Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
White.

zamknięty Jak zacząć grę na Hardzie

Rekomendowane odpowiedzi

W tym poście wam pokaże jakie podejście mieć do Metin'a2 oraz co i jak robić!!!

1.Podejście do gry.

• Nie przejmować się, że coś wam nie wyszło,
  • Musicie być bardzo cierpliwi do tej gry,
  • Na początku zacząć grać na serwerach Easy i później coraz bardziej zmieniać poziom w sensie takim, że idziemy na Medium, a po tym na Hard'a,
  • Grać najlepiej w ekipie, żeby gra się nie znudziła na samym początku,
  • Nie ładować bezsensownie kasy na IS(Iteam Shop) z czasem przyjdzie moment, że zarobicie sami na to nie wydawająć oni grosza,

2.Granie na serwerze/Tipy.

• Na samym początku najlepiej zbierać wszystko co znajdziecie na swojej drodze i później to sprzedawać u handlarzy,
  • Na pewno wykonywać wszystkie misje, bo na takim serwerze HARD strasznie dużo pomagają,
  • Jeśli będziecie mieć yang'i, ulepszacie wtedy EQ do +6, a później jak kto woli(zarobek yang'ów będzie niżej),
  • Gdzieś na 20lv idziecie dropić broń na 30lv,
  • Na takim serwerze polecam zrobić Szamana Smoka,
  • Jeśli nie wejdzie wam dana umiejętność na M1 po 17 dodaniach to wtedy resetujecie je i od nowa, ponieważ szkoda punktów,
  • Musicie dodawać poprawnie punkty statusu(napisze wam też w tym temacie),
  • Wiadomo, że to jest HARD więc nie jest tak łatwo to ksujecie innym haha,

3.Zarobek yang.

• Sprzedajecie wszystkie śmieci u handlarki z których da się zarobić,
  • Niszczycie metiny i zbieracie KU(Księgi Umiejętności) na których można ładnie zarobić takie jak np. Aura Miecza, Czarowane Ostrze, Błogosławieństwo itp,
  • Na 30lv łowicie ryby, nawet jak wam się znudzi, żeby mieć małże z których wypadają perełki. Perły jak i małże można sprzedawać oraz ości ryby,
  • Chodzić na bossy i sprzedawać z nich cały Drop,
  • Dropić bronie na 30lv,
  • Czasem z misji wam wpadnie trochę yang'ów,
  • "Żydzić od ludzi" haha czasem coś się uda,
  • Polecam na Dolinie Dropić z BO zęby orka,
  • Skupywać tanio rzeczy w sklepach u ludzi i wystawiać je drożej,

4.Dodawanie punktów statusu.

• Wojownik Body- dodajemy 2 Wit(witalność) i 1Siła,
  • Wojownik Mental- dodajemy 2Siła i 1Wit(witalność),
  • Sura WP-dodajemy 2int(inteligencja) i 1Wit(witalność),
  • Sura BM-dodajemy 2int(inteligencja) i 1Siła
  • Szaman SMOK-dodajemy 2int(inteligencja) i 1wit(witalność)
  • Szaman Healer-dodajemy JW ↑
  • Ninja Dagger- dodajemy 1zręka(zręczność) i 2wit(witalność)
  • Ninja Archer-dodajemy 1zręka(zręczność) i 1siła

5.Bony na mapach(0-99)./Trochę zbędne ale może się przyda.

• M1 Silne- przeciwko zwierzętom,
  • M2 Silne- przeciwko ludziom,
  • Dolina Orków- Silne przeciwko orkom,
  • Pustynia Silne- przeciwko zwierzętom,
  • Wieża Demonów- Silne przeciwko umarłym,
  • Loch pająków v1 i v2- Silne przeciwko zwierzętom,
  • Sohan- Silne przeciwko nie umarłym oraz silne przeciwko zwierzętom,
  • Czerwony Las- oraz zwykły Silne przeciwko potworom,
  • Atlantyda v1 i v2- Silne przeciwko diabłom, mistykom i nie umarłym,
  • Ognista Ziemia -Silne przeciwko diabłom, 

Jeśli o czym zapomniałem to PRZEPRASZAM

• Lubię to! 2
  • Kocham to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zasłużony

Troche mnie oświeciło nie miałem doczynienia z tą grą i nigdy nie wiedziałem jak i o co chodzi.   Daje +

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 29.10.2018 o 18:39, Mody napisał:

Na początku zacząć grać na serwerach Easy i później coraz bardziej zmieniać poziom w sensie takim, że idziemy na Medium, a po tym na Hard'a,

Z tym się nie zgodzę, lepiej zacząć od harda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego że oficialne serwery nie miały poziomu trudności, bo kiedyś nie było privów, więc nie było żadnej podstawy do ustalenia czy serwer jest hard, medium, czy easy, dla mnie pl jest easy, Pandora była easy a mój kolega miał problem z grą, więc nie czaje tego podziału... 

Tutaj bardziej chodzi o podejście do gry, niż wyznaczanie współczynnika trudności.. Ktoś nie umie grać = hard/ktoś umie grać = easy, proste.

I sr za odświeżanie, ale nie mogę się zgodzić z opinią autora i graaya

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, StyX napisał:

Zacznijmy od tego że oficialne serwery nie miały poziomu trudności, bo kiedyś nie było privów, więc nie było żadnej podstawy do ustalenia czy serwer jest hard, medium, czy easy, dla mnie pl jest easy, Pandora była easy a mój kolega miał problem z grą, więc nie czaje tego podziału... 

Tutaj bardziej chodzi o podejście do gry, niż wyznaczanie współczynnika trudności.. Ktoś nie umie grać = hard/ktoś umie grać = easy, proste.

I sr za odświeżanie, ale nie mogę się zgodzić z opinią autora i graaya

Czaję czyli tak.. Jest metin dostaje eq/isa/maxlvl wszystko na start, ale eq musze wybonować, ale nie ma bs i jest to dla mnie ciężkie nazwiesz serwem hardem? XD NIe rozumiem. Współczynnik jest, jak masz jasno napisane, że wymaxowanie postaci zajmie ci minimalnie  15 lat, a na 2, że zajmie Ci to 15 minut.. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 minut temu, Graay # napisał:

Czaję czyli tak.. Jest metin dostaje eq/isa/maxlvl wszystko na start, ale eq musze wybonować, ale nie ma bs i jest to dla mnie ciężkie nazwiesz serwem hardem? XD NIe rozumiem. Współczynnik jest, jak masz jasno napisane, że wymaxowanie postaci zajmie ci minimalnie  15 lat, a na 2, że zajmie Ci to 15 minut.. 

Ale napisałem na początku że nie było privów... Były tylko oficialne polskie serwery, więc odnoszę się tylko do tego, nie rozumiem dyskusji na ten temat. Napisałem, że jak ktoś nie umie to hard, a jak umie to easy, a ty mi z jakimś maxowaniem wyskakujesz. Co do początku twojej wypowiedzi nie rozumiem do czego ona się odwołuje. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, StyX napisał:

Ale napisałem na początku że nie było privów... Były tylko oficialne polskie serwery, więc odnoszę się tylko do tego, nie rozumiem dyskusji na ten temat. Napisałem, że jak ktoś nie umie to hard, a jak umie to easy, a ty mi z jakimś maxowaniem wyskakujesz. Co do początku twojej wypowiedzi nie rozumiem do czego ona się odwołuje. 

Chodzi o to, że ktoś potrafi przemixować eq bez bs'a a 2 bez bs'a tego nie zrobi ;v

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I to jest współczynnik trudności? Bo ktoś coś potrafi, a ktoś już nie? Czyli co.. Ktoś umie włączyć komputer, a ktoś nie, to jest to współczynnik trudności? Już to napisałem, zależy od podejście do gry. 

PS. Rozyebałeś system, ktoś z bs przemixuje, a bez bs nie, to bez bs nie będę potrafić mixa zrobić? A będę umiał dodać do bs bony skoro nawet bez bs nie umiem ich dodać? Xd

Gdzie tu sens.

Edytowane przez StyX

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla początkujących graczy dość jasno opisane ,leci plus :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...