Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
L3G3ND4

załatwione Błędy

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

1. Gdy chcemy sobie ustawić nasz ulubiony serwer w profilu, i wybieramy "Zombie Escape" to zamiast Zombie jest Zombe.

WpugQLW.png

2. W Tabelce serwerów, to samo tyczy się Zombie Escape, między innymi nie ma tam przycisku Zagłosuj na serwer.

qyVUAVQ.png

3. W Tabelce serwerów, w cod mod 201, gdy klikamy zagłosuj na serwer, to zamiast przekierować nas do odpowiedniego działu z głosowaniem na COD MODA, to przekierowuje nas do https://deagleshot.eu/topic/2070-zagłosuj-na-paintball/ oczywiście link jest dobrze ustawiony gdy głosujemy, ale lepiej żeby przekierowało nas do odpowiedniego działu, a nie na Paintball.

Dziękuję i pozdrawiam.

• Lubię to! 1
By Tomczoog,

1. Naprawione

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisałem już o tym. Nie dość, że przy niektórych serwerach nie ma opcji zagłosowania na nie, to jeszcze linki do głosowania są stare, albo przekierowuje nas na kompletnie inny serwer.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Jedyne co mogę naprawić to 1.

Reszta może tylko [email protected]+ więc trujcie dupę dla @DSK o awans dla któregoś z [email protected] byśmy mogli to w końcu naprawić XD

Dajcie mi kilka min i pkt 1. Naprawie

@L3G3ND4 To ja zamykam o tych błędach wiemy od dawna no ale nie mamy dostępu. Coś się zmieni to będzie naprawiane :p

• Lubię to! 1
  • Yay 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

xIQdMM4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...