Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Lemon Silver Haze

Znajomość AMX (1-10): 8

Sprawny i działający mikrofon: Nie mam

Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/Lemon Silver Haze/91.224.117.88:27150/

Dlaczego chciałbyś zostać administratorem: Nie widze zbytnio zaangazowania innych adminow,  sporo gram na tym serwerze :)

Czy posiadasz STEAM? (TAK/NIE) jeżeli tak, podaj STEAM_ID: Niestety nie mam, ale da sie ogarnac

Staż w Counter-Strike 1.6: 6-7 lat z przerwami

Czy posiadałeś już admina?: Tak, kilka razy

W jaki sposób trafiłeś na nasz serwer?: Przypadkiem, gdy zaczalem wracac do gry

Nie mam na pewno przegranych tylu godzin jakie są w wymaganiach i dopiero stworzyłem tutaj konto, ale spróbuje to w miare nadrobic.

Mozecie przyjac to podanie lub nie, chce tylko pomoc :) 

Edytowane przez Lemon Silver Haze
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

jestem na nie 

- za mało godzin, admin jednak musi byc lepiej rozpoznawalny na serwerze wiec o co chodzi 

- nie masz mikra, bez mikra trudno bedzie sie obejsc 

- brak steama, nie ma plusow na ta zebys zostal adminem, gdyby kazdy kto tak napisze mialby zostac przyjety to bylby tu jeszcze wiekszy syf ;d 

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem na nie 

- steam 

- gt do poprawki 

- co do twojego amx to troszkę bym się mylil bo na 8 trzeba umieć w FTP i plugin wgrywać i takie sprawy wiec wielki - stawiam nad tym postem 

Dziękujemy @Hitarii ;]zobacz. 

/// edit 

@Lemon Silver Haze nie spamuj dla przyszłości edytuj post jak chcesz cos dodać pozdro zapraszam do złożenia podania za tydzień 

Jak bedzie oczywiście steam to podstawa 

Gt 

I prawidłowe amx

Papa

Edytowane przez ^^Zamiatam^^
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...