Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Rekomendowane odpowiedzi

image.png.a1a401bd894b950d70ed8c7d464986b3.png

Jesteś za, czy przeciw prowadzeniu lekcji religii w szkole? Dlaczego?

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

i tak na to nie chodze wiec wyj3b4n3 czy jest czy nie ma 

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Ogólnie to nie mam nic do tego, ale powinno być tak, że jak ktoś nir chce to nie musi chodzić, a w nie wszystkich szkołach jest taka możliwość 

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

A po co to komu 

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Chodzę na religie, ale jest to zbędne bo jeśli ktoś wierzy to mógłby pójść sobie do salki przy kościele i tam uczyć się religii ( było tak 20 lat temu ) religia była dodatkowym przedmiotem :)) 

@Wahnsinn mam większą wiedzę o religii zapewne niż ty mimo iż nie wierzę w boga więc spierdzielaj pan bo cię skopie :KEKW:

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem ani przeciw, ani też za... Przecież Religia nie jest obowiązkowym przedmiotem w szkołach, wystarczy stosowne oświadczenie więc nwocb :sadKEKW:

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Donator

Mnie to lotto 

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Osobiście lubię religię, nigdy mi  ona nie przeszkadzała bo jest to przedmiot uczący nas wiary i ogólnie nas edukuje, lecz w taki inny sposób. Lekcje są przyjemne i można się na nich sporo dowiedzieć. Wiele rzeczy przyda nam się w życiu codziennym. Na pewno osoby wierzące powinny chodzić na ten przedmiot. Jak nie to jest etyka.

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
  • chloé zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...