Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
Tomczoog

zamknięty Polecane Seriale - Tomczoog #1

Rekomendowane odpowiedzi

Junior Admin

Witajcie, ostatnio się wessałem w nurt seriali i chciałbym się może jakoś przydać wam na nudę ? (kolejność przypadkowa)

#1 Chilling Adventures of Sabrina -  Zdecydowane moje aktualne top 1; Serial który na samym początku niezbyt mnie wciągną ale już na 5 odcinku pierwszego sezonu skakałem jak pojebany z emocji które mną władały xD

Jest to serial o młodej czarownicy i jej problemach :) Koniecznie z napisami ! Polski Dubing ssie !

#2 Stranger Things - Serial oparty magicznej dziewczynce oraz jej przyjaciołach. Przez 3 sezony obserwujemy ich starania w ratowaniu świata ! Wszystko jest w klimacie lekkiego thrillera.

#3 The 100 - Setka "osadników" promu kosmicznego zostaje wysłana na Ziemię która przeżyła ogromną katastrofę. Uczą się na niej żyć jak i poznają tutejszą naturę.

#4 Lacasa De Papel - Hiszpański cudowny serial o tematyce napadów. Ekipa zebrana przez Profesora wykonuje jego idealny plan. Jak to w idealnych planach zawsze coś się musi zepsuć. Jak z tego wybrnie ekipa ? To już sami musicie zobaczyć. Jeśli ktoś lubi tematykę "Baby Driver" czy po prostu coś ala "GTA" jest to serial właśnie dla niego :)

#5 Family Guy - Animacja dla dorosłych. Po prostu dziwne historie rodzinki z dobrym humorem :)

ps. Wszystkie te seriale opisywałem z własnego doświadczenia oraz wszystkie znajdziecie w serwisie NetFlix

Gorąco zachęcam do oglądania

• Lubię to! 5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brakuje top 1 seriali BB :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co do 4 serialu to polecam Dom z Papieru. Ja ogólnie preferuję inny gatunek serialu typu Gomorra, Zakazane Imperium, czyt Detektyw które bardzo polecam.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki z baraków, Narcos. Dwa według mnie tytuły, które są zajebiste (netflix jakby co) :)

Co sie słabo rozkręcają? Jak ricki coś odjebie to śmiesznie jest.

• Lubię to! 1
By Tomczoog,

Imo chłopaki z baraków za późno się rozkręcają. Pierwsze sezony sa nudne jak uj

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

TWD polecam ;v

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Ds2gQSJ.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...