Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: Mosiężny Parapet
Imię: Zenon
Znajomość AMX (1-10): 10
Mod serwera:: SPC Secret Laboratory Vanilla
Link do swojego GameTracker'a: Brak
Czy jest wykupiona reklama ?: zbędna
Hosting: zaq-hosting.com
Staż w Counter-Strike(1.6 / CS:GO w zależności od serwera): Zbędna informacja.
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer ?: Serwer ma 18 slotów ( na ten moment ), serwer jest codziennie pełen.
Udostępniasz serwer pod konkursy tj. dawanie nagród z konkursów?: Oczywiście 
Kontakt:  Steam / Forum / PW

Serwer stworzony do luźnego grania w małej bądź dużej grupie osób(nawet 32). Polecam sprawdzić w necie o co dokładnie chodzi. Im więcej ludzi tym lepsza zabawa. 

@edit

IP serwera: 185.249.197.94:7856

Poradnik dla ciekawskich: https://steemit.com/polish/@mido/scp-secret-laboratory-poradnik-do-gry

Edytowane przez Mosiężny Parapet
  • Lubię to! 3
  • Kocham to! 7
  • WOW 1
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie tak
- Właściciel to kocur totalny
- fajna gierka do wspólnej gry
- uważam, że forum powinno się otwierać na serwery spoza tematyki CS

Parę odpowiedzi jest takich samych jak osoby wyżej, ctrl + c - ctrl + v wypowiedziały się osoby, których nigdy nie widziałem na oczy.
@Rufi

Edytowane przez Ganacci.
  • Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jestem za

-świetna atmosfera

-spaja ludzką relację

-wciąga, gramy po kilka h dziennie i jest świetna zabawa

@naznaczony serwer postawiony, nie potrzebuje żadnych zmian, jest na gierkę popyt.

Nie rozumiem wypowiadania się na temat gierki o której nie masz bladego pojęcia. Nie istnieje GT a IP aktualnie jest ci zupełnie nie potrzebne ,ponieważ serwer w żaden sposób się nie róźni od innych serwerów postawionych na całym świecie (tylko mapą). 

@Rufi kolejny nie wie na czym gierka polega i będzie mówił coś o kolesiostwie, w jaki sposób miało by takowe działać? 

osoby które nie grały w tą grę nie powinny się wypowiadać, a jeśli ktoś grał już na INNYM SERWERZE BO SERWER NIE MA TUTAJ ZNACZENIA owszem niech się wypowie.

Jeśli ktoś nie wierzy ,że serwer prosperuje bardzo dobrze zapraszam na teamspeaka w godzinach popołudniowo-wieczornych nie tylko ,żeby zobaczyć ale również i pograć ;-P 

Edit: Spiny? Pokaż mi gdzie, żyjesz w przekonaniu ,że jeżeli cokolwiek społeczność która grała/gra na jb chce stworzyć odrazu mają być spiny, zła atmosfera i kolesiostwo.

a co do bycia na forum na którym serwer mi się nie podoba, nie obchodzi mnie to ani trochę szczerze bo wszystkie te serwery csowe na tej sieci absolutnie mnie nie interesują. 

Edytowane przez saviolak
  • Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie tak

-świetna atmosfera

-spaja ludzką relację

@naznaczony chce tylko zaznaczyć ze osoby, które wypowiedziały się nad Tobą i Rufim już tam grały.

Edytowane przez chloé
Odnośnik do odpowiedzi

Zdecydowanie tak

-świetna atmosfera

-spaja ludzką relację

Odnośnik do odpowiedzi

XDDD skąd ludzie mają wiedzieć czy  serwer jest grywalny i czy  gra ktoś jak nie podałeś GT . 

Nie podłeś nawet IP serwera żeby sprawdzić  jaki to serwer jest . 

Ode mnie masz  Wielkie NIE a dla czego :

- Brak podanego GT.

- Brak IP serwera .  

- Dałeś tylko notkę że polecasz sprawdzić na internecie o co chodzi itp. Myślisz że komuś będzie się chciało sprawdzać na internecie co to za serwer i jak się w to gra XDDDDD. No dobra można  sprawdzić 

co to za serwer. Ale na przykład skąd ja mam wiedzieć który jest twój serwer jak nie ma podanego ani GT ani IP żeby nawet wejść  i sprawdzić jak się gra na tym modzie ........ Czy chodzi ci o to żeby użytkownicy  napisali  Ze jestem na TAK  Serwer fajny bo sprawdziłem filmiki na internecie ale twojego serwera nie widziałem  ale jak filmiki są fajne to  twój serwer pewnie tak samo będzie XDDDDD  

PS: chcecie chejtujcie  bo a pewno tak będzie ale wasze zdanie mam daleko i głęboko co na mój wpis odpiszecie  to jest moje zdanie i każdy ma prawo się wypowiedzieć.  Dziękuję i pozdrawiam i powodzenia 

@chloé dobrze kochana :D niech będzie że te osoby tam grały czy coś , spoczko mam wolną chwilę to zanim bym się wypowiedział wszedł bym na serwer zobaczyć jak się gra  to co mam zrobić w takim razie  żeby się dostać na ten serwer  Ip mam sobie wymyśleć czy  pisać do wszystkich co się wypowiedzieli o to żeby mi namiary podali :D 

@saviolak byczku bez zbędnej agresji bo nie tędy droga :D   wypowiedziałem się co do gierki z mojego punktu widzenia  odnosząc się do braku IP lub GT. Parapet wytłumaczył że serwer nie obejmuje gt czy coś tam a nie było wymagania  we wzorze co do IP no spoko, ale skąd ludzie którzy nie siedzą na TS  mają wiedzieć gdzie znaleźć IP  Gdyby napisał pod np Link do swojego GT: np IP serwera znajdziecie na TS3 albo po prostu kopiuj wklej z  IP z ts do podanego wzoru. Pozdrawiam i życzę miłego dnia i zdrowia  z farcikiem byku .  Napisałeś że IP mi nie jest w ogóle potrzebne  to  w jaki sposób byczku mam się dostać na ten serwer z czystej ciekawości sprawdzić co to za mod  czy co to jest bo nie grałem na takim modzie  skoro mi ip nie potrzebne   Odpisz na SB bo się nie potrzebny syf robi odpisując i edutując wpis :D 

• Lubię to! 1
  • Facepalm 3
Odnośnik do odpowiedzi

jako iz gralem na serwerze i widzialem jaka jest atmosfera, ogolnie jak sie gra, (w przeciwienstwie do dwoch osob powyzej) jestem na tak bo to kox serwerek i mozna milo spedzic czas, tako wbijasz o 22, a tu nagle 24  nie

Odnośnik do odpowiedzi
25 minut temu, naznaczony napisał:

XDDD skąd ludzie mają wiedzieć czy  serwer jest grywalny i czy  gra ktoś jak nie podałeś GT . 

Nie podłeś nawet IP serwera żeby sprawdzić  jaki to serwer jest . 

Ode mnie masz  Wielkie NIE a dla czego :

- Brak podanego GT.

- Brak IP serwera .  

- Dałeś tylko notkę że polecasz sprawdzić na internecie o co chodzi itp. Myślisz że komuś będzie się chciało sprawdzać na internecie co to za serwer i jak się w to gra XDDDDD. No dobra można  sprawdzić 

co to za serwer. Ale na przykład skąd ja mam wiedzieć który jest twój serwer jak nie ma podanego ani GT ani IP żeby nawet wejść  i sprawdzić jak się gra na tym modzie ........ Czy chodzi ci o to żeby użytkownicy  napisali  Ze jestem na TAK  Serwer fajny bo sprawdziłem filmiki na internecie ale twojego serwera nie widziałem  ale jak filmiki są fajne to  twój serwer pewnie tak samo będzie XDDDDD  

PS: chcecie chejtujcie  bo a pewno tak będzie ale wasze zdanie mam daleko i głęboko co na mój wpis odpiszecie  to jest moje zdanie i każdy ma prawo się wypowiedzieć.  Dziękuję i pozdrawiam i powodzenia 

@chloé dobrze kochana :D niech będzie że te osoby tam grały czy coś , spoczko mam wolną chwilę to zanim bym się wypowiedział wszedł bym na serwer zobaczyć jak się gra  to co mam zrobić w takim razie  żeby się dostać na ten serwer  Ip mam sobie wymyśleć czy  pisać do wszystkich co się wypowiedzieli o to żeby mi namiary podali :D 

co ty ćpasz.

1. Serwer jest grywalny, wystarczy wbić wieczorem, lub nawet po południu na teamspeak i zobaczyć jaka grupka siedzi na kanale związanym z tą gierką.

2.  ''Dałeś tylko notkę, że polecasz sprawdzić na internecie o co chodzi itp. Myślisz, że komuś będzie się chciało sprawdzać na internecie co to za serwer i jak się w to gra XDDDDD" 

Nic takiego nie napisał a poza tym to logiczne, nowa gierka, więc musisz ogarnąć o co w niej chodzi, chociaż w większości wygląda to tak, że ktoś gra parę rund z nami, jeśli czegoś nie wie to się dopytuje i tyle nie ma tu większej logiki, nie każdy jest tak zamknięty umysłowo jak ty. Dodatkowo na kanale są podane podstawowe informacje o grze, które są fajnym wprowadzeniem do rozgrywki.

3. Wystarczy wbić na TS, IP jest na kanale w opisie, mógłbyś to sprawdzić, ale jesteś tak leniwy, że potrafisz tylko napisać jakąś bzdurę.

4. Hejtujcie*

5. Piszesz ''Hejtujcie'' czyli sam jesteś świadom, że napisałeś totalny syf no ale co trzeba nabić pościka.

Co do serwera to duże TAK:

- Gra sporo osób.

- Miła atmosfera.

- Fajna gierka generalnie, bardzo przyjemnie mijają godzinki w niej.

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Haha 2
  • Facepalm 1
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Może wytłumaczę o co chodzi z GT serwera. Slownie: brak GT bo gametracker nie obsługuje tej gry. 

Wytłumaczenie o co chodzi? Jeśli interesuje Cię masa pisania; pisania zasad, pojęć, nazewnictwa itp mogę ci przekopiować z internetu poradnik z zapoznaniem na 3 strony tylko po co? Pisząc "można sprawdzić w necie" pisałem to z myślą o zapoznaniu się z samym konceptem gry, bo same zasady ogarniesz tylko grajac, nie czytając.

Jeśli już tak was razi w oczy, że nie napisałem stażu a napisałem amx powiem, że napisałem to odruchowo i zapomniałem usunąć.  

Co do IP serwera - nie zostało podane gdyż nie było wymagane we wzorze. 

Jeśli to też bardzo piecze to dodam po południu lub wejdźcie na TS na kanale SPC SECRET LABORATORY w opisie jest IP serwera oraz ogólne zasady z których i tak mało co wyciągnięcie nie grając.

Dodam że na ten moment slotów jest 18 bo było za dużo chętnych do grania. Z tego co widzę dziś będę musiał dokupić jeszcze 4 bo się nie zmieścimy.

Mówisz rufi coś o zachowaniu tylko, że Cię nie znam (nick z forum nic mi nie mówi ). Nigdy nie wypowiadałem się ( chyba ) w tematach/działach w których Ty się wypowiadałeś więc sobie daruj tę opinię psychologa.

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
  • Dziękuję 1
  • Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Z tego serwera zrobi się drugie JB, czyli zaczną się niepotrzebne spiny, jakieś głupie skargi itp. Posiadam nadal tą grę na steamie i jak w nią grałem nie było jakoś dużo zainteresowanych tą grą, serwery były puste, jeden serwer czy tam dwa miały po 15-20 osób, nie wiem jak jest teraz ale zaraz sobie zainstaluje i zobaczę jak to wygląda, tylko że tak jak pisałem z tego serwera zrobi się drugie JB i nie wiem czy są potrzebne na tym forum kolejne spiny i skargi, Ja tam jestem na NIE, gra po kilku dniach się nudzi i nie ma co ukrywać ale tam przede wszystkim każdy będzie nadużywał mikrofonu, a ludzie z JB i dzieci zaczną nie przestrzegać regulaminu przypisanego do serwera, zresztą tak samo jak jest na JB, dziękuje do widzenia czekam na falę hejtów od ludzi :) ja już swoje napisałem.

• Lubię to! 1
  • Facepalm 1
  • Nie lubię 1
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Jestem na tak jest to całkiem inna gra j jest na nią bardzo duże zainteresowanie 

@naznaczonynie podał GT bo nie jest to cs i tam nie ma GT

Na próbę można wziąć 

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

jestem na tak, nie mamy nic do stracenia, tylko jak już to do zyskania, odskocznia od serwerów cs'a sie przyda 

• Super 1
Odnośnik do odpowiedzi

Podaj GT bo nie widzę ilu ta gierka graczy miała (XD) Czasami głupota ludzka mnie przeraża.

Jestem na Tak.

+Wkoncu serwer który będzie stabilnie stał 

+Ogarnięty właściciel

+ Ekipa

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Jest to serwer postawiony typowo pod grę ze znajomymi i są ogólne zasady który każdy musi przestrzegać, bo inaczej rozgrywka nie będzie miała sensu. Stwierdzenie typu, że "będą skargi i zrobi się z tego drugie jb" jest totalnie bez sensu i jest to próba tylko dogryzienia osobom co tam grają. Skarg na serwerze nie może być, a jak ktoś będzie odwalał to po prostu poleci od razu banik i nie pogra sobie, bo tak jak wspomniałem wcześniej - jest to gra ustalona ze szczególnymi zasadami i jak ktoś tego nie przestrzega to od razu wylatuje (Podobnie jest w Among Us'ie, że nie można rozmawiać podczas rozgrywki).

Co do mojego zdania na temat dołączenia z serwerem na sieć to jestem na nie. Powodem może być to, że serwer wtedy stanie się "publiczny" i nie będzie można pograć w swoim ustalonym gronie, bo wejdzie taki @Rufi, @naznaczonyczy jakiś inny @L3G3ND4 i wtedy będziemy musieli uszanować ich obecność na serwerze. Podoba mi się aktualna sytuacja, że ustalamy sobie godziny godziny gry i wtedy wszyscy się zbieramy.
Zamiast dołączyć na sieć i robić z tego serwer "publiczny", wystarczy napisać osobny temat na temat gierki i zaprosić do tego chętnych graczy, a jak będą chcieli pograć to wystarczy że będą śledzić TeamSpeak'a, bo tam jest podawana godzina spotkań do giereczek.

Nie przejmujcie się hejterami.
Pozdro!

• Lubię to! 4
Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ujmę może to w ten sposób, bo widzę że jest taki podział na strony że ohoho. 

Nie zależy mi na byciu w tabeli serwerów, nie zależy mi tak samo na kolorkach na forum.

Wystarczy dział pod wszystkimi serwerami, nawet i w dziale "Strefa Gier" + dostęp do moderacji tego działu w wiadomym celu.

Wrzucenie adresu IP w nazwie działu / pod nazwą i tyle.

Postaramy się zbudować społeczność serwera, a raczej powiększyć jej stan ponad to co jest teraz ( +/- 20 osób )

Nie mam zamiaru się tutaj pchać w butach skoro możemy to załatwić bardzo łatwo i bezproblemowo. 

@Edit.

Dodatkowo jest już możliwość sprawdzenia "GT" serwera przez listę serwerów wyszukując czy to za pomocą IP lub nazwą "Strefa Dobrej Zabawy"

Bądź na stronie https://pantheoncommunity.org/scpsl-servers/?search=strefa dobrej zabawy

Niestety nie ma możliwości śledzenia poprzednich dni czy nawet godzin, nie mogę tego zapewnić.

• Super 2
  • Yay 1
Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Serwer przyjęty, zgłoś się do mnie na PW w celu ustalenia szczegółów współpracy. 

Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

1963147011_Serwerprzyjty.png.55608eb657d1a73506b4991c3dae1ee8.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...