Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
Synergya_

zamknięty Pytanie do Administracji odnośnie sygnatury.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Nie wiedziałem gdzie to napisać, więc piszę tutaj. W sumie pasuje pod to też dział "Odwołania od warna", ale mam po prostu pytanie do Administracji, nie chcę pisać żadnych odwołań, a jedynie spytać o moją sygnaturę. Czy poniższa sygnatura odstaje w jakimś stopniu od innych sygnatur, że została mi ona usunięta?

Przykładowo sygnatura użytkownika Kasper https://i.imgur.com/VDxXXdn.png też posiada wulgarne słowa z konwersacji i w dodatku nie jest ocenzurowana. Ja bardzo chętnie mogę moją sygnaturę ocenzurować tak aby nie łamać zasad panujących na forum. Nie jestem zwolennikiem łamania regulaminu i dostosuję się do wszelkich wskazówek.

Moja sygnatura która została usunięta:

--USUNIĘTE--

Pozdrawiam.

• Super 1
By Tomczoog,

A czy u użytkownika "Kasper" widzisz jakikolwiek nick ? Nie. W tym jest właśnie problem. Przez twojego ss'a, owy użytkownik może mieć pogorszoną reputacje wśród nowych "znajomych". Więc dlaczego próbujesz ją na siłę zepsuć ? Ponownie usuwam zdj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Teraz przez usunięcie grafiki nie mogę zadać pytania Administracji. Cóż za totalitaryzm tutaj panuje i ciągłe narzucanie użytkownikom swojego zdania przez pewne jednostki.

• Nie lubię 1
By Tomczoog,

Przepraszam ale narzucanie swojego zdania ? XD Najzwyczajniej w świecie nie chcę by inni użytkownicy tracili na tym że ty sobie chcesz mieć taką sygne czy też tło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Ds2gQSJ.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...