Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

przyjęte Serwer DM STARY :D

Ptaku`
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: Ptaku
Imię: Mateusz
Znajomość AMX (1-10): 6
Mod serwera:: DM
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.rs/server_info/145.239.236.192:27075/
Czy jest wykupiona reklama ?: tak
Hosting: 1s1k
Staż w Counter-Strike(1.6 / CS:GO w zależności od serwera): 10 lat
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer ?: Bo już tu był i ludzie nawet pisali aby powrócił
Udostępniasz serwer pod konkursy tj. dawanie nagród z konkursów?: tak
Kontakt: forum 
  • Lubię to! 5
  • Kocham to! 1
  • Haha 1

+gt

+to jest dm mało w polsce zostało takich na których gra sporo ludzi 

+ odrazu jak tylko zostanie dodany do naszego forum moge nabić godziny i być adminem :D 

jak dal mnie jak najbardziej na TAK <3 

@Boski Z Polski mam teraz tyle wolnego czasu ze jeszcze admina na innych serwerach bede miał nabić po kilkanascie godzin na serwerze to jest chwila moment ale nie zapomnę ze to jest moj pierwszys serwer nie musisz mi przy kazdym moim poscie mi tego przypominać :D 

Edytowane przez Bożydar1337
  • Lubię to! 1

Jestem jak najbardziej na TAK, jest reklama, są gracze, rzadko spotykany serwer tego typu na dzień dzisiejszy, więc same plusy.

Nie mniej jednak boję się, że znowu znikniesz za kilka miesięcy, tak jak to masz w zwyczaju @Ptaku`. ;) 

• Haha 1

Ciężko stwierdzić że masz graczy ponieważ masz boty na serwerze, ale z tego co widzę to jacyś są. 

- gt

- nowy serwer 

+ mod

Na tak 

8 minut temu, Bożydar1337 napisał:

+ odrazu jak tylko zostanie dodany do naszego forum moge nabić godziny i być adminem

Pamiętaj gdzie masz admina :)

Mod nie spotykany w dzisiejszych czasach cs'a 1.6 zbyt często więc jak najbardziej na TAK... Jeszcze 8-10lat temu było tego typu serwerów na pęczki, gdzie człek mógł się rozgrzać przed meczem, ale niestety te czasy już minęły i trzeba zrobić wszystko, gdy okazja się nadarzy, by pomóc coś takiego reaktywować/podtrzymać... Myślę, że ten serwer ma prawo bytu.

• Lubię to! 2

Jestem za przyłączeniem serwera do sieci DeagleShot.eu. Serwer ma staż aż 10 lat, co naprawdę budzi wrażenie. Dodatkowo dobra pozycja serwera w GameTracker i do tego dochodzi reklama serwera. Nie wszyscy dziś grają na różnego rodzaju modyfikacjach typu JailBreak czy CodMod, więc fajnie mieć taki serwer. Trzymam kciuki, powodzenia!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...