Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

zdegradowany Dzięki za wszystko.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam w pozegnaniu ale rowniez w wyjasnieniach tej sytuacji dla niektorych osob i mam nadzieje ze chociaz czesc z nich to zrozumie. Wtym poscie znajdziecie sama prawde, jest to spowiedz zebyscie na 2 raz tak nie jechali po kims. Ogolnie to na poczatku zwroce sie do ludzi ktorzy powiedzieli mi ze to ja powinienem robic wszystko jako opiekun. Moze powinienem. I tak robilem do pewnego momemtu az do tego gdy stary opiekun nie rozwalil totalnie serwera wywalil wszystkiego. Musialem sobie z tym poradzic calkowicie sam bez niczyjej pomocy. 2. Moze i jestem "gupi" dla kolorku bo duzo rzeczy rowniez nie zrobilem i sie do tego przyznaje. Wzialem urlop na forum i wgl wylecialem sobie i dostaje wiadomosci ze "serwer nie dziala, nie da sie wbic. Jestes rozjebany nie potrafisz go naprawic" itp. Jako iz mialem bardzo slaby internet na wyjezdzie poprosilem Malika z DSK aby to naprawili. Zrobili, mnie dalej nie ma a na serwer sie podobno dalej nie da wejsc i gra mapa dust2 na only mirage XD. Zmienic mape startowa to jest 30 sekund roboty no ale no wiadomo. I teraz jeszcze widze jacy ludzie są fałszywi każdy po kolei. Wszystko fajnie przez ten miesiac mniej wiecej i teraz nagle sie wpierdalacie na mnie wszyscy ze to moja wina.  A ty @DSK zacznij od wykupienia reklamy serwera no chyba ze tak jak juz mowilem nie chcesz miec tego serwera to nie kupuj i nie ciagnij tego bo sie nie oplaca tracic kolejnej kasy. Jezeli nie przeczytales wszystkiego bądz po prostu chcesz mnie jechac w odpowiedziach to sobie to daruj i zachowaj sobie to dla siebie.

Życze powodzenia każdemu na każdej nowej randze. Siemanko :peepoLeave:

• Smutne 2
Odnośnik do odpowiedzi

arrivederci

Odnośnik do odpowiedzi

pa

Odnośnik do odpowiedzi

eo

Odnośnik do odpowiedzi

zmień tytuł nad avatarem bo wyjście z golda w cs'ie nie znaczy, że jesteś pro xD essa

• Haha 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do odpowiedzi
Donator

Bye 

Odnośnik do odpowiedzi

naura 

• Nie lubię 1
Odnośnik do odpowiedzi

NAŁRAA

Odnośnik do odpowiedzi

Naura

Odnośnik do odpowiedzi

:nop: bywaj 

• Smutne 1
Odnośnik do odpowiedzi

3maj sie :>

Odnośnik do odpowiedzi

nie wracaj ciao

• Smutne 1
Odnośnik do odpowiedzi

Naaała  :feelrageman:

Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

552099171_UYTKOWNIKPOEGNANY.png.d514e4661b532ab905002d6a3b67bb77.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...