Skocz do zawartości

Partnerzy / Sponsorzy

Nowy szablon forum

Wesprzyj forum i otrzymaj nagrodę

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Nowy szablon forum

Zobacz jak

Rekomendowane odpowiedzi

D783D713-D3AD-485E-815D-3F83F45183C5.png.173d0a750af4252d08cd90eb4402f9bb.png

Masz obawy przed opinią ludzi?

• Lubię to! 1
  • Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nie, tfu 

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Moderator

Opinia innych osób jest ważna, bo pozwala nam spojrzeć na pewne kwestie z innej strony lecz nie można od niej uwarunkowywać naszego życia bo nie zawsze to co ludzie mówią jest prawdą. 

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Nie :pepePoint:

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

proste że nie

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Proste że tak, dlatego nie wychodzę z dziupli żeby nie mogli mnie ocenić.

• Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi

Zacznijmy od tego, że nie musze się przejmować opinią innych na swój temat, ponieważ… najczęściej jej w ogóle nie ma. To tylko  wydaje się, że każda mijana na ulicy osoba coś sobie na mój temat myśli. A jest zupełnie odwrotnie. Każdy jest zazwyczaj na tyle pochłonięty sobą, że nie rejestruje innych ludzi. A nawet jeśli zwróci na mnie czyjąś uwagę, to po kilku sekundach nie będzie po niej śladu. Poza tym warto pamiętać, że nie da się dogodzić wszystkim i być przez wszystkich lubianym. Zawsze znajdzie się ktoś, komu nie spodobają się moje decyzje, cele i pomysły na życie. Ale czy pozwole jednak, aby opinie takich osób trzymały mnie w miejscu?

Wcale nie jest łatwo przestać przejmować się opiniami innych. Jednak, jeśli popracuje nad własnymi przekonaniami, asertywnością i pewnością siebie, z czasem zmienie obawę o to, co ludzie powiedzą na proaktywną postawę „a niech gadają”!

Edytowane przez G3N3raL
  • Kocham to! 1
Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

O Nas

DeagleShot to sieć serwerów, która chce łączyć ludzi. Została ona stworzona przez graczy dla graczy. Każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były na najwyższym poziomie. Pragniemy tego, byś i Ty dołączył do naszej społeczności, ponieważ to Ty jesteś dla Nas najważniejszy. Dołącz do Nas! Nasze serwery czekają na nowych graczy, którzy chcą grać na ponadprzeciętnym poziomie. Jesteśmy do Waszej dyspozycji - Administracja DeagleShot.eu

• Dodaj nową pozycję...