Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, VooFy napisał:

Pokazaliście swoimi wpisami arogancki stosunek do osób, których tak naprawdę nie znacie i oceniacie ich przez pryzmat tego, że grają na serwerze JB, a tak naprawdę nie zamieniliście z nimi słowa, a to jednak rozmową, choćby na głupim TS buduje się jakąś relację i znajomość.

Tak, bo stwierdzenie, że nikt nie jest niezastąpiony jest aroganckim stosunkiem. Brawo. 

• Lubię to! 2
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Został zdegradowany za "szkodę na rzecz sieci".

Wiele osób się ze mną zgodzi patrząc na aktualną sytuację, iż ta degradacja była szkodą na rzecz sieci.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pewnie, że tak, ponieważ są jednak osoby, których nie da się zastąpić na pewnych stanowiskach, a jak już ktoś zastąpi to musi pokazać swoją przydatność. Będzie musiał od nowa budować zaufanie na sieci. Powiedz mi @Liryczna, to nie jest jakaś wielka społeczność, komu będzie się chciało starać, tak jak w przypadku @^^^MaLIk^^^? Jak już ktoś odwala kawał dobrej roboty, to nie powinien być potraktowany w ten sposób, a jeżeli uważasz, że on tutaj nie robił nic takiego, to trudno, to Twoje zdanie. Ponadto @Sushi pisał coś tam o dzieciaczkach JB, nie chciało mi się tego czytać, ponieważ to swoista dziecinada, a Ty od razu tam sobie pisałaś +1. To tylko przykład. Co mam o czymś takim myśleć? Nie ma ludzi niezastąpionych, ale nie powinniśmy tego określenia używać na sieci serwerów, gdzie wystarczy miesiąc, a żeby to wszystko się skończyło, albo jedna drama. Proszę sobie przypomnieć historię innych, dobrze rozkręconych sieci i jak kończyły i wyciągnąć jakieś wnioski. 

• Kocham to! 1
  • Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 minuty temu, VooFy napisał:

Ponadto @Sushi pisał coś tam o dzieciaczkach JB, nie chciało mi się tego czytać, ponieważ to swoista dziecinada, a Ty od razu tam sobie pisałaś +1.

No to najpierw niech Ci się zachce czytać, potem komentuj. 

5 minut temu, VooFy napisał:

Nie ma ludzi niezastąpionych, ale nie powinniśmy tego określenia używać na sieci serwerów

A niby dlaczego nie? To jest takie samo miejsce jak każde inne. 

• Lubię to! 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony
Napisano (edytowane)

DOBRA TERAZ JAAAAAA
Każdy wie, że mam jaki mam stosunek do ludzi z JB oraz Malika ( bo grają na modzie gdzie ktoś im rozkazuje a oni się słuchają chychy ), ale fakt faktem jest taki :
Po 1 @`Cicha ღ bardzo dobrze napisała na czatboxie, że @^^^MaLIk^^^ dostał degradacje z bomby za zbyt wielkie ambicje @nowy (heh) oraz @DSK bo ma pustki na ts i więcej botów muzycznych niż użytkowników, ale co mają oni do tego? Zrobił ts'a gdzie 3/4 osób na ds'owym miało bany to gdzie mieli iść? Na inną sieć czy lepiej zrobić 2 ts'a i niech tam siedzią a graja oraz rangi mają na ds? NIE I CHUJ, ambicje większe niż możliwości.
Po 2 Awans na [email protected]
@Lazanestic dostałeś awans ni to z pizdy ani glizdy na [email protected] przyszło zebranie na ts, które było planowane to na tym zebraniu siedziałeś i przytakiwałeś jak  10 latek w szkole jak nauczycielka Ci coś tłumaczy, ani słowa od siebie tylko @DSK oraz @Tomczoog jak się czegoś Ciebie zapytali to im odpowiedziałeś, na żaden temat nie miałeś własnego zdania, @Matełko dobrze podsumował, to był cyrk i kabaret to zebranie.
Po 3 Rezygnacje oraz zmiana ról
Moim zdaniem to wszystko zaczęło się sypać jak był wielki atak na @john 'a aż zrezygnował? ( Nikt nie zna powodu dlaczego )
Potem całą prawdę napisał @Sushi i też został opluty.
@Pawelinka , która przyszła pomóc na ds'a, bo @john odszedł to by się nic nie zmieniło, ale i tak trochę śmiesznie wiesz z jakiego powodu ;)
No i perełka na koniec @[email protected] , w końcu postanowił zrobić najlepszą moim zdaniem rzecz dla siebie odejść z właściciela, spamienie do niego o to, że vip nie działa forum nie działa bo są ataki, etc, etc to też bym się wkurwił, poza tym w wieku 16 lat wiązać przyszłość z pixelową siecią to trochę meh nie sądzicie?

Edytowane przez Nevcioo ♡
  • Lubię to! 3
  • WOW 1
  • Smutne 1
By Sandra.,

ejej ja wiem czemu john odszedł ;) +1

By F∀BS,

JDS - miej to na uwadzę Sandra

Edited

By Pawelinka,

A to muszę wprowadzać milion zmian, abyś to widział? A znów się opierdalam no fakt :> Chyba, że Cię źle zrozumiałem

By Tomczoog,

Fabs dotyczy się też co ciebie xD +1 na konto

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
20 minut temu, RevengeST napisał:

Został zdegradowany za "szkodę na rzecz sieci".

Wiele osób się ze mną zgodzi patrząc na aktualną sytuację, iż ta degradacja była szkodą na rzecz sieci.

Zgodzę się z tobą, raczej wszystko wyjaśnione na kolegi temat, nie ma co dalej tej szopki kontynuować. 

• Haha 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I teraz tkwi pytanie we mnie, wracać z urlopu czy pierdolnąć tym wszystkim 🤔

• Lubię to! 3
  • Haha 4
By L3G3ND4,

Nie wnosisz nic do tematu! tym razem skończy się na upomnieniu.

By Freya ✨,

Tyle że to własną twórczość i każdy może się tutaj wypowiadać, idź się zajmuj swoimi działami a nie mi się wpierdalaj w redakcję!

Edited

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajny chłopak z niego był, na klatce dzień dobry mówił.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Dobra bo nie rozumiem czegos, co takiego ten Malik wprowadzil na serwer ? nie znam chlopa moze go widzialem z dwa razy ale bez przesady, kupil od Naxe wszystko, pomysly sa z TF'a

/Sorry zapomnialem dodac ze fajne roundsoundy dodal, zwracam szacunek :/

#Zamykam

#MuremZaMalikiem

XDDDDDDDDD

Edytowane przez Bezkarny BOG
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, Bezkarny BOG napisał:

Dobra bo nie rozumiem czegos, co takiego ten Malik wprowadzil na serwer ? nie znam chlopa moze go widzialem z dwa razy ale bez przesady, kupil od Naxe wszystko, pomysly sa z TF'a

/Sorry zapomnialem dodac ze fajne roundsoundy dodal, zwracam szacunek :/

#Zamykam

#MuremZaMalikiem

XDDDDDDDDD

A ty co wprowadzasz na serwer swoją osobą, oprócz ciągłego płaczu i zaczepek w kierunku innych graczy? :O

Edytowane przez Macao

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Zamykam na prośbę Opa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

xIQdMM4.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...