Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
naznaczony

odrzucone Moderator Naznaczony

Rekomendowane odpowiedzi

*Nick: Naznaczony

*Imię: Sebastian

*Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?: Na forum jestem praktycznie 24h ponieważ jak jestem w domu to na kompie a jak jestem w pracy to na telefonie.

*Opisz siebie (dłuższa wypowiedź): Witam  mam na imię Sebastian za mną już 21 lat,  moje zainteresowanie to jazda extremalna i piłka nożna lecz mój  wypadek spowodował ciężki uszczerbek lewego kolana i pozbawił mnie  w połowie funkcjonowania lewego kolana, na co dzień pracuję w małej firmie która zajmuje się przewozem metali ciężkich, pracuje jako operator wózka widłowego i operator maszyn tnących.

*Dlaczego akurat Ty?:  Dlaczego akurat ja.  Chciał bym się sprawdzić na nowym stanowisku jako Moderator.  stanowisko moderator nie jest dla mnie nie znane gdyż 3/4 lata temu pełniłem tą funkcję. a zawsze jakaś tam para rąk do pomocy się przyda, jestem osobą która nie wdaje się w żadne konflikty z użytkownikami a jeżeli ktoś to źle zrozumie to staram się to wytłumaczyć .

*Czy pełniłeś już funkcję moderatora?: Tak jak napisałem wyżej  że byłem Moderatorem 3/4 lata temu i nie sprawiałem żadnych problemów związanych z użytkownikami  

*Jakie masz plany związane z forum (dłuższa wypowiedź)?: plany związane z forum to chciał bym pilnować porządku na forum, wychwytywać ludzi którzy działają na szkodę sieci, zamykać stare tematy które 
są zbędne i nie potrzebne, pilnować przede wszystkim tego co się w skargach dzieje  bo czasem to z byle czego zaczyna się syf.

*Kontakt: forum / fb żaden problem podać / GG też mogę podać 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Neutral, bardziej na nie:

+Wiek

-Od kiedy po 24h sprędzasz na forum? Bo po czasie online nie widać tego za dobrze. A w robocie nic nie robicie?

+/-Podanie

• WOW 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
5 godzin temu, 丂卩卂ㄥㄖ几ㄚ Leisik napisał:

Neutral, bardziej na nie:

+Wiek

-Od kiedy po 24h sprędzasz na forum? Bo po czasie online nie widać tego za dobrze. A w robocie nic nie robicie?

+/-Podanie

Leisik dobrze napisał. 24h? a 7dni online tylko? jak to jest powiedz mi :/

- malo sie udzielasz na forum

+ podanie

• Lubię to! 1
  • Nie lubię 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Właściciel

mOEjAvX.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...