Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Rekomendowane odpowiedzi

Nick:  Herbata
SteamID: STEAM_1:1:496705234 02:57 40
GameTracker:  https://www.gametracker.com/player/Herbata/145.239.24.170:27030/
Znajomość sourcemod (1/10):  4/10
Posiadasz mikrofon?: tak
Akceptujesz składke na miesiąc?: tak,oczywiście
Czy miałeś kiedyś admina lub swój serwer?:  Nie 
Dlaczego chcesz zostać adminem?: Chciałbym zostać adminem iż zmieniłem się  .Mam dobry kontakt z graczmi,administracją .Obdarzam graczy tolerancją 
Przeczytałeś oraz akceptujesz regulamin serwera?: Tak

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na Nie 

-Konto pod podanie 

-Daj nam się poznać 

-Jak dostaniesz admina to będziesz bawił się komendami ?

Lub banował dobrego gracza bo ty przegrywasz ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na tak i nie czyli 50% na to i na to :D 
                                                                                                                                                                  -Posiedź na forum 
                                                                                                                                                                  -Pograj na serwerze 
                                                                                                                                                                  -Ogarnij Wszystko co związane z serwerem 
                                                                                                                                                  A może zostaniesz przyjęty ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

+/- wiek

+ znajomość sm
+ składka
+ mikro
+ aktywność

- doświadczenie ( w sumie to miałeś admina, ale napisałeś, że nie miałeś, no to masz minusa xD )

Zmieniłeś swoje skandaliczne zachowanie z kiedyś, widać poprawę co mnie bardzo cieszy, że nie jesteś już obrażającym wszystkich i wszystko dzieciakiem. Z resocjalizowałeś się, ale dalej trzyma Cię poczucie humoru i umiesz rozbawić serwer, nie obrażając przy tym nikogo. Sam nie wierzę, że tak kiedyś napiszę, po Twoich 21459125891295 nie przyjętych podaniach, ale moim zdaniem w końcu zasługujesz na tę rolę, jaką jest administrator serwera.  Mam nadzieję, że nie będę żałował moich słów i tego po prostu nie spierd*lisz. Miałeś już jedną swoją szansę wykazaniem się jako admin i nie popisałeś się, bo straciłeś go w mniej niż miesiąc, mam nadzieję, że teraz jesteś na tyle odpowiedzialny, że podołasz tego wyzwania i utrzymasz go na dłużej.
Jestem na TAK 

P.S - można kogoś OBDARZAĆ tolerancją? (słyszałem o obdarzaniem kogoś szacunkiem, ale jeszcze nigdy o obdarzaniu tolerancją XD)

Pozdrawiam gorąco, EmeK :*

Edytowane przez EmeK

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jestem za daniem szansy

+gracz widoczny na serwerze

+zgłasza graczy

+ogarnięty

ZA DUŻO GADASZ :kappa: 

Edytowane przez KaSpeR. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Można dać szanse

dobry 

ogarnięty

często go na serwerze widze :P 

mikro 

Powodzenia :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pamiętam Twoje podania na arenke, kiedy składałeś je z 5 razy i za każdym razem było odrzucane. Teraz wróciłeś po przerwie i wygląda, że Twój charakter uległ lekkiej zmianie, oczywiście na +. Pisałem z Toba na PW o Twoim zachowaniu, myślę ze powiedziałem Ci czego od Ciebie oczekuje i myślę, że w końcu należy Ci się szansa. Pamietaj nie zmarnuj tego!

dzm0tuq.png

Edytowane przez ♥ mefiu^=D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...