Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
KtivGames

zamknięty ESport News LOL #3 Pirean opuszcza SK Gaming | Jankos przedłuża kontrakt z G2 Esports

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

tQsaoDnphB2JXVy3GN99pZdpONF5IHwcivy1AMAza3dHCkr-PHYF7AHQNiWWIEHLX4S7bu_TqEX7PJXtxJOSfZyCWb3AOa6C8bwJt78Y6euJjzhf_4ZTlHiOgVUdcmteC6W_Qfc

E-Sportowne newsy zawsze na bieżąco

 

 

Pirean opuszcza szeregi SK Gaming

 

Letni split wraz z kwalifikacjami regionalnymi zakończył się kilka tygodni temu. Nic więc dziwnego, że na Starym Kontynencie dochodzi do roszad w zespołach. Jako pierwszy dotychczasowy zespół opuścił Choi „Pirean” Jun-sik.

 

Wraz z utworzeniem League of Legends European Championship do najlepszej ligi Starego Kontynentu zawitały zespoły, których nie mogliśmy obserwować od dawna. Jednym z nich jest SK Gaming, które dołączając do ligi niemal rok temu, pozyskało rdzeń ówczesnego składu Mad Lions, wzbogacając go o dwóch Koreańczyków – Choi „Pireana” Jun-sika oraz Han „Dreams’a” Min-kooka.

 

Jednakże Sk Gaming opuścił Pirean zajmujący środkową aleję.Na chwilę obecną nie wiadomo kto zastąpi Koreańczyka w niemieckiej formacji. Najprawdopodobniej będzie to Janik „Jenax” Bartels, który zajął miejsce Azjaty po siódmym tygodniu letniego splitu LEC

 

Jankos przedłuża kontrakt z G2 Esports

 

Zakończenie letniego splitu zazwyczaj otwiera sezon na zmiany w poszczególnych zespołach. Wesoła radosna nadchodzi jednak ze strony G2 Esports, albowiem swój kontrakt z organizacją przedłużył Marcin „Jankos” Jankowski.Mają za sobą znakomity rok.Kompletnie dominowali w europie,jedynymi rywalami którzy mogli się im postawić było Fnatic.

 

Włodarze organizacji wyszli ze słusznego założenia, że zwycięskiej drużyny się nie rozbija, przez co swój kontrakt z G2 Esports przedłużył Polak, Marcin „Jankos” Jankowski. Zgodnie z ogłoszeniem, jungler będzie reprezentować barwy zespołu do 2021 roku, zupełnie jak pozostała część wyjściowej piątki.

 

Choć Jankos osiągnął niemalże wszystko, co mógł w bieżącym roku – wielokrotnie stawał na podium, a także uzyskał tytuł MVP letniego splitu – przed nim i jego drużyną piętrzy się najważniejsze wyzwanie. Już 13 października G2 Esports rozpocznie rywalizację w ramach Mistrzostw Świata, gdzie ich pierwszym rywalem będą wicemistrzowie ligi koreańskiej, Griffin. Czy poradzą sobie z nimi zobaczymy już  pod koniec następnego tygodnia.

 

 

 

Źródło Esportnow.pl


Redagował @KtivGames

 Research @KtivGames
Grafika  @DarkAng3l!
 
Deagle Shot E-Sport Redaction 2019 

Edytowane przez KtivGames
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

×
×
  • Dodaj nową pozycję...