Skocz do zawartości

Używamy cookies

Nasza Administracja jest bardzo głodna, dlatego na stronie używamy ciasteczek.

Nakarm nas! © By john
Gregory House

Konto myTeamSpeak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, Wiem,że kilka godzin temu dostaliście już jeden poradnik i ogólnie dla autora ( @Enio) duży respekt za chęci a to jest jego rozwinięcie o konto myTeamSpeak o którym wspomina na 

końcu swojej pracy.

Krok  I

1.thumb.png.5a557f584aa721e07246266031397717.png

Żeby nie szukać i nie błądzić odnośnik do strony producenta macie w zakładce Pomoc i ona przekieruje was do strony na której musicie zarejestrować konto. 

Strona będzie prezentowała się tak

2.thumb.png.ee85d9ab91bc17f375fd37aed983093d.png

Po utworzeniu Konta (pamiętać o potwierdzenie maila) można przejść do Kroku II

Krok II 

3.thumb.png.a0d48891175a66e47433761d4a190353.png

1. Otwieramy zakładkę Narzędzia 

2. Uruchamiamy Opcje

3. W okienku Opcje wyszukujemy myTeamSpeak

4. Jeżeli Krok I przebiegł pomyślnie Logujemy się

5. W tym polu powinna wyskoczyć nasza nazwa użytkownika

(to jest tylko nazwa a nie stały nick)

6. Panel Szybkiego Dostępu do Podstawowych Opcji 

7. Pole Synchronizacji (Ogólnie polecam Automatyczne)

Ps: Pierwsze Logowanie może się trochę bugować tzn mogą wyskakiwać błędy typu złe hasło, chociaż wpisaliście właściwe najlepiej 

wtedy odczekać chwile a do tego zaktualizować ts czy uruchomić go ponownie, tak czy siak po jakimś czasie samo wam załapie. 

Krok III

4.thumb.png.56e69223341439ca68c075b845d17b0b.png

Faza końcowa to przerzucenie waszej głównej Tożsamości która będzie pierwotnie w tożsamości lokalnej (tabelka dolna) do tożsamości zsynchronizowanej (tabelka górna)

na tej samej zasadzie działa synchronizacja zakładek, kolejne zakładki dodawane przez was już po posiadaniu myTeamSpeak powinny być z automatu dodawane do chmury 

lecz wszystkie wcześniejsze albo te które chcecie musicie przenieść manualnie. 

To wszystko Sprawi że na dowolnym komputerze na jakim się zalogujecie na to konto będziecie mieć wszędzie to samo bez importowania plików, wyłącznie przez logowanie się

do swojego konta myTeamSpeak.

Efekt końcowy

5.thumb.png.bdc3108bc3f91b35306b95d9062bcd0b.png

Mam nadzieję że pomogłem komukolwiek, Pytania proszę zamieszczać w komentarzach.

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobre

przydatne

dzieki zara se zaloze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super rozwinięcie :D

Sam myślałem, żeby to rozpisać, ale doszedłem do wniosku, że ludzie jak zobaczą, iż coś takiego istnieje, to sami wyszukają w google i dojdą do tego jak się tym posługiwać.

Wielki + ode mnie!

• Dziękuję 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry poradnik przyda się 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

O nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...