Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

zbanowany/a water | to niezły lock by my sensor i szybki ruch

water
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: water 
 Nick admina banującego: Amy
 Opis sytuacji: niestety jestem chwilowo skazany na uzywanie jakies bezsens myszki z biedry ktora jak za szybko poruszysz to zamiast w poleciec daje ci w randomowe miejsce 
 Wyciąg z konsoli: nie mam bana na serwie bo ktos chyba banow nie umie nadawac odwołuje się by miec znow admina 
 Link do bana: http://bany-deagleshot.xaa.pl/ban_list.php?bid=11945
*Link do demka: https://www64.zippyshare.com/v/s5n1vFUL/file.html
 Data i Godzina: 07.11.2020 - 05:54:50
 Serwer: DD2 #1 
 Dowód: 

20:42 - mój super p100 sensor w mojej chwilowo nowej myszce jest bardzo dobry wrec pieknie lata mi w randomowe miejsca reszta na filmie (PS. Dzieki Amy za rozpiske ale nie strzelilem do niego wlasnie przez to :* )

Rozpiszcie mi więcej akcji to wam sie odwołam albo kupcie mi nowa myszke ;* ale sie nie gniewam bo kusi walnac nią o sciane tak btw celownik wyladowal gdzies obok niego bo to nie byl ruch aima tylko szybki ruch ktory zepsul mi sensor na dobre 

edit zet

HLTV

14:20,25 - 1 frag normalny na celowany, 2 frag spodziewany po ucieczce + dlatego w miejscu zacząłem scrollować (ten fragment jest u mnie w filmie)

POV

20;40 - Normalny frag przy spowolnieniu widać 3-krotne nacelowanie na głowę

20;45 - Lock celownika *OBOK* modelu gracza spowodowany sensorem w aktualnej myszce

• Kocham to! 2
  • Haha 4
  • Facepalm 3

Wieczorynki wycofali kilka dobrych lat temu. Czegoś tutaj nie rozumiem; myszka Ci się zjebała ale jednak nie bo dopiero po tym killu, ale nie bo jednak masz chujowa dopiero teraz, chociaż w sumie cały czas tak miałeś. Masło maślane.

Fajny film na YT to raz, kto tak kabel od myszy trzyma to dwa, jakoś cały dzień aż do bana nie miałeś takiego problemu na serwerze xd 

Mowie ze to jest tymczasowa myszka stalem sie robic dosyc wolne ruchy zeby mi myszka z sensorem nie wybuchla a kabel jest zakrotki by go dac od tylu i musze miec go na przednim panelu

Stara dosyc nie fortunnie po rocket league wylodowala na scianie :X

Podkreslam ze po sensorze on byl obok

• Haha 1
  • Facepalm 2

Jestem z ub dla gracza tyle w temacie nie będę sie wypowiadać bo nie chce mi się h3h3 pozdrawiam <3

By Cycu ;],

+1, nic nie wnosisz do tematu

• Facepalm 1

Dobry sens dla tej myszki to 1.6 zeby bylo git wszystko ale jak juz szybciej porusze to znow sensor jest "nacpany" moge też coś nagrać zeby nie było ale na moim kanale macie też filmy z tą mycha

Edytowane przez water
  • Facepalm 1

Nie jestem zbytnio w temacie, bo mam wystarczająco własnej roboty, ale to co pokazujesz to co ma na celu? Taki efekt można uzyskać delikatnie podnosząc myszkę z podkladki, naprawdę minimalnie. 

• Lubię to! 2

Teraz, [email protected] napisał:

Nie jestem zbytnio w temacie, bo mam wystarczająco własnej roboty, ale to co pokazujesz to co ma na celu? Taki efekt można uzyskać delikatnie podnosząc myszkę z podkladki, naprawdę minimalnie. 

Zaraz poszukam model sensora albo model calej myszki to zobaczysz na yt jak dziala ten sensor ogolnie jak działaja myszki w takiej cenie

By [email protected],

grałem kiedyś na bezprzewodowej z biedry za 12zł i śmigała jak należy

• Facepalm 2

2 minuty temu, Majonezik napisał:

Halo admin ale ten "lock" byl obok modelu glowy a nie na modelu :(

Pisałem im ale oni maja to i tak gdzies to własnie szukam modelu myszki i sensora

10 minut temu, [email protected] napisał:

To ty miałeś chyba jakaś zaczarowana albo bezprzewodowe są lepsze bądz co bądz moge wziać na ta myszke polozyc jakis kamien albo nie wiem myszka poprostu nie wyrabia przy szybkim ruchu taki sensor 

Edytowane przez water
  • Facepalm 2

Co tu się dzieje to, że nagrałeś jak masz jaks myszkę z biedronki nic nie wnosi do twojego bana możesz rozpisać demak, które podał Amy po swojemu dlaczego tak robiłeś i w ogóle.

• Lubię to! 2

Obejrzałem sam Twoje akcje, popieram decyzje opiekuna UBT, który sam napisał:

Cytat

Zgłoszenie nie podlega dyskusji ani ponownemu rozpatrzeniu.

• Lubię to! 5
  • Super 1
  • Facepalm 1

Administrator

Jeszcze dorzucę swoje. Nagrałeś jakiś z tyłka filmik i nigdzie nie było czegoś podobnego do 20:42. Nie jestem idiotą, potrafię odróżnić zgubiony sensor od aimbota. 20:42 to był idealny mechanizm, wynik programu, którego używałeś, a nie myszka.

2 godziny temu, Majonezik napisał:

Halo admin ale ten "lock" byl obok modelu glowy a nie na modelu :(

To nie jest argument. Demo jest z HLTV, a lock nie musi być na głowę. Chcesz to możesz sobie ustawić nawet na nogi, już takich agentów przerabiałem, którym aimlockowało przez ściany na nogi enemy. :KEKW:

• Lubię to! 1

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...