Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john

Rekomendowane odpowiedzi

Zasłużony

Cześć, wbijam tutaj raz na ruski rok i aż specjalnie zakładam ten temat by zgłosić błędy. Oznaczam od razu @Pawelinka, bo raczej nikt inny nie będzie potrafił tego naprawić. Bez zbędnego przedłużania przejdę do meritum:

Wygląd profilu

Screenshot_20191009_122925_com.android.chrome.thumb.jpg.eaaaa063d849de4793482c23919f5ed4.jpg

Ponadto youtube nie mieści się na całą szerokość strony przez co pojawia się poziomy pasek przewijania. Paweł gdybyś mógł to wywal ten dodatkowy kod css z mojego profilu (poprzednio dzięki niemu tło zostawało w miejscu). Widziałem, że coś tam chyba próbowałeś z nim zrobić, ale chyba Ci nie wyszło, bo nie wygląda to najlepiej. Z góry dziękuję. 

Strona główna

Screenshot_20191009_123159_com.android.chrome.thumb.jpg.f13007b1c8eac64cc4f191e415165b5a.jpg

Panel z discordem nie mieści się na szerokość strony i ponownie pojawia się boczny pasek przewijania. Zazwyczaj width: 100% i height: auto pozwala na automatyczne dopasowanie się bloków do szerokości strony. 

Nowy kontakt z administracją

Screenshot_20191009_123452_com.android.chrome.thumb.jpg.a6f61c9cf537c74da4b46a4a9e58517a.jpg

Screenshot_20191009_123524_com.android.chrome.thumb.jpg.d3a41651587bad1a4b412d17f3f6f3ca.jpg

Telefon 5.8 cala, 1080x2244

Na chwilę obecną to by było na tyle. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :3.

Edytowane przez john
  • Lubię to! 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Technik

Dziś wieczorem się tym zajmę, dzięki @john

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Technik

Ds2gQSJ.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Poprosiłem @Pawelinka aby otworzył temat, bo u mnie (i chyba u większości) niektóre rzeczy wyglądają trochę inaczej

Co do profilu to tak jest tak jak u ciebie @john, ale Discord jest dobrze. Nic nie wystaje

APwba0z.png

W kontakcie z administracją jest kilka rzeczy do ustawienia, ale wygląda to inaczej niż u ciebie

tKJO38d.png

Przyciski do zmiany miedzy adminami i modami wchodzą na kółko od wiadomości, ale odnośniki są ustawione poziomo, a nie pionową jak u ciebie.

Q7peCSk.png

Podobny problem co u góry. Kółko wchodzi na jakiś napis.

Nigdy nie pojawił mi się też pasek przewijania na dole. Reszcie chyba tez, bo jesteś chyba jedyną osobą, która to zgłasza a raczej wczesniej by zauważył to ktoś.

Przekątna ekranu [cal]

5.99

Rozdzielczość ekranu [px]

2160 x 1080

Wątpię, że te parametry tu coś zmieniają, bo rozdzielczosc jest nawet mniejsza od twojej.

Edit: W profilu film yt jest git i nie ma żadnego paska @Pawelinka @john

Ediiiit v2:

Sprawdziłem na Motoroli Moto G 720 x 1280 px (4.50"). Telefon sprzed ladnych paru lat i wszystko jest gites. @john @Pawelinka

Edytowane przez Sushi
  • Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

ss1.PNG.47965c27dfef16811730d1387f2089a2.PNG

Dodać do zdjęcia:

max-width: 100%;
height: auto;

ss2.PNG.eba33dd5ba5f6656624dc5ef0839fe03.PNG

.ipsCoverPhoto_container pawelcode_11 .img wywal top

Z video w profilu wywal wymiary i dodaj max-width: 100%;  height: auto;

Z resztą raczej sobie poradzisz, a nie mam na tyle czasu by wszystko przygotować. To tyle.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Technik
46 minut temu, john napisał:

ss1.PNG.47965c27dfef16811730d1387f2089a2.PNG

Dodać do zdjęcia:

max-width: 100%;
height: auto;

ss2.PNG.eba33dd5ba5f6656624dc5ef0839fe03.PNG

.ipsCoverPhoto_container pawelcode_11 .img wywal top

Z video w profilu wywal wymiary i dodaj max-width: 100%;  height: auto;

Z resztą raczej sobie poradzisz, a nie mam na tyle czasu by wszystko przygotować. To tyle.

Tak więc, pawelcode_ID -> Dodałem do celów testowych, moimi testerami (BEZ RANGI DLA CIEKAWSKICH) są faqus i bam :P Profilem zajmę się jak już znajdę więcej czasu, przekoduje go od nowa ^_^ Kontakt poprawiony.

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...