Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

pożegnany/a Komu w drogę, temu czas!

Rekomendowane odpowiedzi

I tak oto następuje mój kres na sieci. Pewnie większość sobie pomyśli "jak to? "czemu?", więc wypadałoby odpowiedzieć na te pytania, żeby nie trzymać nikogo w niepewności, czy zakłopotaniu.

Otóż decyzja o moim odejściu została podjęta wraz z "czerwonymi". Doszliśmy do wniosku, że @Tomczoog bardziej zasługuje na rangę Administratora niż moja osoba. Nie będę tutaj owijał w bawełnę, jest dłużej w Administracji, bardzo dobrze sobie radzi, ma większe doświadczenie. 

Sam miał dostać awans na [email protected], ale mógłby być mały problem.

Należy spojrzeć na to dyplomatycznie. Kiedy będziemy mieli 4 osoby, które musiałby podjąć decyzje odnośnie forum może być ciężko.

W każdej chwili może być 2 na 2. Wtedy często występują kłótnie. Taka nasza mentalność. Lepiej uniknąć jakiś nieporozumień prawda?

Uprzedzając pytania, na forum nie wiem czy kiedykolwiek wrócę, jeśli nastąpi naprawdę wielki kryzys i będziemy uciekali się do wszelkich zagrań być może jeszcze mnie zobaczycie na forum, niekoniecznie na [email protected] 

Chyba lepiej wyjdzie wtedy dla sieci. A pamiętajmy, że dobro DS'a jest dla nas najważniejsze! 

Powiem wam teraz coś od siebie odnośnie tego co dzieje się aktualnie na sieci i dam wam radę prosto z serca.

Nauczcie się ustąpić innej osobę i iść na ugodę, przestańcie przestawiać swoje racje na prawo i lewo.

Pamiętajcie, że milczenie jest złotem, a mowa tylko i wyłącznie srebrem! Szukajcie porozumień, nie szukajcie sprzeczek.

Bądźcie otwarci na nowe doświadczenia i bardziej tolerancyjni i otwarci na nowych ludzi.

Tak to już bywa, byłem pierwszą osobą, która napisała po reaktywacji przywitanie. :D

Pamiętam ten dzień, był strasznie szczęśliwy, że DS wrócił. Przez ponad 3 lata oddałem dla tej sieci serce.

Płakałem przez tą siec, cieszyłem się z powodu tej sieci, a i nawet byłem wkurwiony z powodu tej sieci.

Jednak wszystkie chwile jakie tutaj przeżyłem były dla mnie niezapomniane i cały czas będę kochać ten siec z całego serca. <3 

Co najgorsze naraziłem dla niej nawet życie prywatne co się potem na mnie odbiło. Że nawet zdarzyło mi się poważnie zachorować, ale moje zdrowie nie jest w tym momencie ważne. 

Mógłbym w tym temacie przytoczyć osoby z którymi udało mi się współpracować i bardzo dobrze poznać, ale tego by było za dużo.

Tyle ludzi co poznałem przez te 3 lata to nie da się chyba policzyć, tylu was było.

Jednych już dawno z nami nie ma, a inni jeszcze dalej można tutaj spotkać.

Na forum już nie będę wchodzić, ponieważ piszę już to pożegnanie ze łzami w oczach. Jestem zbyt uczuciowy. Na pożegnanie poznaliście jedną z moich wad! :3

Może się jeszcze gdzieś kiedyś spotkamy, wszystko jest możliwe! 

Pamiętajcie DS nigdy nie upadnie i nigdy nie umrze. Zwłaszcza w moim sercu.

Żegnajcie, życzę wysokich lotów, powodzenia! Samych sukcesów! <3 

• Kocham to! 1
  • WOW 3
  • Haha 1
  • Smutne 10
  • Nie lubię 1
Odnośnik do odpowiedzi

Oj Mateuszu tyle wnerwiania się na JB :D powodzenia pulpecie! :D

Odnośnik do odpowiedzi

Trzymaj się wariacie, powodzenia :D

Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

Trzymaj się Mati.  Powodzenia i dużo szczęścia w życiu prywatnym.

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...