Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick użytkownika:  @katanaq

Ranga użytkownika:    \   Grafik 

Powód skargi:napisałem zlecenie a @Aronv napisał że mam dodać we wtorek to dodałem a o grafik @katanaqdrzucił moje zlecenie bo mam tą zawartość moderatora a Aronv powiedział żebym wstawił we wtorek to wstawilem a zostało odrzucone 

Czas zdarzenia: gdzies 14 

Krótki opis:skargi:napisałem zlecenie w sobote a @Aronv on napisał że mam dodać we wtorek to dodałem a o grafik @katanaqmi napisał że nie przyjmie zlecenia i powiedział żeby @Aronv napisał do niego na pv 

Świadkowie:

• Haha 3
  • Smutne 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • YankeS zmienił tytuł na skarga Katannaq

Napisze tak. W regulaminie znajduje się wzmianka że można napisać dwa zlecenia na tydzień a w wzorze o zlecenie jest notka o 5 dni. 5 dni mija dopiero jutro więc nie wiem w jakim celu jest ta skarga. 

Pozdrawiam

P. S: ustalcie jeden punkt w dwóch rzeczach bo ludzią się myli najwidoczniej 

Odnośnik do odpowiedzi

Owszem tu masz rację, że @Aronv napisał, że kolejne zlecenie możesz napisać we wtorek, lecz w regulaminie jest napisane: 

image.png.5768e8f822ccc4f0c7d12dfda4e41fcf.png

czyli według regulaminu kolejne zlecenie możesz napisać w piątek.

Z drugiej strony w dziale Wzór i Wymagania zleceń jest napisane:

image.thumb.png.9340673883799a233e9ce9667bd32f70.png

czyli według wymagań w dziale kolejne zlecenie możesz napisać jutro.

Powiem tak; są dwa podpunkty dotyczące ilości dni, w których można napisać zlecenia (co jest bez sensu...) więc w sumie nie wiadomo do czego się stosować xD

Osobiście uważam, że skarga jest niesłuszna. 

Pozdrawiam :peepolove:

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

Proszę opiekuna grafików o ustalenie jednej wersji ponownego zlecenia, według własnego uznania. Co do skargi to odrzucam dlatego że grafik niczym nie zawinił, podał informację, która była prawdziwa, natomiast błąd wystąpił że były dwie mylne informacje. Pozdrawiam!

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Administrator

469826354_SkargaOdrzucona.png.3c6e9a11846224de4a756789ecc026f8.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...