Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Rekomendowane odpowiedzi

Na imię mi Zuzanna, przeżyłam już 22 wiosny. Swoją drogą, nieszczególnie ekscytujące.
Przybywam do was z krainy mlekiem i miodem płynącej... Ha. Tak naprawdę od urodzenia gniję w naszym "pięknym" ojczystym kraju, ale warto rozwijać wyobraźnię.
Na tym etapie musicie wiedzieć, że brutalna szczerość zmieszana z ironią to wizytówka mojej osoby. Chętnie poznaję nowe głosy bądź twarze, choć sama nie należę do grona przesadnie otwartych ludzi.
W przerwach od pracy z opresji wybawia mnie Netflix . Nick "lacrosse" to absolutne dzieło przypadku, bo natrafiłam na to pojęcie w serialu.
Ciepło przyjęłam fakt, że macie DeathRun'a.. Przypominają się szczenięce lata pełne beztroskiej sielanki. Nie trawię zaś JailBreak'a. Uważam, że swoją konstrukcją przyciąga hołotę.
Myślę, że Forum zatrzyma mnie tutaj przejrzystością i rangą "Kobieta", dzięki której słodycz aż wylewa się z ekranu. To zabawne w jaki sposób mężczyźni w tych czasach wyróżniają płeć przeciwną ;)

Odnośnik do odpowiedzi

jb to 92% forum, a pozostałe 8% to jakieś @Typical YASUO player i @Hisoka z GS co prawa głosu nigdy nie mieli.

• Smutne 1
Odnośnik do odpowiedzi

elko generalnie to @Wahnsinnjest strasznym psem także go nie polecam

• Lubię to! 1
  • WOW 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Siemka 

Odnośnik do odpowiedzi
Donator

siema, jb miało być na początku września a termin oficjalny to prwnie w 2021, pozdrawiam 

• Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

uszanowanko szanuje za teen wolfa xD

• Yay 1
Odnośnik do odpowiedzi

siehehehema

4 godziny temu, Typical YASUO player napisał:

Co do jb się nie myliłaś lecz zamiast hołotę to zwierzęta :KEKW:

Hej

rj tak nie wolno :(((

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...