Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
Fatum

zamknięty Zmiany w rosterze ENCE.

Rekomendowane odpowiedzi

xZrVKyU.png

 

 

Sunny zastąpi AleksiB'a w drużynie Ence zaraz po zakończeniu StarLadder Majora w Berlinie.

 

 

 

Plotki co do zmian w fińskiej drużynie ENCE znalazły oficjalne potwierdzenie dzisiaj, parę minut po 11:00 czasu polskiego. Zgodnie z przypuszczeniami i wyciekami informacji Sunny dołączył do skandynawskiej formacji. Uzdolniony 24-latek zastąpi w tej ekipie obecnego IGLa - AleksiB'a. Sunny od marca 2019 był wolnym agentem, po opuszczeniu ekipy mousesports. Oczywiście zmiany w składzie nastąpią po zakończeniu StarLadder Majora w Berlinie. Najprawdopodobniej, nowy skład ENCE zobaczymy już za 22 dni na turnieju BLAST organizowanego w Moskwie. Po zakończeniu Majora skład fińskiej formacji będzie prezentował się następująco:

 

♥ allu

♥ sergej

♥ Aerial

♥ xseveN

♥ suNny

 

Z ciekawostek, warto dodać, że nowy nabytek w fińskiej formacji w roku 2018 zajął #16 miejsce w rankingu TOP 20 HLTV Players. Oczywiście wiadomym jest, że pałeczkę dowodzącego w skandynawskiej formacji przejmie najstarszy i najbardziej doświadczony ze wszystkich gracz - allu. W mojej opinii jest to świetny ruch finów. Aleksib nie zabijał jakoś najwięcej, a suNny jest ogromnym talentem z nie mniejszymi umiejętnościami. Zarówno allu, który na pewno poradzi z nową rolą awpującego igla nie zawiedzie, tak samo nie spodziewałbym się słabej gry po młodym entryfraggerze. W mojej opinii wraz z sergejem i Aerialem, Sunny stworzy tak samo niebezpieczne aimowo trio jak mamy obecnie w drużynach takich jak Na'Vi, Astralis lub Liquid.

 

 

Źródła: hltv.org

  • Lubię to! 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

narzedzie_qwqnnqx.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...