Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
Logan Kapuczino

przyjęte Podanie by Logan Kapuczino

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Logan Kapuczino
SteamID: STEAM_0:0:514278775
Staż gry na serwerze: od 09.08.2019
Link do statystyk: https://www.gametracker.com/player/Logan Kapuczino/145.239.237.104:27130/
Znajomość AMX (1-10): 7
Doświadczenie w pełnieniu funkcji administratora: Dwa razy pełniłem funkcje admina.
Czy kiedykolwiek byłeś/byłaś u nas karany/karana? (TAK/NIE): TAK. Grałem z kolegą podczas gdy on dostał bana na 3h za "celowe umieranie" przyznam, że lekka panika się wdała (nie wiedziałem co za to jest) i wyłączyłem CS'a i zamiast 3h dostałem 24h ^^.  Miałem dzień wolnego :). 
Sprawny i działający mikrofon (TAK/NIE): TAK
Dlaczego chciałbyś/chciałabyś zostać administratorem?: Za namową Sandry postanowiłem napisać podanie. Zdarza się, że wchodzą osoby z aimem nawet po północy i nabijają sobie expa/fragi a nie ma wtedy żadnego admina. Są również takie sytuacje, że nowe osoby wybierają mapy kompletnie im nie znane i wychodzą, gdzie później takie mapy muszą grać 2-4 osoby (głównie są to duże mapy typu dust2002, dust2_2006, dust4ever, inferno) wtedy brakuje osoby która by zmieniła mapę. W ciągu dnia wchodzą też nowe osoby które niekiedy trzeba poinstruować co i jak robić. Mogę jeszcze dodać, że głównie jestem na serwerze w godzinach: 19:00-2:00. Na ts'ie także bywam. 
  • Nie lubię 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Przyjęty na okres próbny.

Edytowane przez F∀BS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dzm0tuq.png

• Aha? 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...