Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
丂卩卂ㄥㄖ几ㄚ  Leisik

odrzucone [Podanie] 丂卩卂ㄥㄖ几ㄚ Leisik

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Kacper.

Doświadczenie: Dwa razy na posadzie UBTeam, raz na posadzie Opiekuna UBTeam. Rozpisywanie demek myśle, że 9/10 (człowiek nie robot, pomylić się może), a sprawdzanie SS'ów to nic trudniejszego. Moje doświadczenie również wynika z testowania różnych rodzajów czitów.

Link do konta Steam oraz Twój Sid: https://steamcommunity.com/id/klar2k19/ , STEAM_0:1:179267878

Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Po 3/4 godziny mniej więcej.

Jaki program do sprawdzania demek posiadasz: compLexity Demo Player.

Jakie 3 cechy powinien posiadać członek UBT: Szczerość, Obiektywność, Zaangażowanie. Dodam jeszcze jeden, ponieważ nie ważne jak ciężko jest nie wolno się poddawać i próbować dalej. - Wytrwałość.

Czy grałeś kiedykolwiek na cheatach? (jeśli tak to na jakich?): Tak, podaje konkretne nazwy: Vermilion, Leis 05, Leis 09, Leis 10, Zero-Ware, CSH Jupier, Różne HAX CFG,  Flatcheat, Elementary hack v2, HPP (tylko troche)

Kontakt: PW Forum, Shoutbox, Steam, GG

Dlaczego ty?: Sprawdzanie demek to jest dla mnie coś fajnego, lub dla zabicia czasu. Jestem osobą obiektywną i dokładną w  wykonywanej pracy. Nie ważne czy kolega - spalony to spalony. Potrafie rozpoznać czitera od czystego gracza. Jak tylko widziałem jakieś odwołanie to odrazu je sprawdzam i wykonuje swoją robote jak najszybciej, ale z dokładnością. Po tym jak dostałem degradacje wchodząc na forum odrazu sprawdzałem dział Strefy Banów, więc myśle, że zaangażowanie się znajdzie na pewno.

• Lubię to! 7
  • Kocham to! 2
  • Aha? 2
  • Nie lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Jestem na TAK

+++ Doświadczenie, był tu OP już, trzymał się świetnie.

+ Wiek

+Wie co i jak.

Nie pisze tylko dlatego, że jest adminem, "mamy lepsze relacje" Po prostu jakby nie spojrzeć, ktoś taki jest potrzebny w takich działach, mega doświadczona osoba, która na pewno pomogłaby to ogarnąć.

• Lubię to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na tak

+był opiekunem i raczej powinien wrócić na to miejsce 

+doświadczenie

+wiek

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE

- Doświadczenie jest trochę za duże, jak mam grać na cheatach skoro ten zaraz mnie wykryje 

- Taki ktoś nie jest potrzebny, same niebezpieczeństwo dla takich osobników jak ja

- Jeśli dostanie on tą rangę, to muszę zacząć uczyć się grać na czystym csie, jeśli chcę dalej tu grać ;/ 

Edit: Nie wiem, czy te fapki w dół, bo myślicie, że leisik nie nadaje się na ubteam, czy dlatego, że nie rozumiecie, że to sarkazm (taa, wiem "że,że,że,że", powtarzam się) 

• Yay 1
  • Haha 1
  • Nie lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na NIE.

• Jesteś przemądrzały.
  • Nie ufam Ci, nie jestem co do Ciebie przekonany.
  • W wielu kwestiach się wywyższasz.
  • Jedynym plusem jest doświadczenie, nic poza tym.
  • Lubię to! 2
  • WOW 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VIP

Również jestem na tak. Był na owym stanowisku, radził sobie dobrze, doświadczenie ma, to czemu nie.

Wracając do jego degradacji, tak na prawdę to nie zostało w żaden sposób udowodnione, więc nie widzę żadnego problemu, aby znów nie mógł zostać przyjęty. 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

+Wiek

+Ogromne doświadczanie

+Był tu w Ubt Opiekunem

+Ogarnięty

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+Doświadczenie 

+ubt  kiedyś 

+Wiek

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jasne że TAK

+  Steam

+ Ogarnia wszystko pieknie :D

+ Był opiekunem :)

+ Doświadczenie

Wielkie TAK

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bardzo duże TAK

+ steam

+ ogarnięty jak na swój wiek

+ doświadczenie

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

No dobra trzymaj ode mnie Tak:

+doświadczenie

+aktywny

+wiek

+jedna z bardziej ogarniętych osób (tak mi się wydaje)

Powodzenia Wariacie <3

• Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Myślę że można dać mu szansę

+Doświadczenie

+były UBT

+wiek 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zaufanie łatwo stracić, jak i potem ciężko je odbudować. W moim mniemaniu nie upłynęło wystarczająco dużo chwil, z perspektywy czasu jesteś skreślony z pełnienia tej funkcji.

Wytykasz błędy innym, a sam robisz ich dużo - bardzo dużo. Podanie napisane na kolokwialny odpierdol - prawie w każdym zdaniu można doszukać się błędów.

Podam Ci kilka z nich, żeby nie było, że podaję "suche fakty".

22 godziny temu, 丂卩卂ㄥㄖ几ㄚ Leisik napisał:

nie ważne 

Nie ważne

odrazu

odrazu

Te najbardziej rzucające się w oczy. Dla sprostowania jest ich wiele więcej.

Jak tylko widziałem jakieś odwołanie to odrazu je sprawdzam i wykonuje swoją robote jak najszybciej, ale z dokładnością. 

Nieprawdopodobne. Pośpiech nie łączy się z dokładnością.

Ktoś może stwierdzić, że w tym przypadku się czepiam. Kim ja jestem dla Niego, że oceniam takie niuanse?

W rubryce wieku podajesz tylko i wyłącznie aktualny wiek, a nie ile będziesz miał za trzy miesiące.

Ci co mają złożyć życzenia - złożą. Nie przejmuj się.

Link do Steama został podany w temacie, więc nie widzę przeszkód w tym, aby spojrzeć na profil.

https://imgur.com/a/2CBDaOR

Nie ingeruję w  komentarze Twoich znajomych, lecz Twoje.

Szesnastolatek pisze do innej osoby w w/w sposób. 

Hipokryzja. (aaaa, zaraz będzie ZERO DYSTANSU, chuj Cię to obchodzi, ale to Twoje podanie, a nie moje)

Jesteś zarozumiały. Jest wiele postów z Twoim udziałem, w których starałeś się udowodnić swoją rację robiąc z siebie idiotę.

W internecie jeden z największych cwaniaków. Brak pokory. Pesymistycznie patrzę na obraz tych zajść.

Jestem za odrzuceniem podania, mimo, że wiem, że pomógłbyś działowi UBT. Na mój głos wpływa całokształt (nie tylko w/w sytuacje).

• Lubię to! 6
  • Super 1
  • WOW 1
  • Haha 3
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również jestem na nie.

Jesteś osobą która lubi sobie trollować ludzi, obrażać jak i kłócić się, moim zdaniem taka osoba nie zasługuję na to by miała jakąś rangę no chyba że Użytkownik, Zbanowany. Podanie również napisane kocią łapą...

Tak jak kolega wyżej wyżej napisał że jedyny plus to twoje doświadczenie i zgadzam się z tym w 100% ;) 

• Lubię to! 1
  • Haha 2
  • Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na TAK

+ Wiek

+ Doświadczenie

+ Był opiekunem i dobrze się sprawował :)

Powodzenia

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie

Jedyne co cie tak naprawdę ratuje w tym podaniu to doświadczenie jakie masz. Jak tam napisał @RELOP jesteś zarozumiały. Wiek minimalny na opiekuna powinien być co najmniej 18 lat, ponieważ takie dzieci, które mają ok. 16 lat (Nie pisze, że ty) będą się bawić tą rangą niż ją dobrze wykorzystywać, a wiadomo taki wiek to jeszcze się nie pojmuje większości rzeczy ;)

• Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

narzedzie_qwqnnqn.png

• Lubię to! 2
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...