Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
† รzא๒кค ®คςzкค( ͡° ͜ʖ ͡°)

przyjęta [REZYGNACJA]† รzא๒кค ®คςzкค( ͡° ͜ʖ ͡°)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Nick:

† รzא๒кค ®คςzкค( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ranga, z której rezygnujesz:  

Admin DD2

Powód rezygnacji:

To może zacznę od początku; "kilka" osób na forum boli moja sytuacja z "niesłusznymi" banami. Gdzie co do 1 się zgodziłem, przeprosiłem i sytuacja miała być jasna i klarowna. 

Na serwerze zawsze dawałem z siebie 101%  starałem się pomagać każdemu jak tylko mogłem i częściej spędzać czas na spect niż w grze, ale cóż taka praca. Mimo to na forum przez osoby praktycznie WCALE nie grające na serwerze byłem często krytykowany. Chodź to nie jest żadna szpila w nikogo bo nie z każdym trzeba się lubić. Wydaje mi się że moja opinia na serwerze jest o 180 stopni inna ( jeśli mi się wydaje niech mnie ktoś oświeci ).  A jak wygląda sytuacja z adminami pewnie dowiecie się na koniec miesiąca jak @`Joker.^^ zrobi podsumowanie. Jak dzisiaj to zrobiłem (biorąc pod uwagę TYLKO ostatni tydzień) to wyszła taka chu*nia że aż szkoda mówić. Oprócz mnie był praktycznie tylko @bobslej ? i @4Fun w tym miejscu ode mnie pochwały dla @bobslej ? bo widać w nim również zaangażowanie i bardzo fajnie się współpracowało. Więc wielkie dzięki i dużo sukcesów dla Ciebie. 

Jestem taka osobą, która bardzo ceni sobie SZCZEROŚĆ dla tego oklaski dla @Kasia., @91. i @Freya  za to że otwarcie mówią że mnie nie lubią. Pamiętajcie najgorsza prawda jest lepsza niż  najlepsze kłamstwo. Ostatnią kłótnie na "SB" sprowokowałem JA dlatego za to również PRZEPRASZAM. Słabe jest to że sytuacja skończyła się banem dla wszystkich, ALE wszyscy oprócz mnie dostali UB na drugi dzień. Jak sami wiecie wyzywaliście mnie gorzej niż ja was. Więc jak karać to wszystkich jednakowo. Chyba że jesteście za PiS'em to zrozumiem :D. Słaba sytuacja, ale tutaj wy wyżej wymienieni powinniście przyznać mi racje. Pozdrawiam @[URLOP] Damianek

Teraz w zasadzie sedno tych wypocin. Nie chce żebyście odebrali to tak że moje podanie na UBT zostało odrzucone i spierda*am z sieci. Strzelać będę sobie dalej, ale nie chce współpracować z kimś kto nie jest ze mną szczery i nie traktuje mnie poważnie. Wystarczy że mam w pracy ludzi, którzy mają "manie wyższości" to sorry @`Joker.^^, ale to samo odbieram u Ciebie.

Co do sytuacji z podaniem. Oczywiście wcześniej napisałem do @`Joker.^^ czy mogę napisać ? Czy tamte sytuacje z tamtymi banami nie będą się w to mieszać ? 

Była krótka rozmowa i wymiana poglądów. Doszliśmy do porozumienia ( tak myślałem ) . 

Miałem rozpisać dwa demka. Jako że niedziela jest "dniem gości" wiadomo jak to jest z czasem. Napisałem @`Joker.^^ że mogę rozpisać jedno teraz a drugie później jak wrócę. Dostałem pierwsze demko. Rozpisane, dostałem wzór i nie oceniłbym tego 50/50, ale nie mi to oceniać.  Przyjąłbym to z pokorą gdyby to było " Źle jesteś chu*owy i się nie nadajesz ". 

Cytat

chciałem Ci dać drugie demko ale uciekłeś mi

Opisałem to wcześniej.

Cytat

Szczegóły, szczegółami.  Widać, że użytkownicy pamiętają twoją wpadkę z "banami" na serwerze oraz niektóre skargi.

I tak jak wspominałem. SZCZEROŚĆ jest dla mnie ważna cechą. Dlatego nie widzę sensu pracować "na kogoś" kto od początku nie jest szczery ze mną i nie traktuje mnie poważnie. 

Nie chce zaczynać żadnej kłótni. Dlatego przyjmuje to z pokorą. Może kiedyś jak zmieni się opiekun spróbuje raz jeszcze. 

Jeśli dotarłeś tutaj. Przepraszam że tak dużo i przepraszam za moją szczerość. Nikogo urazić nie chciałem jeśli to zrobiłem to po raz kolejny PRZEPRASZAM.

Opiekun/Właściciel Serwera:

@DSK

@`Joker.^^

Edytowane przez † รzא๒кค ®คςzкค( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • WOW 2
  • Haha 3
  • Smutne 3
By `Joker.^^,

Rezygnacja przyjęta. Flagi zabrane. Powodzenia w życiu prywatnym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ewidentny płacz o nie przyjęcie. Elo 

• Lubię to! 1
  • Haha 2
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP
Napisano (edytowane)

Jedynie co o Tobie napisałem na SB to, że jesteś burakiem i próbowałem Ci wytłumaczyć Twoje zachowanie, a tutaj piszesz jakbyś był najbardziej skrzywdzony przez los. To już Twoja decyzja, że odchodzisz, powodzenia. ;) Co do blokady na SB, @Freya również się o nią upomniała, bo na drugi dzień od razu nie miała zdjetej, więc też musi chyba czuć się skrzywdzona. 

Edytowane przez 91.
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

narzedzie_qwqnepq.png 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...