bo to czy chcę UB na innych forach to jest moja sprawa a nie twoja,  tak samo co zrobiłem bądź czego nie zrobiłem na innych forach ;)  

Ci do siemka to zaraz prze analizuje ;)

Podasz demko w normalnym formacie,  które mógłbym obejrzeć ;)

Edytowane przez spalony króliczek =D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

W jakim formacie Ci na PW to podesłać? Paint czy windowsplayer? ?

Nie to, że się spinam ale chce coś wyjaśnić.

@DSK Przyjąłeś na stanowisko opiekun serwera osobe, która nie potrafi odpalić demka? To jest troszke śmieszne, że zwykły (Jacek lat 13) który dostał chociaż raz bana, albo się nudził to wie jak odpalić demko. Sprawdzacie chociaż przyszłych opiekunów jakoś? W razie skargi, albo odwołania jak on ma rozpisać demko skoro nawet nie potrafi go odpalić? Myślę, że z FTP jest to samo.

Nagrywanie 

I odpalanie

Edytowane przez InFlex
Odpalanie demka (Nauka)
  • Lubię to! 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Godzinę temu, spalony króliczek =D napisał:

@pride co mają baby na innych sieciach w tej sprawie? Jesteśmy z nimi połączeni czy jak? Bo nie rozumiem ;) Pomysl wpierw co napiszesz.  Bo to czy chcę UB na innych forach to jest moja sprawa a nie twoja,  tak samo co zrobiłem bądź czego nie zrobiłem na innych forach ;)  

Ci do siemka to zaraz prze analizuje ;)

Podasz demko w normalnym formacie,  które mógłbym obejrzeć ;)

Rozumiem twoje rozgoryczenie moimi przypuszczeniami Ale nie załatwione sprawy źle wyglądają. Nic więcej. Mogą dać trochę do myślenia czyż nie? ;) Tak samo jak argument odnośnie Bana na VAC z csgo rozumiem, że to nie 1.6 ale też daje do myślenia. Demo jest w formacie "dem" tak jak to zwykle bywa od czasu od kąd zacząłem grać w cs'A (2003) I do tej pory nic się nie zmieniło. Można nie posiadać wiedzy w każdym zagadnieniu związanym z tą grą ale podziwiam za odwagę przyznania się do tego na publicznym forum cs'A gdzie jesteś opiekunem jednego z czołowych "IP"  ;)

Edit.

Nie daje mi to spokoju. Może problem jest większy niż mi się zdaje i brak ssów na innej serwerowni wychodzi z nie wiedzy gdzie one są? Może razem je odszukamy ja Ci pomogę później napisać odwołanie tam i może akurat jest cień szansy na ub? ;)

Edytowane przez pride
Dodanie ważnych informacji i konkluzji
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@InFlex heh,  szkoda że się śmiejesz z głupich rzeczy. Gdyby ktoś nie umiał odtworzyć demka sprawdził by właśnie to na yt jak to się robi. Ale szkoda mi już słów na parę osób. Nie każdy może odtworzyć demko ;)

Czekam na decyzję UBT i tyle. 

Jeżeli nie dostane UB,  no cóż,  trudno. 

Było,  minęło,  powróci  ;)

Szkoda,  że czasami skull jest podobny do czitow :*

• WOW 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

niemóc a nie umieć ( chociaż teraz już powinieneś po obszernym szkoleniu od inflex) to dwie różne sprawy. Dobra teraz czekamy na kogoś z UBT i niech popatrzy na czasy które wypisałem. @91. lub @Wahnsinn zwołajcie ubt bo pewnie nie wiedzą, że jest coś do oceny ;)

• Super 1
  • Smutne 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Teraz ja wtrące się do tej sprawy

Nie raz widziałem jak nasz "opiekun'' próbuje sie kryć z leisikiem , obserwowałem go juz od dłuzszego czasu , raz sie przyznał mi na admin voice że zaraz wyłaczy a miedzy czasie strzelał jak bóg a wczesniej zamykał tabele . Gadałem z leisikiem żeby go rozpisac ale niestety zapomniałem pobrać demek gdzie nasz króilik same tapy sprzedawał

Najlepiej wyjaśnic to na tsie :)

Teraz poczekajmy na wyższa administracje i ubt

Edytowane przez cheater.
  • Lubię to! 2
  • Super 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dominiku czego taka informacja dopiero teraz? Uwiozłeś się na króliczka czy co? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@cheater. tak owszem,  nie mówię że nie. Bo się grało na lesie,  "grało się ".  Ale idąc twoim Tolkien,  nie będę wymieniał już osób kto jeszcze gra na wspomagaczach ;) A takich jest osób dużo w administracji ;) Pozdro. Grałem ale nie gram 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

oooo mocne oskarżenia co do pozostałych z administracji! Czyli forma obrony teraz zmieniła się na atak? ;) opowiadaj o tych czasach z demek jak ty to wyćwiczyłeś bo dalej nic nie napisałeś a demo już włączyć umiesz. Prawda?

edit.

Aż Ci wręczę puchara

Edytowane przez pride
Musiałem nagrodzić króliczka pucharkiem. Zasłużył !
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, pride napisał:

Dominiku czego taka informacja dopiero teraz? Uwiozłeś się na króliczka czy co? ;)

nie tylko go obserwowałem bo nie byłem w 100 proc pewny tego ale po dłuzszej obserwacji zobaczyłem że z bota zrobił sie kot :C

1 minutę temu, spalony króliczek =D napisał:

@cheater. tak owszem,  nie mówię że nie. Bo się grało na lesie,  "grało się ".  Ale idąc twoim Tolkien,  nie będę wymieniał już osób kto jeszcze gra na wspomagaczach ;) A takich jest osób dużo w administracji ;) Pozdro. Grałem ale nie gram 

nadal grasz i sie kryjesz kocie :*  kto z administracji sie pali ? 2k19 klar pozdro

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Heh 2k19 klar ??? Byłoby git gdyby tak było. Ale sam Cheater wiesz kto jeszcze lata,  więc po co tak gadać? Nie będę wymieniał, nie będę wskazywał palcem.  Było,  minęło. Będę czysty? To będę czysty. Będę spalony? To dostane banicję. Tyle w temacie. 

UBT niech zareaguje

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@SMAJLI wiem, że nie masz tutaj żadnej rangi ale mógłbyś zerknąć?

Co do Ciebie @cheater. gadalismy na ten temat wczoraj przecież z @91. a dowodów nie masz, więc jest to tylko "Atak słowny"

@spalony króliczek =D Pomóc Ci odpalić demko? Zamiast nwm bronić się w jakimś stopniu, wytlumaczyć dane akcje to ty wylatujesz z tekstem "Inni też się palą" to jest troszke śmieszne nie sądzisz?

@cheater. co ty chcesz wyjaśnić na ts bo nie rozumiem>?

Edytowane przez InFlex

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Mapa pierwsza : https://www18.zippyshare.com/v/jzSZPYTa/file.html

11:28- wyczekanie modelu
11:38- wie gdzie i kto jest xd
12:22- normalnie modelu nie mógł zauważyć no chyba, że ma WH i ta reakcja za modelem ...
12:36- zauważył modeel no ale nie chciał się spalić pobiegł od pleców 12:51 już wie o fragu którego widział wcześnie :)
15:21- ciekawa reakcja od razu wie gdzie modeel +/- taka samo co do reszty kili +/-
16:00- akurat wiedział że model nadbiega i rzucił He? Przypadek? Nie sądze 
18:39- TAK AKCJA POKAZUJE, ŻE GRACZ NIE MA DOBRYCH SŁUCHAWek ...
18:43- ...
20:04- CT zabija 1 modele a on zaraz wie gdzie jest ten model CT i od razu w Model którego ledwo widać z daleka, ahh no tak WH Pomaga :) (Pamiętajcie o akcji 18:39)
20:20- epicka akcja ale przez pierwsze kilka sekund ciągnie za modelem i go zabija a potem udaje ze nic nie widzi :P

Mapa druga : https://www119.zippyshare.com/v/b6B9Mlko/file.html

05:31- loading
05:41- +b
06:11- myślał że model jest nad bramą ale się pomylił ... reakcja bezcenna
07:30- +b hahhaha

@spalony króliczek =D nie szkoda Ci steam? I to jeszcze opiekun ... ahh szkoda gadać. 

@[email protected] nad @DSK możecie mu zabrać uprawnienia.  Ban zostaje. 

• Lubię to! 3
  • Kocham to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

narzedzie_qwqnepx.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...