Skocz do zawartości

Wsparcie Finansowe!

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę.

Wspomóż Sieć

By .:KropKa:.

Rekrutacja Otwarta!

Dołącz do zespołu DeagleShot.

Złóż Podanie

Głosowanie na Serwery!

Pomoż nam wybić się na wyżyny.

Głosuj!

DeagleShot.eu

Szybka rekrutacja na Admina Only DD2 #1 .

Rekomendowane odpowiedzi

Szybka rekrutacja na admina Only DD2 #1

W tym temacie odbywa się szybka rekrutacja na admina serwera Only DD2 #1.

REKRUTACJA

Podania składamy poprzez odpowiedź w tym temacie używając wzoru podanego poniżej.

Decyzję będę podejmował ja (bądź opiekuni) dodając krótką notkę do złożonego podania.

Następnie zgłosić się do odpowiedniego działu po rangę i do osoby przyjmującej zgłoszenie steamid lub nick i hasło na które zostanie nałożony admin. 

Wymagania:

Aktywność na serwerze: minimum 15h i 2 tygodnie stażu.

Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna.

Platforma Steam z zakupionym CS 1.6.

Ukończone 16 lat.

Działający mikrofon.

Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwer.

Wzór:

Nick (w grze):
Sprawny i działający mikrofon:
Link do swojego GameTracker'a:
Dlaczego chciałbyś zostać adminem:
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:
Czy posiadałeś już admina?:
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:
Odnośnik do odpowiedzi
Nick (w grze): Cola
Znajomość AMX (1-10): 6-7 byłem kilkanaście razy adminem oraz też zdarzyło mi się być raz opiekunem serwera.
Sprawny i działający mikrofon: 
Link do swojego GameTracker'a: Podam dwa iż teraz zmieniłem nick. Obiecuję, że wszelkie zaległości nadrobię iż jestem aktywnym graczem.
https://www.gametracker.com/player/Cola/145.239.237.103:27155/
https://www.gametracker.com/player/Rwoke./145.239.237.103:27155/
Dlaczego chciałbyś zostać adminem:   Dlatego, że często w godzinach popołudniowych trafiają się gracze którzy czitują, lub wyzywają czyli inaczej  utrudniają grę innym. Ja jestem osobą kulturalną oraz spokojną i ciężko wyprowadzić mnie z równowagi. Jestem graczem aktywnym i sądzę, że na pewno pilnowałbym serwera by nie było sytuacji ,gdzie ktoś czituję lub przeszkadza w rozgrywce innym. Jestem stanowczy i przestrzegam nałożonych na mnie reguł.
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Tak jasne, że posiadam. #12   "Cola" 382 STEAM_0:1:440689663   0 56:34   36    0
Czy posiadałeś już admina?: Tak jak wspomniałem wyżej kilkanaście razy miałem admina na wielu serwerach. Raz miałem opiekuna, i sprawowałem się sądzę, że dobrze i nie było ze mną kłopotów.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Na serwer trafiłem przypadkiem iż szukałem DD2 do luźnej gry, i tak wyszło ,że pojawiłem się i na forum.

Wymagania:

Aktywność na serwerze: minimum 15h i 2 tygodnie stażu. Ponieważ spełniam dwa tygodnie stażu, lecz nie spełniam godzin. Godziny oczywiście nadrobię.

Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna. X

Platforma Steam z zakupionym CS 1.6. X

Ukończone 16 lat. X [ za nie długo 16 dokładnie w październiku ]

Działający mikrofon. X

Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwer.  X

X - SPEŁNIAM

X - NIE SPEŁNIAM

Edytowane przez Rwoke
By Gość,

-

Edited

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Otwieram.  Potrzebuję 2/3 adminów. 

Odnośnik do odpowiedzi

Nick (w grze): `zVis Mr.ђєค๔รђ๏t

Znajomość AMX (1-10): 5

Sprawny i działający mikrofon: Niestety NIE. ( Ale umiem szybko pisać ) 

Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/`zVis Mr.ђєค๔รђ๏t/145.239.237.103:27155/

( Obiecam że poprawie bardzo szybko )

Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Chciałbym pomóc Administracji w pilnowaniu porządku na serwerze oraz zrobić porządek z tymi cziterami dlatego że jestem bardzo aktywną osobom i myślę, że przydam się na to stanowisko. :)

Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:544698743

Czy posiadałeś już admina?: TAK posiadałem admina pare razy.

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Przez forum, a forum przez serwer BaseBuilder.

By Hitarii ;],

Okres próbny 2 tygodnie, oraz tydzień na poprawę GT. Akcept.

Odnośnik do odpowiedzi
Nick (w grze): T1ger
Znajomość AMX (1-10): 5
Sprawny i działający mikrofon: Yes ofc
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/T1ger/145.239.237.103:27155/
Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Zacznijmy od tego, że chciałbym zauważyć, że graczy przyszło sporo, i większość z nich to dzieci i jak zaczynają piszczeć przez mikrofon to nie ma zadnego Admina żeby zrobil porządek i chciałbym to ogarnąć tak samo z cheaterami.
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Of course  STEAM_0:0:546206319
Czy posiadałeś już admina?: Tak
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Przez forum. 
By Hitarii ;],

Witamy na pokładzie.

• WOW 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nick (w grze): skrrrrrrrrrt.

Znajomość AMX (1-10): 5/6?

Sprawny i działający mikrofon: Si Si

Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/skrrrrrrrrrt./145.239.237.103:27155/ ez byku GT się nadrobi u know hitarii :pepeLove: 

Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Bo nie widzę praktycznie adminów a mam teraz trochę wolnego czasu byczku 

Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:   STEAM_0:1:419329224 

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Trafiłem tutaj bo dużo graczy i się fajnie strzela nie to co na go:mod :KEKW: 

By Hitarii ;],

No niech Ci będzie, akcept

• Kocham to! 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Donator

Nick (w grze): Abrams

Znajomość AMX (1-10):7

Sprawny i działający mikrofon: Posiadam

Link do swojego GameTracker'a: dam w domku bo w pacy jestem

Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Chce utrzymać pozadek na serwie i ład 

Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: później dam 

Czy posiadałeś już admina?: tak

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:szukalem jb

By Hitarii ;],

Akcept

Edited

• Lubię to! 1
  • WOW 1
  • Haha 3
Odnośnik do odpowiedzi
Nick (w grze): kacorvixon_
Znajomość AMX (1-10): 10 znów będę musiał jakiś test przechodzić?
Sprawny i działający mikrofon: nie
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/kacorvixon_/145.239.237.103:27155/ (nadrobi się jak zawsze :)) 
Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Chciałbym pomóc serwerowi w banowaniu cziterów ;p, oraz osób łamiących regulamin.
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:0:511228027
Czy posiadałeś już admina?: tak, i mam dalej
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: deagleshot basebuilder -> basebuilder inne forum -> deagleshot basebuilder -> forum -> serwery z sieci -> only dd2

@#AbramsNaModeratora macie jego gt; https://www.gametracker.com/player/Abrams/145.239.237.103:27155/
Edytowane przez kacorvixoon_
:))
By Abrams,

Odrzucam

By Hitarii ;],

Przyjmuje.

Edited

• Smutne 2
  • Facepalm 1
Odnośnik do odpowiedzi
Nick (w grze):<<AdameQ>>
Znajomość AMX (1-10):7
Sprawny i działający mikrofon:Tak
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/<>/145.239.237.103:27155/
Dlaczego chciałbyś zostać adminem:Ponieważ chcę pilnować pożądku na serwerze
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Tak STEAM_0:1:27185769
Czy posiadałeś już admina?:Nie ma tym serwerze
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:Lubię grać w only dd2 i znalazłem wasz
By Hitarii ;],

Teraz to już mnie to śmieszy. XD ODRZUCONE.

• Facepalm 5
Odnośnik do odpowiedzi
Nick (w grze):Fkonopka
Znajomość AMX (1-10):4-5
Sprawny i działający mikrofon:Jasne 
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Fkonopka/145.239.237.103:27155/D
Dlaczego chciałbyś zostać adminem:Jak każdy chce pomóc 
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:STEAM_0:1:197206197
Czy posiadałeś już admina?:no dużo razy I dalej mam na serwerowni
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:przeglądałem serwerki
By Hitarii ;],

Akcept

• Yay 1
Odnośnik do odpowiedzi

Wymagania:

Aktywność na serwerze: minimum 15h i 2 tygodnie stażu. // +/- miałem konto na którym na pewno tyle miałem aczkolwiek mam ich 7 więc nie wiem które ;c (miałem przerwę)

Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna. - +

Platforma Steam z zakupionym CS 1.6. - +++

Ukończone 16 lat. - +

Działający mikrofon. - +

Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwer. - +

Nick (w grze): Ponury

Sprawny i działający mikrofon: Si

Link do swojego GameTracker'a: Nie wbijałem js na dd2 na nicku Ponury, powód u góry /\

Dlaczego chciałbyś zostać adminem: dobra, rozpisze się 2 raz co mi szkodzi i tak odrzucisz, więc tak, byłbym bardzo aktywny grałbym (6-7h dziennie, mam js dth więc postaram się pogodzić), nie mam z nikim spin, jestem osobą emocjonalnie silną, miłą, pomocną (wiedzą Ci co graja na deathrunie) jestem osobą stanowczą oraz bardzo ale to bardzo szczerą (no chyba że chodzi o mame to czasem skłamie :p), nie raz byłem adminem więc wiem z czym to się je, płaciłbym składke, pilnowałbym dokładnie serwera oraz bym nie faworyzował znajomych

nie raz testowałem różne cheaty na ns i sam robiłem swoje więc porafie rozpoznać cheater'a, nie wiem co napisac js ponieważ pisze to wszystko drugi raz XD

Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Posiadam, steam id podam na pv ponieważ wątpie że się dostnae XD (Hitari you know że mam ;d)

Czy posiadałeś już admina?: Jasne (np. teraz na deathrunie)

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: przez wyszukiwanie serwera, wpisałem dd2, wbiłem i zacząłem przygode ;p

Pozdrawiam Guy's!, Ciebie nie Blackrose bo mnie wyzywales pff :x

By Hitarii ;],

Odrzucam.

Edited

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Nick (w grze): Mario
Znajomość AMX (1-10): 6-7
Sprawny i działający mikrofon: na chwile obecna nie lecz w jak najkrótszym czasie będę posiadał
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/server_info/145.239.237.103:27155
Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Ponieważ na serverze pojawiają sięosoby które uprzykrzaja gręcheatując i wyzywajac innych graczy
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Tak    38 STEAM_0:0:460503765   0 00:12   16    0
Czy posiadałeś już admina?: tak na wielu serverach
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: szuaklem servera DD2 i natrafilem na ten i bardzo mi sie spodobał więc zostałem 
Edytowane przez Mario Here
By Hitarii ;],

Odrzucam.

Edited

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Nick (w grze):єℓ_נєfє
Znajomość AMX (1-10): 7
Sprawny i działający mikrofon: ni ma
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/%D1%94%E2%84%93_%D7%A0%D1%94f%D1%94/145.239.237.103:27155/
Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Żeby pomóc adminom przy serwerze
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: tak 
Czy posiadałeś już admina?: oczywiście i mam na ffa
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: forum
By Hitarii ;],

Przyjęty

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 10.11.2019 o 08:45, DeagleShot.eu napisał:

Szybka rekrutacja na admina Only DD2 #1

W tym temacie odbywa się szybka rekrutacja na admina serwera Only DD2 #1.

REKRUTACJA

Podania składamy poprzez odpowiedź w tym temacie używając wzoru podanego poniżej.

Decyzję będę podejmował ja (bądź opiekuni) dodając krótką notkę do złożonego podania.

Następnie zgłosić się do odpowiedniego działu po rangę i do osoby przyjmującej zgłoszenie steamid lub nick i hasło na które zostanie nałożony admin. 

Wymagania:

Aktywność na serwerze: minimum 15h i 2 tygodnie stażu.

Kultura osobista oraz dojrzałość emocjonalna.

Platforma Steam z zakupionym CS 1.6.

Ukończone 16 lat.

Działający mikrofon.

Znajomość oraz akceptacja regulaminu serwer.

Wzór:

Nick (w grze):ONE TAP GOD!1!!!
Znajomość AMX (1-10):6
Sprawny i działający mikrofon:tak
Link do swojego GameTracker'a:
Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Często gram na serwerze deatrun 
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:
Czy posiadałeś już admina?:
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:

By Hitarii ;],

Odrzucone.

• Haha 2
Odnośnik do odpowiedzi
Nick (w grze):<<AdameQ>>
Znajomość AMX (1-10):6/10
Sprawny i działający mikrofon:tak
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/<<AdameQ>>/145.239.237.103:27155/
Dlaczego chciałbyś zostać adminem:Ponieważ chcę utrzymywać zasad dotyczących graczy na tym serwerze
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:Tak STEAM_0:1:27185769
Czy posiadałeś już admina?:TAK
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:lubię dd2

hitarii no zlituje się

By Hitarii ;],

Hokus pokus czary mary, podanie odrzucone.

• Haha 5
  • Facepalm 2
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Nick (w grze):szczypior
Znajomość AMX (1-10): 6
Sprawny i działający mikrofon: tak 
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Szczypior/145.239.237.103:27155/
Dlaczego chciałbyś zostać adminem: żeby pilnować porządku na serwerze bo ostatnio czesto lata jakiś odpał  a nie ma admina zazwyczaj gram rano tak od 10 do 16 no i wieczorem 22
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:455454411
Czy posiadałeś już admina?: taak
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:  Przypadkiem, wszedłem na serwer pograć chwile no i tak już zostałem 

@Hitarii ;] #AFK @DSK

Edytowane przez szczypior
By DSK,

Przyjmuje, zgłoś się do Opiekuna po flagi na serwerze.

Edited

• WOW 1
  • Nie lubię 1
Odnośnik do odpowiedzi
Nick (w grze): Bubuśśś <3
Znajomość AMX (1-10): 8
Sprawny i działający mikrofon: Jest
Link do swojego GameTracker'a: Mialem przerwe od CS 1.6 i forum i servera ale chcialbym wrocic  https://www.gametracker.com/player/Bubu%C5%9B%C5%9B%C5%9B%20%3C3/145.239.237.103:27155/
Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Poniewaz , chce pilnowac porzadku jak za dawnych czasów , czas poprawie i bede aktywy.Wykurzylem ADMINA ktory gral na cheatach u nas na DD2. Oraz jeszcze 1 osobe ktora przyzekla ze nic nie ma a jednak miala STEAM :/
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: STEAM_0:1:527855616
Czy posiadałeś już admina?: TAK
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Po prostu reklama
Edytowane przez Bubuśśś
By Hitarii ;],

Odrzucam.

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Nick (w grze): Taste
Znajomość AMX (1-10): 5-6.
Sprawny i działający mikrofon: Posiadam. W razie, gdy ktoś by miał co do tego wątpliwości iż na serwerze nie mówię dużo przez mikrofon, mogę wejść ts.
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Taste/145.239.237.103:27155/ 
Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Pierwszą kwestią jest to ,że sporo administratorów teraz nie jest zbyt aktywnych iż są wakacje. Na serwerze prawie codziennie zdarzają się  osoby używające wspomagaczy, lub niszczące przyjemność z gry. Ostatnio nawet byłem świadkiem tego jak gracz nadużywał mikrofonu ,była to późna godzina, więc admina niestety nie było, i przez tego gracza parę osób wyszło z serwera. Ja jestem aktywnym graczem oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, że moje GT tego nie pokazuję, lecz możecie zaufać mi na słowo. 15 godzin dla mnie to nie jest wiele czasu, więc nadrobiłbym to w 2-3 dni max. Jestem osobom która przykłada się do powierzonych obowiązków w 101%. Zdarza się, że sam czasami padam "ofiarą" o ile mogę tak to nazwać wyzwisk które są kierowane przez moją grę. Aczkolwiek mam nadzieję, że wszystkie te wyzwiska są kierowane pod wpływem emocji. Jak wiemy każdy jest człowiekiem, jednego gra może denerwować, jeden może z niej mieć ubaw. Ja na leżę zdecydowanie do tej drugiej "grupy". Jestem miłą osobom i pomimo mojego małego stażu na serwerze załapałem kontakt czy to z administratorami czy też z graczami. Wątpię, że są jakieś zażalenia co do mojej kultury osobistej iż tak jak wspomniałem jestem osobą miłą oraz strasznie kulturalną. Też przede wszystkim chciałbym zostać adminem iż chciałbym pomóc w rozwoju serwera. Iż jak wiemy, jeżeli brakuję administratorów na serwerze będzie grało więcej cziterów co spowoduję upadek liczby graczy. Ja chciałbym banować te osoby by nie psuły "fanu" innym z gry. Sądzę, że jestem osobom kompetentną na to stanowisko pomimo mojego stażu na serwerze.
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:  Nie wiem, dlaczego, lecz nie mogę skopiować STEAM ID, lecz w razie co proszę mnie dodać tutaj >  https://steamcommunity.com/profiles/76561198841645055/ < i będziemy kombinować.  Lecz w moim odwołaniu od bana jest steam id.
Czy posiadałeś już admina?: Admina oczywiście posiadałem na trzech max pięciu sieciach związanych oczywiście z cse`m. Z tego co pamiętam zdarzyło się raz, że byłem opiekunem dość rozwiniętego serwera FFA, na którym grało po 20-25/32 osób dziennie, więc mam również jakieś tam pojęcie o ftp, lecz  nie wiem czy wspominałem wracam po dość dłuższej przerwie do csa ,więc zaniżyłem sobie kryteria amx. Mam nadzieję, że to zrozumiecie. Jeżeli bym miał jakieś problemy z obsługą AMX, choć wątpię, iż tego się aż tak nie zapomina, zgłaszałbym się do adminów z większym stażem ode mnie o pomoc.
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer? Rzecz biorąc przypadkiem. Nie będę zmyślał nie wiadomo jakiś historii ,szukałem DD2 ,wpadłem na to i zostałem. 

pozdrawiam wszystkie osoby czytając moje podanie oraz w szczególności  @DSK , @Hitarii ;]

Edytowane przez taste048
By Hitarii ;],

Zawieszam twoje podanie, do czasu poprawienia GT. 4 dni na poprawę.

By Hitarii ;],

A jednak podanie odrzucone, Panie Wojtku. :)

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Nick (w grze): mlgtriple
Znajomość AMX (1-10): 6,5/10
Sprawny i działający mikrofon: Tak
Link do swojego GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/mlgtriple/145.239.237.103:27155/ Tak wiem dość słaby, ale gwarantuję poprawę  ponieważ zmieniam dostawcę internetu  (Problemy z pingiem uniemożliwiają mi grę)
Dlaczego chciałbyś zostać adminem: Mam doświadczenie w byciu adminem, na tej sieci byłem już nim wielokrotnie, Posiadam kulturę osobistą jak i opanowanie emocjonalne jak na swój wiek, chciałbym pomóc serwerowi się rozwijać.
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:  STEAM_0:1:506406315
Czy posiadałeś już admina?: Tak
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Poprzez forum serwera 
Odnośnik do odpowiedzi
Nick (w grze):ToG
Znajomość AMX (1-10):8
Sprawny i działający mikrofon: TAK
Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/ToG/91.224.117.91:27450/
Dlaczego chciałbyś zostać adminem:ponieważ wkurzajo mnie cheaterzy i chcial bym potrzymac poządek na serverze zeby byla kultura i wogule sie fajnie  grało
Czy posiadasz STEAM z grą? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID:nie posiadam
Czy posiadałeś już admina?:tak 
W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?:wchodzilem na servery w cs.1.6 i znalazlem server i mi sie spodował
Edytowane przez ToG
zły gametracker
By Hitarii ;],

ty chyba sobie żarty robisz z tym gt xd. Odrzucam

Edited

Odnośnik do odpowiedzi

JDS

Edytowane przez ToG
xd
  • Haha 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do odpowiedzi