Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

przyjęte Arena 1vs1 CSGO

♥ mefiu^=D
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: 1 @♥ mefiu^=D
Imię: Mateusz
Znajomość AMX (1-10): AMX 9/10 bo potrafię edytować każdy plugin, ale własnego nie napiszę.   Dodam znajomość SM też na 9/10 bo edytować potrafię.
Mod serwera:: ARENA 1vs1 
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.236.12:27070/
Czy jest wykupiona reklama ?: Od ponad dwóch miesięcy nie.
Hosting: Pukawka.pl 
Staż w Counter-Strike(1.6 / CS:GO w zależności od serwera): 7 lat grałem w 1.6, a od 5 lat w CSGO.
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer ?: Hmm, ponieważ nie macie serwera CSGO, a myślę że na takim forum byłoby na duży + posiadać taki serwer. Dodam też, że posiadam serwer od stycznia więc nie upadnie po chwili jak większość serwerów  
Udostępniasz serwer pod konkursy tj. dawanie nagród z konkursów?: Tak.
Kontakt: STEAM - https://steamcommunity.com/id/19matthew20/
Edytowane przez ♥ mefiu^=D
  • Kocham to! 1
  • Super 1
  • Yay 1

No niby można przyjąć, bo nie mamy takiego serwera, a tutaj propozycja dołączenia już rozkręconego i nawet na dobrym hostingu...

Tylko, dlaczego zmieniasz sieć. Na tamtej byłeś tylko ponad miesiąc ledwo ledwo i już zmiana?

Jestem za

• Dziękuję 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...