Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

przyjęta Skarga na admina Denver

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Destiny
Nick oskarżonego: Denver
IP/SID oskarżonego:
- Nie spisałem, jest to admin na waszym deathrunie więc macie w amx
Data i godzina zdarzenia:  14.09.2020 Godz: ~20:40 jak zauważyłem
Mapa:  deathrun_onway

Dowody (screeny, demko):  http://o11a.hltv.org.pl/srv64693/HLTV-2009142030-deathrun_onway.dem.zip
Opis sytuacji:
Czasów nie podaje bo praktycznie cały czas. Gdzieś koło w.w czasu gdy dostał się tak do mnie i o tym powiedziałem to dał się podłożyć, rozumiem trochę sobie pozwolić, ale robił tak dalej, w pewnym momencie chciałem sprawdzić i na skoczku da się to robić banalnie, gdzie on ma Svipa, króci te schody i z poziomu na poziom skraca mapę. Nie wiem, gram na innej sieci, adminuje tam, wszedłem tylko do was poskakać sobie na fajnym DR, jestem u was 1 raz i patrzę, a admin "puka" wszystkich samemu łamiąc regulamin.
Moim zdaniem admin powinien świecić przykładem a nie skracać sobie na chama mapę przy tym banując innych graczy. 

Regulamin:
 §4Wykorzystywanie bugów mapy/serwera

§1. Zakaz skracania

Pozdrawiam

Edytowane przez Destiny
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Przyznaję się do błędu, nie powinienem skracać mapy. Mogę ponieść za to konsekwencje. Na pewno już się to nie wydarzy.

Pozdrawiam

• Lubię to! 1
  • Yay 1
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

skarga przyjeta.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...