Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
KtivGames

zamknięty Esport News CS:GO #4 Nowy Design Cache już 10 października

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

 

1tlZha1FDazOu8kEViCMi8hu9MWb8y6g7erdqYlqveRp4ZeVPNJI1jjNhsXlOCK-sgwJznk7Rs4g9_AaROsHC9rVMBwWBXHfh7-toIbZ5RX7nZVyW8Smwlv806IGTiESAdxfWgM

E-Sportowne newsy zawsze na bieżąco

 

Oficjalnie: Premiera nowego Cache'a już 10 października

 

Wczoraj zaprezentowano odświeżoną wersję mapy de_Cache. Później dowiedzieliśmy się, że jej oficjalna premiera nastąpi już 10 października.

 

Tuż przed finałem turnieju ESL One New York 2019 ujawniono jakie zmiany dotknęły mapę Cache. Pokaźna przebudowana obszaru bombowego A, dodatkowe okno na środku oraz kilka nowych podsadzek na bombsite B to tylko część ze zmian, które dotknęły układ mapy. Przede wszystkim lokacja dostała zupełnie nową szatę graficzną, która mocno przypomina opuszczone lub  postapokaliptyczne klimaty. Wygląd nie wszystkim przypadł do gustu i jak przyznał Joshua „steel” Nissan nasycenie kolorów może być trochę zbyt duże.

 

Pokazanie mapy tak wcześnie miała na celu zebrać odzew od profesjonalnych graczy oraz społeczności, aby przygotować ją na oficjalną premierę. Jednak kiedy ta ma nastąpić? Otóż już 10 października. Najprawdopodobniej będzie połączona z wypuszczeniem skrzynek z jubileuszowymi skinami. Konkurs na skórki związane z 20-leciem Counter-Strike'a został przedłużony do 7 października. Być może Valve planuje coś większego, gdyż w sieci pojawiały się plotki o operacji od osób, które odkopały niewykorzystywane nowe pliki gry.

 

Takie odświeżenie mapy  jest intrygujące magazyny porośnięte roślinnością, a same barwy mapy sprawiają że mapa wygląda dużo ciekawiej jest mniej szarobura.

 

 

Filmik prezentujący mapę 

 

https://www.facebook.com/esportnowpl/videos/383756062294259/

 

 

Źródło Esportnow.pl


Redagował @KtivGames

 Research @KtivGames
Grafika  @DarkAng3l!
 
Deagle Shot E-Sport Redaction 2019 

Edytowane przez KtivGames
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko kupować kompa i znaleźć czas na grę. 

  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...