Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

awansowany [AWANS] kacorvixoon

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jakis koles dostaje admina, bez podania 16 latek 

Edytowane przez Blackwood ;]
  • Lubię to! 1
  • Haha 3
Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, Blackwood ;] napisał:

Dokładnie jakis koles dostaje admina, bez podania 16 latek 

admina w czipsach wygralem, a co?

• Facepalm 4
Odnośnik do odpowiedzi

Dawanie Admina z powodem "Moja decyzja" to raczej już kompletny przejaw IQ mniejszego niż przeciętny parapet, bez obrazy ale kto daje Admina gościowi który dostawał degrady z tej rangi bez uzgodnienia tego z chociażby drugim opiekunem czy Administracją serwera zwłaszcza że ma może parę godzin przegranych ( nie jesteśmy się w stanie nic dowiedzieć bo nie ma podania :)) ). Zastanówcie się nad tym kogo mianujecie Opiekunem zwłaszcza że DD2 śmiga świetnie. Jak dla mnie Awans nie powinien zostać przyjęty bo skoro tak to czemu UBT nie może dać po cichu UB swoim kumplom ( albo daje uj wie )?

edit. Przepraszam @Mosiężny Parapetnie chciałem cię urazić :KEKW:

@`ZeTNie wiem czy wiesz ale są gracze którzy mają ZAKAZ DOSTAWANIA JAKICHKOLWIEK FLAG NA SERWERACH DS'a i jedną z nich jeśli jest właśnie twój ZŁOTY KANDYDAT więc może najpierw zacznij śledzić życie forum a później dopiero dawaj rangi. Mogę się mylić lecz coś takiego kiedyś widziałem na jednej grupie :)) 

• Lubię to! 10
  • Haha 1
Odnośnik do odpowiedzi

To co napisałeś jest śmieszne gracz miał dana rangę i ma pewnie większe pojęcie o byciu adminem od każdego obecnego admina na dd2 dobrze też zna regulamin, bo z nim rozmawiałem. Nie ma wymaganych godzin, ale nie jest to problemem jest otwarta rekrutacja i gdyby złożył podanie i tak bym je przyjął. Wolę samemu napisać i przyjąć admina którego znam nie od wczoraj  i mogę mu zaufać niż patrzeć jak DSK przyjmuje typów, którzy tracą admina po tygodniu.

" ( nie jesteśmy się w stanie nic dowiedzieć bo nie ma podania :)) )." No tak bo żeby ktoś dostał admina to ludzie muszą mieć rozpisane gdzie admin mieszka i co robi, co ty chcesz wiedzieć?

dd2 śmiga no właśnie śmiga serwer przez prawie cały dzień jest Full i właśnie przez to że śmiga potrzeba dużo adminów i dlatego przyjmuje kolejnego.

Co do tego, że ubt daje ub swoim kolegom, bo po tym jak przyjąłem jednego admina to nigdy nic nie wiadomo. Mam tę rangę od 3 miesięcy i nie było żadnej takiej akcji, więc trochę xd, że piszesz coś takiego.

• Lubię to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Może coś więcej w tym powodzie? A nie " moja decyzja" ? Z tego co wiem to nawet w szybkiej rekrutacji się pojawia hasło " posiadanie mikrofonu", a z tego co wiem to szanowny chłop, którego bierzesz pod skrzydła nie ma nawet mikrofonu, druga sprawa, z tego co widzę to @Mosiężny Parapet napisał podanie w szybkiej rekrutacji, chłop który ma o wiele więcej minut na serwerze niż typ którego bierzesz na admina. 

35 minut temu, `ZeT napisał:

DSK przyjmuje typów, którzy tracą admina po tygodniu.

Ty lepiej zostaw Deske w spokoju bo akurat on przyjmował dosyć sensowne osoby + byli potrzebni admini na serwerze oraz proszę wymień mi chociażby 2-3 osoby które straciły admina po tygodniu, skoro sam napisałeś w liczbie mnogiej.

39 minut temu, `ZeT napisał:

ma pewnie większe pojęcie o byciu adminem od każdego obecnego admina na dd2

dlaczego poniżasz innych adminów dd2? Trochę słabe na miejscu opiekuna :/

Co do twojego zaufania do niego, z tego co wiem to chłop złożył rezygnację z admina GO:MOD'a (?) o ile mi się wydaje i reakcja użytkowników tego forum to były same " haha " więc chyba nie za bardzo kto kolwiek przepada za osobą, która nie dojrzała do jakiejkolwiek mu danej rangi. Zrozumiałbym gdyby kolega grał od dłuższego czasu na serwerze i wtedy byś mu dał ten awans bo gra na serwerze itd. a GT samo mówi za siebie, że gra tak naprawdę od kilku dni >.< trochę mi nie bardzo pasuje ten awans, śmierdzi " koleżeństwem ", a już nie wspomnę, że nikt go nie kojarzy nawet z serwera, widać chociażby po komentarzach pod tym tematem ^,^ oraz wchodzi na forum sporadycznie. Tyle ode mnie. :UmPikaOla:

• Lubię to! 3
  • WOW 1
Odnośnik do odpowiedzi
51 minut temu, `ZeT napisał:

To co napisałeś jest śmieszne gracz miał dana rangę i ma pewnie większe pojęcie o byciu adminem od każdego obecnego admina na dd2 

Grubo to skoro on ma takie pojęcie i wie jak banować to może zrezygnujmy  z bycia adminm bo po co być admiemm jak jest ten jeden wspaniały admin który ogsrnia wszystko najlepiej . Popisałeś się... 

• Lubię to! 1
  • Facepalm 1
Odnośnik do odpowiedzi

Może źle się wyraziłem nie chciałem nikogo urazić czy kwestionować jego wyborów chodzi mi o to że

kaco ogarnia komendy admina regulamin i po prostu chce go w naszych szeregach 

podaniem mosiaznego zajmuje się kot 

@Cycu ;] no nwm np taki toksyczny albo water faktycznie nie mieli admina tydzień trwało to aż 2 tygodnie 

Odnośnik do odpowiedzi

mimo wszystko, czy i kiedy dostał tego admina, to w temacie powinno zostać ujęte, dlaczego go awansujesz na admina, a nie "moja decyzja" bo większość osób może nie wiedzieć o co chodzi, zwłaszcza tak jak napisane wyżej, to zawodnik nie ma ani mikrofonu, ani wymaganych godzin, więc nie ma co się dziwić, że reakcja użytkowników jest taka, jaka jest 

• Lubię to! 3
Odnośnik do odpowiedzi
Junior Admin

Awansowany.png.674475014995d54fddffde152e04b188.png

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...