Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
Wahnsinn

przyjęte [Moderator]Wahnsinn

Rekomendowane odpowiedzi

Moderator
Napisano (edytowane)

*Nick: Wahnsinn

*Imię: Michał

*Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Tak na prawdę zależy od tego ile będę w danym dniu miał wolnego, wiadomo, praca, wyjścia, cokolwiek coś, co nam zabiera czas, aczkolwiek szacując moją aktywność, stawiałbym na około ~5h

*Opisz siebie (dłuższa wypowiedź): Od czego by tu zacząć, na codzień jestem osobą, która stara się być obiektywna, nie patrzeć typowo na "osiągi" danej osoby, każda osoba jest tak samo cenna co druga, nie ma wyjątków, charakteryzuję się tym, że jak coś zacznę to za wszelką cenę będę brnął, by to skończyć, nie lubię się poddawać w połowie drogi, początku jej. Osobiście jestem osobą która ma do siebie duży dystans, nie denerwuję się na byle co, lubię często pożartować sobie, wprowadzić luźny nastrój, bo to jest najważniejsze, każdy powinien jednak tą cząstkę siebie wlepić w coś, co brniemy, nie robię nic na siłę, pracuję zawsze, by osiągnąć swój cel, drogi na skróty nigdy nie uznawałem, nie będę uznawał. Nie wchodzę w konflikty, bo nie czuję potrzeby szukać "spin" które nigdy nic nie wniosą, lepiej je załagodzić, aniżeli dolewać oliwy do ognia. (Miałem pewny problem, który myślałem, że nie będzie tak łatwy do rozwiązania, wróciłem pełni sił do pracy, także nie zamierzam również odpuścić i pracować dużo, dużo ciężej.

*Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? Hmm, w sumie dobre pytanie, lubię pracować, dużo pracować, tam gdzie praca sprawia mi przyjemność, tak jest właśnie tutaj, do tej pory udało mi się dostać dwie funkcję/posady na których daje z siebie wszystko, zaangażowany lecę przed siebie, nie zwalniając tempa, bo im dłużej człowiek na "fali" tym lepiej się trzyma, poznałem wielkie grono ciekawych, pracowitych osób, wzoruje się na nich, bo doceniam w każdym calu ich pracę, chciałbym ich w jakiś sposób odciążyć trochę, bo widać gołym okiem, że jednak roboty jest co nie miara.

*Czy pełniłeś już funkcję moderatora?: Tak, pełniłem ową funkcje, nie było większych problemów, lecz wiadomo człowiek ciągle się czegoś nowego uczy dlatego chętnie podejmę się ponownie owej funkcji.

*Jakie masz plany związane z forum (dłuższa wypowiedź)?:Co do moich planów, głównym czynnikiem jest wprowadzenie spokoju, jesteśmy jedną siecią, która powinna przyciągać do siebie, tworzyć pełny, korzystny klimat, kłótnie nigdy nie dadzą nam tego, do czego dążymy, starałbym się robić co w mojej mocy, by zapobiegać owym "spiną" gasić je, nim osoby wdające się w nią zostaną ukarane, również owa ranga złączyła się z funkcją UBT, gdy nie musiałbym prosić moderatorów/[email protected] o przerzucenie posta do danego działu, gdy mógłbym to sam robić, ułatwiłoby to pracę i nie "trułbym" tyłka o taki szczegół, wracając do planów jako moderator, dbałbym o przejrzystość forum, stare(nieaktywne) tematy bym gasił, odpowiednie przerzucał do odpowiednich działów, kontrolowałbym wszystko, co byłoby w zasięgu moich praw, oraz wymagałoby owej kontroli, również pewnym czynnikiem, to wyżej wspomniane, odciążenie obecnego moderatora/j@ od pracy, wiadomo nie od dziś, że co dwie głowy to nie jedna.

*Kontakt: FB/STEAM/FORUM.

Edytowane przez Wahnsinn
  • Lubię to! 3
  • Kocham to! 4
  • Super 1
By Matełko,

Tomczoog czeka na Ciebie, odezwij się do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem na tak 

miły 

pracuś DS

pomocny we wszystkich kwestiach 

kulturka 

podanko 

doświadczenie 

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze wszystkich kandydatów aktualnych to jest najlepsza osoba 

+wiek 

+steam

+chęci 

+podanie 

No bierzta póki możeta

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Odnośnie podania. Nie wyrażam się czy jestem za, a może przeciw, ponieważ nigdy nie rozmawiałem z Tobą.

Popracuj nad konstrukcją zdań, bo niektóre są zbyt długie, złożone. Do użytkowników najlepiej dotrzesz poprzez prosty przekaz.

Błędy zdarzają się nawet najlepszym, więc po prostu podam Ci przykłady z podania.

Kolorem żółtym i pomarańczowym oznaczyłem Twoje zdania.  Poza tym nie będąc skrupulatnym zaznaczyłem tylko jeden Twój błąd (na samym początku). Nie może być tak (jak w rubryce "Jakie masz plany...."), że jedno zdanie ma 139 słów. Wygląda to strasznie nieprofesjonalnie.

https://imgur.com/a/UqCUCFX

2 godziny temu, Wahnsinn napisał:

*Nick: Wahnsinn

*Imię: Michał

*Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Tak na prawdę zależy od tego ile będę w danym dniu miał wolnego, wiadomo, praca, wyjścia, cokolwiek coś, co nam zabiera czas, aczkolwiek szacując moją aktywność, stawiałbym na około ~5h

*Opisz siebie (dłuższa wypowiedź): Od czego by tu zacząć, na codzień jestem osobą, która stara się być obiektywna, nie patrzeć typowo na "osiągi" danej osoby, każda osoba jest tak samo cenna co druga, nie ma wyjątków, charakteryzuję się tym, że jak coś zacznę to za wszelką cenę będę brnął, by to skończyć, nie lubię się poddawać w połowie drogi, początku jej. Osobiście jestem osobą która ma do siebie duży dystans, nie denerwuję się na byle co, lubię często pożartować sobie, wprowadzić luźny nastrój, bo to jest najważniejsze, każdy powinien jednak tą cząstkę siebie wlepić w coś, co brniemy, nie robię nic na siłę, pracuję zawsze, by osiągnąć swój cel, drogi na skróty nigdy nie uznawałem, nie będę uznawał. Nie wchodzę w konflikty, bo nie czuję potrzeby szukać "spin" które nigdy nic nie wniosą, lepiej je załagodzić, aniżeli dolewać oliwy do ognia. (Miałem pewny problem, który myślałem, że nie będzie tak łatwy do rozwiązania, wróciłem pełni sił do pracy, także nie zamierzam również odpuścić i pracować dużo, dużo ciężej.

*Dlaczego akurat Ty?: Dlaczego ja? Hmm, w sumie dobre pytanie, lubię pracować, dużo pracować, tam gdzie praca sprawia mi przyjemność, tak jest właśnie tutaj, do tej pory udało mi się dostać dwie funkcję/posady na których daje z siebie wszystko, zaangażowany lecę przed siebie, nie zwalniając tempa, bo im dłużej człowiek na "fali" tym lepiej się trzyma, poznałem wielkie grono ciekawych, pracowitych osób, wzoruje się na nich, bo doceniam w każdym calu ich pracę, chciałbym ich w jakiś sposób odciążyć trochę, bo widać gołym okiem, że jednak roboty jest co nie miara.

*Czy pełniłeś już funkcję moderatora?: Tak, pełniłem ową funkcje, nie było większych problemów, lecz wiadomo człowiek ciągle się czegoś nowego uczy dlatego chętnie podejmę się ponownie owej funkcji.

*Jakie masz plany związane z forum (dłuższa wypowiedź)?:Co do moich planów, głównym czynnikiem jest wprowadzenie spokoju, jesteśmy jedną siecią, która powinna przyciągać do siebie, tworzyć pełny, korzystny klimat, kłótnie nigdy nie dadzą nam tego, do czego dążymy, starałbym się robić co w mojej mocy, by zapobiegać owym "spiną" gasić je, nim osoby wdające się w nią zostaną ukarane, również owa ranga złączyła się z funkcją UBT, gdy nie musiałbym prosić moderatorów/[email protected] o przerzucenie posta do danego działu, gdy mógłbym to sam robić, ułatwiłoby to pracę i nie "trułbym" tyłka o taki szczegół, wracając do planów jako moderator, dbałbym o przejrzystość forum, stare(nieaktywne) tematy bym gasił, odpowiednie przerzucał do odpowiednich działów, kontrolowałbym wszystko, co byłoby w zasięgu moich praw, oraz wymagałoby owej kontroli, również pewnym czynnikiem, to wyżej wspomniane, odciążenie obecnego moderatora/[email protected] od pracy, wiadomo nie od dziś, że co dwie głowy to nie jedna.

*Kontakt: FB/STEAM/FORUM.

Życzę powodzenia i postaraj się nie popełniać takich prostych błędów.

Edytowane przez RELOP
  • Lubię to! 2
  • Dziękuję 1
  • Haha 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak

Pracowity

Pomocy

Wie co robić

Miły

Doświadczenie w bardzo duże

Jednym słowem BIERZCIE GO OD RAZU

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

dzm0tuq.png

• Lubię to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...